Clicks122
Bob

Rząd światowy, ID2020, totalna inwigilacja… Jeśli „elity” chcą wprowadzić NWO, to lepszego momentu niż teraz, nie będzie

Źródło: Internet

Idea „Nowego Porządku Świata”, to naczelny koncept wszystkich teorii spiskowych. Pandemia koronawirusa jest finalnym sprawdzianem dla tez o NWO. Jakie działania rządów wskazują na to, że to może być decydujący etap jego wdrażania?

Już wkrótce największe firmy technologiczne na świecie nie tylko będą udostępniać rządom nasze dane o lokalizacji i zniosą szyfrowanie w ich transferze, ale również opracują specjalne narzędzia do represji niepokornych ludzi, którzy nie stosują się do restrykcji narzucanych przez władze. Pod przykrywką walki z koronawirusem, permanentna kontrola społeczeństw będzie prawnie umotywowana poprzez różne specustawy, a my nie będziemy mieli żadnych narzędzi obrony. Niebawem każde nasze działanie może zostać potraktowane jako akt terroru i zagrożenie dla zdrowia publicznego.

Coraz więcej jest głosów mówiących, że w obliczu pandemii choroby COVID-19 ludzkość potrzebuje zupełnie nowego, uniwersalnego systemu identyfikacji, dzięki któremu rządy będą mogły lepiej kontrolować społeczeństwo i znacznie szybciej radzić sobie w zwalczaniu pojawiającego się zagrożenia. Być może nie będzie już lepszego powodu dla takich eksperymentów. W końcu obecnie wszyscy zjednoczeni jesteśmy w walce przeciwko wspólnemu wrogowi.

ONZ we współpracy z największymi firmami technologicznymi, tworzy bazujący na technologii Blockchain projekt o nazwie „ID2020”. Dzięki nowej cyfrowej tożsamości każdy mieszkaniec naszej planety będzie posiadał swój rekord w bazie, w którym znajdą się najważniejsze dane na jego temat. System ma być jednolitym standardem obejmującym całą cywilizację. ID2020 oficjalnie ma wyeliminować problemy z kradzieżami dokumentów, ich fałszowaniem i utratą na skutek ataków hakerów. Ma jednak i drugie, gorsze oblicze. Może stać się globalnym systemem wirtualnego czipowania ludzi i permanentnej kontroli nad społeczeństwami. Daje on praktycznie nieograniczoną władzę nad każdym człowiekiem.

Do tego były brytyjski premier Gordon Brown powiedział wprost, że jedynym sposobem na uratowanie globalnego systemu jest stworzenie światowego rządu. Jego fundamenty mają opierać się na grupie G20 - zrzeszającej 20 największych gospodarek na planecie, ONZ i WHO. Ta specjalna grupa zadaniowa, otrzyma pełną władzę nad większością krajów świata oraz pokieruje ich systemami gospodarki i opieki medycznej, by skutecznie pokonać kryzys. Osoba, która stanie na jej czele zostanie faktycznym „prezydentem świata”. Kto mógłby nim być?

Wszystko wskazuje, że obecna pandemia jest ostateczną weryfikacją wszystkich teorii spiskowych dotyczących Nowego Porządku Świata. Jeśli „elity” nie wykorzystają tego globalnego kryzysu, do ustanowienia NWO, to albo są głupie, albo teorie spiskowe trzeba będzie radykalnie zmodyfikować. To jest ten czas…

Źródło: zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rzad-swiatowy-i…