Posoborowe absurdy
Przerażające.
baranek
Znaleźli sposob, żeby aż kolejki sie ustawiały by móc wejść do kościoła.
jac505
@Izabela 1022 Anglikanie już bardziej zasługują na miano naszych braci w wierz, niż żydzi, którzy Matkę Bożą uważają za .... a Jej Syna, Syna Bożego za ..... Wyrazy wykropkowane sprecyzował p. Michalkiewicz tu
youtube.com/watch?v=d09eBYVIhh8
Pozdrawiam
wlowoj
A po co szukać"braci" poza Kościołem? Anglikanie to kapłaństwo kobiet i promocja zboczeń. Komentarze do katechizmu PiusaX wspominają czasem "w kościele wschodnim" to, "w kościele wschodnim" tamto. Już wtedy nie warto było patrzeć na zachod. A teraz?
jac505
Szatan sprytnie wykorzystuje obowiązek okazywania miłości i miłosierdzia innym wyznawcom, ludziom innego myślenia. Czym może skończyć się taka tolerancja ? Z małego smoczka wpuszczonego do wspólnoty, z takiego małego smoczka z którym zezwalają się zadawać w imię bezkrytycznego miłosierdzia i miłości, urośnie bestia, której tylko sam Bóg da radę. Pozdrawiam
Naucz mnie pokory
Eutanazja idzie pełną parą.
Bos016
Same starowiny ogłupione przez media.
TomUrb
Ale się dzieje...jak baranki prowadzone na rzeź.
Brygada Świętokrzyska NSZ
Z Domu Bożego uczynili " SALON EGZEKUCJI GOJÓW !
jac505
To katastrofa Kościoła w Anglii ! Nie czuwali, nie byli czujni i pożarł ich lew ryczący. Najpierw jednak ten lew zaprzyjaźnił się z nim, a ludzie wpuścili go do środka. Króluj nam Chryste, nie anty-Chryście !
V.R.S.
To skutek katastrofy Kościoła w Anglii prawie 500 lat temu. Choć osobiście bardziej bym się przejmował skutkami katastrofy Kościoła w Polsce kilkadziesiąt lat temu, z której właśnie opada ostatni puder.
jac505
Kościół katolicki miał tam ciężkie życie i nadal ma, nawet od swoich braci w wierze - anglikanów. Ale księża katoliccy angielscy potrafią gnębić finansowo naszych kapłanów wydzierżawiając im (nam) kościoły na mszę św. Pozdrawiam
Weronika....S
@V.R.S. Jeżeli chodzi o Kościół w Polsce i w świecie zaczynam się zastanawiać na podstawie tego co czynią hierarchowie i jakie wydają zalecenia czy to nie apostazja. Analizując obecne fakty religijne, jak wylanie wody święconej, odstręczanie od chodzenia do kościoła, znieważanie miejsca świętego poprzez maski i płyny dezynfekujące, można realnie i religijnie dojść do wniosku, że to apostazja …More
@V.R.S. Jeżeli chodzi o Kościół w Polsce i w świecie zaczynam się zastanawiać na podstawie tego co czynią hierarchowie i jakie wydają zalecenia czy to nie apostazja. Analizując obecne fakty religijne, jak wylanie wody święconej, odstręczanie od chodzenia do kościoła, znieważanie miejsca świętego poprzez maski i płyny dezynfekujące, można realnie i religijnie dojść do wniosku, że to apostazja nakazana odgórnie z udziałem i pod dyrekcją biskupów.
Podczas Komunii Świętej coraz więcej osób wyciąga rękę, a i księża wyznaczają oficjalnie miejsca dla przyjmujących ,,na rękę,, Osobiście kojarzy mi się to ze słowami ,,a Niewiasta zbiegła na pustynię,, przy czym z tego co się orientuję Niewiasta tu oznacza Kościół. Ważne daty, jakby początek to 11 III 2020 i 11 IV 2020, kiedy jak nigdy w dziejach Kościoła nie poświęcono wody i ognia.
V.R.S.
@Weronika....S
To raczej późne owoce apostazji, która rozpoczęła się kilkadziesiąt lat temu. Po prostu dzięki pseudopandemii pewne rzeczy (to jest brak Wiary i brak woli pełnienia misji Kościoła - salus animarum lex suprema!) stały się aż do bólu, niemal w rozmiarze groteski widoczne. Ale to nie 11.03.2020 czy 11.04.2020 są tu początkiem czy kluczowymi datami.
Co do znieważania miejsca świętego…More
@Weronika....S
To raczej późne owoce apostazji, która rozpoczęła się kilkadziesiąt lat temu. Po prostu dzięki pseudopandemii pewne rzeczy (to jest brak Wiary i brak woli pełnienia misji Kościoła - salus animarum lex suprema!) stały się aż do bólu, niemal w rozmiarze groteski widoczne. Ale to nie 11.03.2020 czy 11.04.2020 są tu początkiem czy kluczowymi datami.
Co do znieważania miejsca świętego - to przepraszam ale maski i płyny to jedynie przysłowiowe wisienki na wielkim kremowym torcie wielu pięter i lat rewolucji liturgicznej.
przeciwherezjom
«Napisane jest: Mój dom ma być domem modlitwy, a wy czynicie z niego jaskinię zbójców». Mt 21,13
Macie bożka w koronie czyli zdrówko!
1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną.
marta1012
Dziadkowie i babcie gdzie wy się pchacie czy po śmierć. W tym kościele powinni się odprawiać Msze Św a nie wy zrobiliście z tego miejsca uzdrawianie szczepionkami. To Jezus uzdrawia a nie szczepionki czy wam nikt tego nie powiedział może tak jak w Polsce telewizja zawłaszczona przez zbrodniarzy, kłamców, złodziei.
jac505
Widziałem tą katedrę. Jest jakaś taka zimna, surowa i szara w środku, chociaż pełno w niej ornamentów, dzieł sztuki. Jak ludzie bali się chodzić do kościoła tak stoją w kolejce po swoją śmierć. Szatan zakpił z wiary, którą zniszczył w tamtejszej ludności - modliliście się o zdrowie, o zakończenie pandemii (ale bez pokuty, bez spowiedzi, bez Ciała Jezusa), to teraz macie "zdrowie" dzięki nauce i …More
Widziałem tą katedrę. Jest jakaś taka zimna, surowa i szara w środku, chociaż pełno w niej ornamentów, dzieł sztuki. Jak ludzie bali się chodzić do kościoła tak stoją w kolejce po swoją śmierć. Szatan zakpił z wiary, którą zniszczył w tamtejszej ludności - modliliście się o zdrowie, o zakończenie pandemii (ale bez pokuty, bez spowiedzi, bez Ciała Jezusa), to teraz macie "zdrowie" dzięki nauce i wiedzy, którą demon dał ludzkości. Ale to odzyskanie zdrowia, zabezpieczenie przed zarazą jest podstępem. Panie Jezu przyjdź !