Clicks4
lv.news

PIERĀDĪJUMS: ļaunprātīga izmantošana baznīcā ir KAUNĪGI pārspīlēta

Smieklīgais apgalvojums, ka “2'900-3'200” baznīcas darbinieki, iespējams, ļaunprātīgi izmantoja “330 000 bērnu” no 1950. līdz 2020. gadam, kā apgalvots 5. oktobra ziņojumā Francijas bīskapu pasūtītais ziņojums ir fiktīvs, Pīters Andersons skaidro vietnē IlSismografo (6. oktobrī).

Vienkāršs dalījums parāda, ka tas nozīmētu, ka vidējais ļaunprātīgais ļaunprātīgi izmantoja vairāk nekā 100 bērnus. "Tam ir grūti noticēt," komentē Andersons.

Viņš to salīdzina ar līdzīgu (arī stipri pārspīlētu) 2018. gada ziņojumu, ko pasūtīja Vācijas bīskapi, un Pensilvānijas lielās žūrijas (tāpat rupji pārspīlēto) ziņojumu, kurā vidējais upuru skaits uz vienu varmāku bija no 2 līdz 4.

Francijas ziņojuma pamatā bija aptauja, kurā anketas tika nosūtītas 243 601 personai, bet tika atdotas tikai 28 010 izmantojamas anketas. Pēc tam to piemēroja Francijas iedzīvotājiem.

Andersons uzskata, ka bailes bija iemesls, kāpēc gļēvi bīskapi pieņēma šādu ziņojumu, lai neradītu iespaidu, ka viņi “noliedz” par seksuālu izmantošanu.

Šāda veida ziņojumi ir skumjš pierādījums tam, ka būtībā lielā, bet nenozīmīgā ļaunprātības parādība Baznīcā ir nekaunīgi uzpūsta, lai sabojātu Baznīcu.

#newsYbbkfbqize