Clicks100
Edward7

Globalna centralizacja jest przyczyną kryzysu - nie lekarstwem

Kiedy zrozumiesz globalistyczny sposób myślenia, prawie wszystko, co robią, staje się raczej przewidywalne i zaplanowane. Nie powinno dziwić, że Światowa Organizacja Zdrowia (WHO)- oddział Organizacji Narodów Zjednoczonych, była tak agresywna w dopingowaniu na dla chińskiego rządu i jego reakcji na wybuch koronawirusa. W końcu komunistyczny model państwa inwigilacji w Chinach jest testem beta tego rodzaju centralizacji, jakiej ONZ chce dla całej planety. Z pewnością nie zamierzają wskazywać, że to totalitarny system Chin pozwolił na rozprzestrzenienie się epidemii od samego początku.

Nawet teraz Xi Jinping próbuje przepisać historię , twierdząc, że był szybki w reagowaniu na kryzys ponad miesiąc wcześniej. Kłamstwo, że koronawirus zmutował naturalnie na rynku żywności i zwierząt w Wuhan, nadal jest rozpowszechniane przez media głównego nurtu, chociaż nie ma dowodów na poparcie tego twierdzenia. A Chiny wciąż uwalniają sfałszowane liczby zgonów i infekcji, podczas gdy mają ponad 600 milionów ludzi w stanie wojennym, a ich krematoria nadal wypompowują opary zmarłych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Odważni pracownicy służby zdrowia, tacy jak Li Wenliang, którzy zostali ukarani przez rząd za ostrzeżenie o wirusie w grudniu , zginęli podczas próby walki ze scentralizowanym potworem tylko po to, by zdobyć ważne informacje dla świata - ale to się nigdy nie zdarzyło, prawda? Właściwie to prezydent Xi i CPC ratują cały czas. WHO i CPC tak twierdzą. Nigdy nie usłyszysz, jak ONZ chwali wysiłki Li Wenlianga; chcą, aby jego imię zniknęło z pamięci, to samo chce chiński rząd.
Rozwijająca się narracja jest dobrze znana - lokalni urzędnicy „zdławili” reakcję na wybuch epidemii, podczas gdy scentralizowane kierownictwo krajowe przywróciło właściwe tempo dzięki ekstremalnym środkom kontroli, które przekształciły prowincję Hubei w istny obóz internowania. Cokolwiek robisz, nie zaznaczaj, że zwyczajna reakcja rządu krajowego polegał na uwięzieniu urzędników służby zdrowia, którzy ujawniają „fałszywe informacje”, co doprowadziło do opóźnionej reakcji na koronawirusa. Nie zwracaj też uwagi na to, że punkt zero, na początku wybuchu epidemi wirusa znajduje się tuż obok największego Laboratorium Zagrożeń Biologicznych 4 poziomu w Azji, ponieważ dzięki temu stałbyś się „teoretykiem spisku”.
Przesłanie wbijane do świadomości publicznej jest jasne: „Zamknij się i zaakceptuj, że centralizacja działa”. Nawet gdy zawodzi żałośnie, wciąż stanowi odpowiedź na wszystkie nasze problemy. Wszystko, co musimy zrobić, to „dostosować” nieco historyczne wydarzenia za każdym razem, gdy system się psuje, a następnie wprowadzić w odpowiedzi WIĘCEJ centralizacji.

Innymi słowy, jeśli współzależna i drakońska odgórna struktura państwa globalistycznego prowadzi do kryzysu, dzieje się tak dlatego, że nie był on scentralizowany w zupełności. Centralizacja zawsze powoduje większą centralizację.

Finansowy faszystowski system bankowości centralnej i oligarchii korporacyjnej prowadzi do socjalistycznego państwa opiekuńczego, a socjalistyczne państwo opiekuńcze prowadzi do stanu nadzoru, państwo nadzoru prowadzi do stanu wojennego, a stan wojenny prowadzi do pełnego globalnego zarządzania ; niekończące się imperium elitarne.
Niepowodzenia centralizacji spowodowały wiele problemów na długo zanim doprowadziło to do potencjalnej pandemii. Pandemia po prostu wyjaśnia problem. Na przykład załamanie w globalnym łańcuchu dostaw staje się z dnia na dzień coraz większym zagrożeniem. Baltic Dry Index, miara stawek wysyłki, a także globalnego popytu na towary, zasadniczo się załamał. To powinien być pierwszy znak ostrzegawczy, że łańcuch dostaw ma kłopoty, ale główny nurt nie zwraca uwagi na fundamenty, tylko na giełdy. Wejdź do Apple, jednej z największych firm na świecie, która porzuciła swoje prognozy na 2020 r. I ostatecznie przyznała, że zamknięcie chińskich fabryk może być tylko problemem.
Niektórzy wyzywający umysłowo ludzie szydzą sarkastycznie z powodu tego problemu, mówiąc: „Och nie, cokolwiek zrobimy bez i-telefonów…?”. Nie rozumieją szerszych implikacji. Jeśli produkcja Apple spadnie z powodu zakłócenia łańcucha dostaw, jest to sygnał, że wiele firm i większość gospodarki również spada z powodu zakłóceń łańcucha dostaw. Nie chodzi o i-telefony, chodzi o większy obszar.

