Elkam
10

Lisiewicz: Bolek 2.0, czyli wydmuszka internetowa Grzegorz Braun, bluzga na Macierewicza

„Skierowanie do szpitala wariatów albo pod Trybunał Stanu” – taki nerwowy bluzg wydał z siebie Grzegorz Braun w telewizji wRealu24. Odwiedził ją …
walecka elzbieta
Diagnoza Pana Grzegorza Brauna jak najbardziej uzasadniona. Pan Antoni nie sprawdzil się jako MON i zamiast skorzystać z okazji i cicho siedzieć , to rzuca insynuacjami nt ruskiej agentury itp. Zalosne to.
marta1012
Wszyscy piszący źle o Panu Braunie jeszcze doświadczycie jakim jest patriotą.Możecie co najwyżej stanąć z daleka by nie robić cienia swoimi osobami.Do konfrontacji z Antonim smoleńskim nie stanie bo błazeństwo tego drugiego by wypełzło.
peccatoribus
marta1012; Widze ze "łubianka" nasłała TU (PONIZEJ) w odsiecz Braunowi kilkoro nieuków lub pożytecznych idiotów! Durnie, w Rosji do której zdaje sie wzdychać Braun, Korwin i ta cała ruska konfederacja (targowicka) , tj. w tej kuzwa rosji istnieje "zakon" zakazujący pisania tzw. "ekstremistycznych" tekstów, tzn. innych niż rezim propaguje w swojej propagandzie - czyli niezależni blogerzy za …More
marta1012; Widze ze "łubianka" nasłała TU (PONIZEJ) w odsiecz Braunowi kilkoro nieuków lub pożytecznych idiotów! Durnie, w Rosji do której zdaje sie wzdychać Braun, Korwin i ta cała ruska konfederacja (targowicka) , tj. w tej kuzwa rosji istnieje "zakon" zakazujący pisania tzw. "ekstremistycznych" tekstów, tzn. innych niż rezim propaguje w swojej propagandzie - czyli niezależni blogerzy za pisanie i mówienie prawdy lądują w koloniach karnych..2)W Dumie jest projekt "zakonu-ustawy" o eliminowaniu partii które będą krytykowały rząd - przy pomocy sadów ( oczywiście "niezależnych o")!!!itd..itd.Ludzie, opanujcie się bo ruscy wami - rusofilami , gardza bardziej niż Maciarewiczem!!!Ja znam Rosjue bo w niej kilka lat zycia spędziłem, a wy?-znacie rosje z autopsji, czy tylko z tego ci wam Korwin nabredzi?!!
bielas
marta1012 chyba zapomniałaś tabletek ?!
bielas
Tommy 1 dlaczego blokujesz ludzi ?:)
peccatoribus
Braun opowiada pod dyktando moskalskiej " łubianki" !
bielas
Pan Targalski odnotował spotkanie Putina z Merkel ? Jak mogła się z nim spotkać ?
bielas
ochroniarz to była ironia z mojej strony :) dr Kermit Targalski jest tak żałosny, że aż śmieszny :)
Doktor wiee
Antoni Macierewicz jakoś nie pali się do debaty z panem Braunem w TV W Realu 24 mimo licznych propozycji.Katastrofy smoleńskiej też jakoś nie udało mu się wyjaśnić mimo 5 lat trwania rządów PIS i powoływania coraz to nowych ekspertów i komisji. PIS alergią reaguje na każdego kto próbuje pozbawić go monopolu na patriotyzm koncesjonowany .
bielas
Może pan Lisiewicz zaprosiłby pana posła Brauna na jakąś debatę a nie oczernia. Nie mów fałszywego świadectwa. Pan Macierewicz wystraszył się debaty z panem Braunem. To najlepiej oczernić. Oj boli was prawda :) Proszę napisać na głównej, że Pan Maciej Lasek został przewodniczącym podkomisji ds kontaktów z NATO.