yaphet
Do Dudy? On ma nas w dudie!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Proszę o złożenie podpisu nawet jeśli nie wierzycie w skuteczność tego apelu, nic to nie kosztuje. I tak ostatnie słowo należy do Boga, a nie do rządzących. Nawet jeśli te podpisy nic nie dadzą to Bóg widzi nasze starania i nasze wysiłki. Najgorzej jak człowiek już straci wszelką nadzieję i przestaje walczyć. Proponuję też odmawiać choć jedną dziesiątkę Różańca Świętego za naszą biedną Ojczy…More
Proszę o złożenie podpisu nawet jeśli nie wierzycie w skuteczność tego apelu, nic to nie kosztuje. I tak ostatnie słowo należy do Boga, a nie do rządzących. Nawet jeśli te podpisy nic nie dadzą to Bóg widzi nasze starania i nasze wysiłki. Najgorzej jak człowiek już straci wszelką nadzieję i przestaje walczyć. Proponuję też odmawiać choć jedną dziesiątkę Różańca Świętego za naszą biedną Ojczyznę. Nie poddawajmy się walczmy do końca. Nadzieja umiera ostatnia.
MementoMori+++
Teraz to za późno, od ponad roku nie ma reakcji. Decyzje zostały podjęte przez władze które mają krew na rękach. Apele zostały wzgardzone teraz czekać na wyroki dla obecnych władz. Zdrajców i piłatów się nie prosi o pomoc.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ja już podpisałam. 😊