Globalizm doprowadził do współzależnych gospodarek i państw narodowych, które mają już spowolnienia w produkcji. Jesteśmy zmuszeni polegać na centrach produkcyjnych po drugiej stronie świata w przypadku większości naszych towarów.
Kiedy Chiny się zamykają, gospodarka USA traci prawie 20% łańcucha dostaw. Kiedy Japonia, Singapur, Tajwan, Hongkong i Wietnam zostaną wyłączone z wirusa, możesz dodać kolejne 10% do 15%. Detaliści w USA reprezentują około 70% PKB. Odciąć łańcuch dostaw w Azji, a detaliści tracą szeroką gamę towarów do sprzedania. W końcu gospodarka USA również się wyłącza, nawet jeśli wirus nigdy się tutaj nie rozprzestrzeni.
Niektórzy twierdzą, że i tak nie potrzebujemy całej „taniej plastikowej badziewia” z Azji, a ta sytuacja jest „dobra”. Przepraszam, że wam to mówię, ale gospodarka Ameryki opiera się na sprzedaży taniego plastiku (wraz ze sprzedażą dolara fiat jako światowej waluty rezerwowej). Walmart (Chinamart, jeśli dyskontujesz produkty rolne) jest w końcu największym pracodawcą w USA i na świecie. Dobry czy zły, nasz system gospodarczy jest tak zglobalizowany, że upadek chińskich domino w końcu powali nasze własne domino.

Ale kiedy nastąpi ta katastrofa i wiele gospodarek narodowych cierpi z powodu wymuszonej integracji globalistów, zgadnij, co będzie dalej? Globaliści przybędą na naszą „ratunek” z jeszcze większą centralizacją. To był ich program przez cały czas.
Wiele osób w ruchu wolnościowym zna teraz symulację Event 201 , symulacja rozwoju pandemii - prowadzoną przez globalistów w Fundacji Billa i Melindy Gatesów oraz Światowe Forum Ekonomiczne w sprawie „teoretycznej” pandemii koronawirusa, która zabija 65 milionów ludzi. Ta symulacja odbyła się zaledwie kilka miesięcy przed tym, jak prawdziwa rzecz wybuchła w Chinach w grudniu. Ale hej, może to wszystko jest niesamowity zbieg okoliczności. Tym bardziej niepokoi mnie rozwiązanie przedstawione na końcu Eventu 201 - stworzenie scentralizowanego globalnego organu finansowego, który zarządzałby międzynarodową reakcją na wybuch epidemii.

Czy to nie zadziwiające, jak wydaje się, że każda poważna katastrofa spowodowana globalizmem prowadzi do większej globalizacji? Można się zastanawiać, czy niektóre z tych zdarzeń zostały wywołane przez niekompetencję, czy też zostały celowo zaprojektowane. Przynajmniej wydarzenia kryzysowe mogły rujnować niesprawdzone przez organizacje takie jak WHO, ponieważ nadal odpisują koronawirusa jako problem, który jest „dobrze kontrolowany” przez chiński rząd, który spowodował, że rozprzestrzenił się w pierwotnym miejscu.

Oto, co będzie dalej:
Najlepszym scenariuszem jest to, że świat zachodni jest w większości nienaruszony przez samego wirusa, ale ekonomiczny łańcuch dostaw cierpi z powodu poważnych niepowodzeń. Globalna gospodarka, która już w ubiegłym roku załamała się z powodu historycznego poziomu zadłużenia przedsiębiorstw i konsumentów, nie mówiąc już o słabnącym eksporcie i imporcie, granica zostanie w końcu przełamana. Olbrzymi Everything Bubble, napędzany dekadą inflacyjnych bodźców banku centralnego, imploduje. Rządy reagują środkami totalitarnymi w imię „ochrony społeczeństwa”.

Globalistyczne instytucje, wkraczają i sugerują, że słabe krajowe systemy monetarne podlegają zarządzaniu i większej centralizacji, to wszystko w celu złagodzenia kryzysu i zadłużenia. Zasadniczo jest to pierwszy krok do globalnego zarządzania.

W najgorszym przypadku wirus rozprzestrzenia się w USA i Europie, a rządy reagują w ten sam sposób, co rząd Chin; stan wojenny i tworzenie obozów koncentracyjnych. Doprowadziłoby to do wojny domowej w USA, ponieważ jesteśmy uzbrojeni, a wielu ludzi zastrzeli każdego, kto próbuje nas umieścić w obozach kwarantanny. Europa jest w większości rozbrojona.
Następnie krok sugeruje usunięcie papierowych pieniędzy z systemu, ponieważ jest on rozprzestrzeniam wirusów. Chiny już teraz naciskają na to rozwiązanie . Magicznie znajdujemy się w społeczeństwie bezgotówkowym w ciągu roku lub dwóch; tego globaliści domagają się od lat. Wszystko staje się cyfrowe, a tym samym nawet lokalne gospodarki stają się całkowicie scentralizowane wraz ze śmiercią handlu prywatnego.
Ponownie może to być wydarzenie inżynieryjne lub po prostu globaliści wykorzystują „naturalny» wybuch. Tak czy inaczej, nie pozwolą zmarnować dobrego kryzysu. To, czy odniesie sukces, zależy od kilku czynników, ale przede wszystkim od nas. Ile osób zrozumie, że centralizacja jest odpowiedzią na nasze problemy? Ile osób zda sobie sprawę, że centralizacja jest przyczyną wszystkich naszych problemów? A ilu ludzi będzie walczyć, aby zapobiec ostatecznej centralizacji w ramach psychopatycznego kultu globalistów?

Epidemia wirusów stanowi poważne zagrożenie dla nas wszystkich, ale jeszcze większym zagrożeniem jest rzekome lekarstwo. Wymieniamy naszą wolność gospodarczą i społeczną w imię zatrzymania koronawirusa? Bez względu na śmiertelny błąd, po prostu nie jest tego warte.
Autor , tłumacz automatyczny, zdjęcie -
www.alt-market.com