pl.news
93.8K

Nagonka z molestowaniem: Fałszywe zarzuty przeciwko Janowi Pawłowi II

Ostatnie oskarżenia przeciwko Janowi Pawłowi II, które padły z ust holenderskiego autora Ekke Overbeeka, nie są poparte dowodami, wyjaśnia polski …
ktoz jak Bog1
Ze 'holenderskie swiete protestanckie krowy" i zydkowie od wiekow walcza z Bogiem, Matka Najswietsza i Kosciolem swietym katolickim, to wiadomo. A ze my polscy katolicy przyjmujemy te protestanckie, luterskie/ zydowskie wypociny, to źle świadczy o nas samych, znajomosci historii walki protestantyzmu/zydostwa z Kościołem katolickim i naszej wierze.
JezusMaryja1
Swiatowa MASONERIA pod przewodem ONZ, przygotowuje akceptacje PEDOFILII, ZOOFILI i HOMOSEKSUALIZMU, jako "normalnosci". Jej Agendy, jak np WHO /"Swiatowa Organizacja Zdrowia"/, od lat przygotowuja i wprowadzaja wytyczne dla szkół, żłobków o "dawaniu szczęścia nawet niemowlętom" przez pocieranie łechtaczki, penisa, wkładanie do pochwy dziewczynek "elementów relaksujacych". Polska nie stanowi …More
Swiatowa MASONERIA pod przewodem ONZ, przygotowuje akceptacje PEDOFILII, ZOOFILI i HOMOSEKSUALIZMU, jako "normalnosci". Jej Agendy, jak np WHO /"Swiatowa Organizacja Zdrowia"/, od lat przygotowuja i wprowadzaja wytyczne dla szkół, żłobków o "dawaniu szczęścia nawet niemowlętom" przez pocieranie łechtaczki, penisa, wkładanie do pochwy dziewczynek "elementów relaksujacych". Polska nie stanowi wyjatku, a stoja za tym "nasze poskie rzady". gdzie sie podziali prawi rodzice, katolicy, kaplani, biskupi ???
JezusMaryja1
Maoneria swiatowa i prawie WSZYSTKIE rzady na swiecie /prezydenci, premierzy to SATANISCI i MASONERIA, takze w POLSCE/, graja w jednej satanistycznej orkiestrze, przeciw Bogu, Kosciolowi, Matce Najswietszej i swietym Panskim, ktorzy w heroiczny sposob walczyli/walcza w obronie czystosci wiary , obyczajow i moralnosci.
Izabela Sylwia
Które są fałszywe, to fałszywe, a które prawdziwe - to prawdziwe.
Urszula Rok
Sługa boży ale lecisz jadem. Powinieneś być zbanowany. Musisz odpocząć i ochłonąć, przemyśleć do czego możesz się doprowadzić oskarżając, poniżając, szydząc że świętości wielu wiernych katolickich (art. 196 kodeksu karnego)
franciszek44
Durniu. Jesli to ma byc uderzeniem w swietosc Ojca swietego Jana Pawla II, tos sie pomylil....
Walczyć o prawdę
@franciszek44 Czy ty myślisz poważnie, że święty papież zorganizowałby takie ogólnoreligijne spotkanie w Asyżu, lekceważąc pierwsze Boże przykazanie, w którym brali udział wyznawcy pogańskich demonicznych bóstw i nic nie powiedziałby na temat misji zbawczej Chrystusa? Jan Paweł II to idol, dla którego w imię prawdy minął już czas bezkrytycznego aplauzu. I pytanie dlaczego Jan Paweł II nie …More
@franciszek44 Czy ty myślisz poważnie, że święty papież zorganizowałby takie ogólnoreligijne spotkanie w Asyżu, lekceważąc pierwsze Boże przykazanie, w którym brali udział wyznawcy pogańskich demonicznych bóstw i nic nie powiedziałby na temat misji zbawczej Chrystusa? Jan Paweł II to idol, dla którego w imię prawdy minął już czas bezkrytycznego aplauzu. I pytanie dlaczego Jan Paweł II nie ukarał O. Marciela, czego się bał? Zrobił to dopiero Benedykt XVI jako papież. @sługa Boży się nie myli. Przekraczając pierwsze Boże przykazanie popełniamy grzech, a całowanie Koranu, księgi wrogiej Kościołowi jest kompromitacją katolika @Urszula Rok to niesamowity faryzeizm, nazywanie prawdy, która coraz bardziej dochodzi do głosu, jadem.
sługa Boży
Czy tuszował czy nie tuszował to kwestia na dalszym planie - a dziś zwykła polityczna gierka chazarska, mająca na celu wzbudzenie agresji u posoborowców lecących szeroką drogą ekumenizmu do prawdziwych Katolików w Świętej Tradycji, oraz wywołanie społecznego zamieszania w przedwyborczym bagnie.
W tematyce JP2 kardynalnym zarzutem nie do odparcia jest to,
że był sługą diabła - niszczącym wszystko …More
Czy tuszował czy nie tuszował to kwestia na dalszym planie - a dziś zwykła polityczna gierka chazarska, mająca na celu wzbudzenie agresji u posoborowców lecących szeroką drogą ekumenizmu do prawdziwych Katolików w Świętej Tradycji, oraz wywołanie społecznego zamieszania w przedwyborczym bagnie.
W tematyce JP2 kardynalnym zarzutem nie do odparcia jest to,
że był sługą diabła - niszczącym wszystko, co było Kościołem Pana Jezusa 2000 lat ! Szatański ekumenizator !
Na każdym kroku pluł na pierwsze przykazanie dekalogu !
- niniejszym plując na samego Boga !
A TE JEGO CUKIERKOWE ZDJĘCIA MIŁEGO STARUSZKA TO TYLKO PSYCHOMANIPULACJA SKRYWAJĄCA NIEKWESTIONOWANY DEMONIZM JEGO FAKTYCZNYCH DZIAŁAŃ.
Posoborowe absurdy
Napewno fałszywe? Np. w Diecezji Tarnowskiej wierni skarżyli sie na bp. Skworca, że przenosi pedofilfów, homoseksualistów. Pisali do JP II , jeździli na prywatne augiencje z JP II i co? ZERO ODZYWU. DIABELSKIE MILCZENIE W TEJ SPRAWIE. Tylko bp. Skowrca - bylego agenta SB przeniesiono do Diecezji Katowickiej