Clicks208
csk.news
3

Nemecký Súd Prenasleduje Slávneho Poľského Kňaza Kvôli Odhaleniu Homosexuálneho Okruhu Cirkvy

Kolínsky okresný súd v Nemecku stanovil pokutu vo výške 4 800 EUR pre slávneho Poľského Otca Dariusza Oka za údajné „podnecovanie nenávisti“ voči homosexuálom, informovali Poľské médiá. Oko sa voči rozsudku odvolal.

V roku 2021 publikoval dva články v Nemeckom vedeckom časopise Theologisches proti homosexuálnym klikám vo vnútri Cirkvi, ktoré označil za „rakovinu“ a „mor“ pre Cirkev.

Texty preložené z Poľštiny sú prevzaté z Okoovej knihy Levanduľová Mafia: S Pápežom a Biskupmi proti Homosexuálnym Klikám v Cirkvi (2020), ktorá je bestsellerom v Poľsku, kde sa predalo viac ako 30 000 kópií. Rovnaký pokuta vo výške 4 800 EUR bola uložená Otcovi Johannesovi Stöhrovi, ktorý je zo zákona zodpovedný za Theologisches.

Oko povedal Poľskej TVP, že napísal vedecký text a zopakoval, že "Zbieram známe skutočnosti o homosexuáloch v sutane a ich zvykoch. Táto 'levanduľová mafia' hrá podobnú úlohu ako mafia na Sicílii." Zástupca Poľského Ministra Spravodlivosti Marcin Romanowski, akademik a Opus Dei Numerary, na Twitteri vysvetlil, že Oko je prenasledovaný za to, že „v odbornom článku odhalil skupinu násilníkov pôsobiacich v Cirkvi.“ Romanowski, ktorý študoval v Nemecku, odsudzuje Nemecký súd za „šliapanie po akademickej slobode.“

Trestné oznámenie podal Otec Wolfgang Rothe, v Ríme vyučený Cirkevný právnik, ktorý bol prorektorom dnes už neexistujúceho „konzervatívneho“ seminára Sankt Pölten v Rakúsku. V roku 2004 sa objavili obrázky, ktoré ukazovali, akoby Rothe bozkával seminaristu na pery. Škandál sa skončil odvolaním konzervatívneho Biskupa St Pöltena Kurta Krenna.

Rotheho nakoniec zrecyklovala Mníchovská Arcidiecéza, kde propaguje agendu homosexuálov na sociálnych médiách. Mníchovská Arcidiecéza Kardinála Marxa odpovedala používateľovi Gloria.tv dlawe-mu (8. Júl), ktorý sa sťažoval na nedávne Rotheho homosexuálne „požehnanie“, že nebude potrestaný.

Obrázok: Dariusz Oko © wikicommons, CC BY-SA, #newsOwoiwgmelq

ľubica
toto maju robit biskupi, ti su zodpovedni za čistotu či špinu vo svojej dieceze, kedze nemecko ma mrtvych biskupov, sol ktora prestala solit, tak všetko v ich narodnej cirkvi pomrelo, ostali len ti ktori sa držia tradicie a tridentskych latinskych sv omší.... podobne Polsko ktoreho BK / biskupska konferencia/ exkomunikovala svojho biskupa Pawla Lengu a niekolko katolickych vernych knazov, ktori …More
toto maju robit biskupi, ti su zodpovedni za čistotu či špinu vo svojej dieceze, kedze nemecko ma mrtvych biskupov, sol ktora prestala solit, tak všetko v ich narodnej cirkvi pomrelo, ostali len ti ktori sa držia tradicie a tridentskych latinskych sv omší.... podobne Polsko ktoreho BK / biskupska konferencia/ exkomunikovala svojho biskupa Pawla Lengu a niekolko katolickych vernych knazov, ktori odahaluju lži o covide a odmietaju spolupracovat s tamojsou BK na rozvrate miestnej cirkvi a ked tohto čmuchala ktorý odhaluje hriech nečistoty a zvratenosti robi obycajny knaz a nie biskup ktorý je povinný to urobit.... tak sa nanho vyrutia slobodomurarske hyeny a budu donho vrazat svoje diabolske pazure.... v podobe ekonomickeho trestu...
Boh nech mocne žehna tohto odvážneho knaza a Božia Matka nech ho chráni...