Anja39
148.2K
waz2054
Jak Chrystus jadł i pił to było źle, a jak pościł też źle. Nie idzie dogodzić.
mroku2008
buty nie brudne ale schodzone a to różnica
biniobill
@Jurek Ogórek

Anja39
napisała ci niżej co myśli o zaglądaniu komuś pod kołderkę.
Zajrzyj sobie do wikipedii co to jest konkubinat albo zapytaj babcię.
biniobill
No to może jego narzeczona. Nikt mu nie zabroni mieć narzeczonej.
🤨
Anja39
a ktos rozumiem do lozka mu zagladal...coz za nieprawdopodobna historia potwierdzona przez pudelka 😀
biniobill
Jeżeli żyją pod wspólnym dachem bez formalnego związku to jest konkubinat.
Anja39
To był dziwny ślub. Zawarty w kościele, ale nie przekazany dalej do urzędu stanu cywilnego. To znaczy, że oficjalnie w polskich dokumentach jestem i zawsze byłam panną. Dlatego potem nie było rozwodu, a ślub został po prostu anulowany przez sąd biskupi. Dobrze, że tak się stało ( Beata Pawlikowska)

wiec o jakiej konkubinie mowimy ? 🤦
Elkana2
Lubię jego programy podróżnicze i WC kwadrans też lubiłem, ale kiedy ostatnio dowiedziałem się że wziął sobie na konkubinę o 16 lat młodszą kobietę, to już cały ten jego konserwatyzm i tradycja jest fałszywy i go nie cenię jako osoby. Wiadomy przecież, że nie z miłości, tylko gościu się starzeje i chce pożyć na stare lata.
kubana103
Ca-De =dobrzyński
😀
kubana103
biniboill.
Cenię Twoje wyważone opinie (nie chodzi m tylko o Gloria Tv . Zakres naszej wiedzy jest ograniczany do minimum) Pozostaje nam wiara ,ta prawdziwa, naszych ojców. Nie dajmy jej sobie wydrzeć,
🤗
malgorzata__13
Panie Wojciechu,papież Benedykt gwoli tradycji pozwolił się odziewać w te aksamity i gronostaje,owszem,ta barokowa elegancja robiła wrażenie,ale jakoś nie przystawała do współczesnych czasów.Jan Paweł II był ubrany mistrzowsko - nowocześnie a godnie,zawsze podziwiałam styl jego kreacji okolicznościowych,łączenie wzorów liturgicznych z etnicznymi, doskonale charakteryzujących pontyfikat "Bacy …More
Panie Wojciechu,papież Benedykt gwoli tradycji pozwolił się odziewać w te aksamity i gronostaje,owszem,ta barokowa elegancja robiła wrażenie,ale jakoś nie przystawała do współczesnych czasów.Jan Paweł II był ubrany mistrzowsko - nowocześnie a godnie,zawsze podziwiałam styl jego kreacji okolicznościowych,łączenie wzorów liturgicznych z etnicznymi, doskonale charakteryzujących pontyfikat "Bacy świata".
Papież Franciszek to zakonnik przywiązany do "pani Biedy",strojenie się jest mu wstrętne i obce,buty mają być wygodne a nie ładne,ubiór prosty,nie skupiający uwagi na sobie.
Ja to rozumiem,tylko nikły procent ludzi ubiera się przyzwoicie,reszta bezkrytycznie zakłada na siebie wszystkie cudactwa jakie tylko moda wymyśli.To jest chore.
Papieżu Franciszku, dobrze czynisz - nie szata zdobi człowieka,choćby najmodniejsza.
Ważne aby szata była przyzwoita,odpowiednia dla człowieka który chce przyzwoitym pozostać.Koszule w papuzie kolory też nie dla każdego się nadają.
biniobill
@kubana103
Widzisz, my w tym pierdzidołku (gloria.tv) kopiemy się po kostkach nie mając nawet pojęcia o celach i zamiarach wielkich tego świata, których decyzje przebiegają wysoko ponad naszymi głowami zupełnie przez nas niezauważalne ani nie rozumiane.
Dlatego przyznam Ci rację, że głównie chodzi o osłabienie tego papieża i widać to od początku jego pontyfikatu.
kubana103
Osłabienie autorytetu Papierza w tym pontyfikacie jest gołym okiem widoczne.
Czy tak ma być nie mnie o tym sądzić.
🤗
biniobill
Pan Cejrowski niech tak nie chlapie ozorem bo tylko dostarcza argumentów dla tych, którym już zabrakło pomysłów w jaki sposób atakować Kościół Katolicki. Wiadomo, w walce każdy sposób dobry byleby skutecznie opluć, czy ochlapać błotem nie biskupa to papieża.