Edward7
112.7K

Wielkie kłamstwo: globalne niedobory energii i liczne kryzysy — wszystkie sfabrykowane, mające na celu zniszczenie zachodniej cywilizacji

Fałszywy kryzys energetyczny służy zniewoleniu i zabijaniu ... kontynuując i wzmacniając działanie „powolnej broni biologicznej do zabijania” - DEATHVAX™

Peter Koenig

Kryzys energetyczny? Kryzys żywnościowy? Upadek przemysłu? Zakłócenia w łańcuchach dostaw? Złamana komunikacja? Cyberataki? Zaciemnienie? Hiper-inflacja? Zmiany klimatyczne? Wojny, konflikty domowe i kolejne plandemy, których kulminacją jest ludzkie nieszczęście... Tak. To wszystko jest produkowane.

To wszystko jest częścią planu zniszczenia cywilizacji, jaką znamy, aby zastąpić ją robotami i humanoidami czwartej rewolucji przemysłowej - działającymi na generowane przez AI elektroniczne polecenia i przeżywającymi na programowalnych cyfrowych walutach banków centralnych (DCBC). Jeśli nadal będziemy siedzieć na uboczu, przyglądając się, zamiast zrobić coś, by powstrzymać to szaleństwo, tę zbrodnię o biblijnych rozmiarach, to rzeczywiście tak się stanie. Ludzkość i to, co pozostało z ziemi, będzie gotowe na upadek w przepaść.

Niedobory tworzą inflację - a jeśli inflacja nie występuje naturalnie, to jest produkowana. Medialna propaganda mówiąca o inflacji w pełnym wymiarze czasu daje konglomeratom przemysłowym i usługowym wolną rękę w podnoszeniu cen. Nikt nie pyta, czy jest to uzasadnione. Media mówią, że jest inflacja - więc wzrost cen jest rzeczywiście na porządku dziennym. Wiele z kryzysów nie ma nawet miejsca w rzeczywistości; większość z nich jest tylko w mediach. Przez 24/7 niekończącą się propagandę. I przez wywołane sztuczną inteligencją (AI) - pozory.

A już niedługo Central Bank Digital Currencies (CBDC) zastąpią nasze waluty gotówkowe. CBDC będą w końcu programowalne. Będzie można je włączać i wyłączać, a także zaprogramować, by były używane do określonych zakupów - towarów lub usług, niezależnie od tego, czy będziesz ich chciał lub potrzebował, czy nie. Twoje zachowanie i posłuszeństwo będzie kluczowe. Zobacz to 7-min "video-awakener", doskonałe podsumowanie tego, co rządy poprzez CBDC będą mogły z nami zrobić, zobacz- ’It’s all about control’ | Eva Vlaardingerbroek on Rishi Sunak’s fondness of CBDCs

W tej chwili jesteśmy przygotowywani na nadejście przepaści. Wiele dziwnych rzeczy dzieje się w tym samym czasie. Ale także, dla szybkości wdrożenia nefrytowej Agendy 2030 - Wielkiego Resetu - i oczywiście IV Rewolucji Przemysłowej, mającej uczynić z ocalałych ludzi transhumanów. To nie jest nowość. Renomowani badacze i analitycy mówili to już wcześniej, ostrzegali nas, ludzkość, przed nadchodzącą zagładą (wielki ucisk). Trzeba to powtarzać, aż nastąpi społeczny przełom mentalny. Jak dotąd bezskutecznie. Nie poddajemy się, to rządząca mantra.

Ludzie dalej siedzą na kanapach, oglądając mainstreamowe wiadomości - wieczną maszynę kłamstwa. Jesteśmy "po królewsku", rozproszeni przez wojnę na Ukrainie. Media nawet dzień w dzień wmawiają nam, że Putin jest czarnym charakterem. Że kraje NATO muszą dostarczyć Ukrainie więcej broni, że trzeba dać więcej wsparcia budżetowego prezydentowi Zelenskiemu. Putin jest odpowiedzialny za wszystkie katastrofy, które na nas spadają. Ukraina Zelenskiego otrzymała już blisko 100 miliardów dolarów ekwiwalentu w postaci broni i "wsparcia budżetowego" głównie od USA i UE. Ale Zelenskyy nie jest zadowolony. Krzyczy o więcej. Podczas gdy Putin jest odpowiedzialny za niekończące się nieszczęście.

Zastanówcie się nad tym. Nie może być mowy o zrównoważonym spojrzeniu. Chyba, że zaczniesz na własną rękę myśleć i sumować kropki. Wyłączcie media głównego nurtu, telewizję, radio, gazety i poszukajcie alternatywnych wiadomości. Wyzwanie polega na tym, że nie chcemy zrównoważonego spojrzenia. Bo gdyby tak było, musielibyśmy myśleć na własną rękę. Moglibyśmy obudzić się w niewygodnej rzeczywistości. Nie chcemy opuszczać sfery naszego jedwabistego komfortu. Skupienie się na wojnie odwraca uwagę od tego, co jest przygotowywane za żelazną bramą.

Niemieckie i włoskie pola gazowe są zapełnione w 94% lub więcej. Tak jest wszędzie w Europie. Na pewno to nie kryzys energetyczny. A gdyby z jakiegoś powodu zabrakło energii, prezydent Putin wielokrotnie podkreślał, że Rosja będzie honorować swoje zobowiązania umowne wobec Europy i świata. I na pewno by to zrobiła – gdyby NATO mu na to pozwoliło. Aby temu zapobiec, Waszyngton doprowadził do zniszczenia Nord Stream 1 i 2. Rosja twierdziła, że rurociągi można naprawić, ale Waszyngton/NATO na to nie pozwala.

Madame von der Leyen, (niewybrana) przewodnicząca Komisji Europejskiej (KE) i jej chłopak, kanclerz Niemiec Olaf Scholz – obaj posłuszni uczeni Akademii Młodych Światowych Liderów Klausa Schwaba (YGL) (Światowe Forum Ekonomiczne) – są zdecydowani nie naprawiać gazociągów i pozwolić Europie zatonąć. Europejskie zbiorniki magazynowe gazu LNG (Liquefied Natural Gas) są wypełnione po brzegi, powyżej średniej z ostatnich dziesięciu lat. W dostępnych złożach nie ma już miejsca na kolejne węglowodory.

Setki, jeśli nie tysiące tankowców wypełnionych paliwami kopalnymi pływają po oceanach. Nie mogą wyładować swoich towarów, bo albo nie mają do tego upoważnienia, głównie przez europejskie i północnoamerykańskie władze portowe, wykonujące polecenia Mrocznego Kultu, albo nie mogą wyładować, bo nie ma miejsca na składowanie, albo – koncerny gazownicze i paliwowe – nie chcą odciążyć, z powodu ujemnych cen gazu. Zobacz tę mapę tankowców na pełnym morzu, które nie mogą się rozładować:

Kontrakty terminowe na gaz ziemny na kilku rynkach europejskich były ujemne. Pierwszy raz w historii. Oczywiście są to ceny chwilowe. Mogą wahać się z godziny na godzinę, ale sam fakt, że spadły do strefy ujemnej, wskazuje na manipulację niedoborami energii. „Cena referencyjnych europejskich kontraktów terminowych na gaz ziemny spadła o 20% od zeszłego czwartku io ponad 70% od osiągnięcia rekordowego poziomu pod koniec sierpnia 2022 r. W poniedziałek [24 października] ceny holenderskich cen spot gazu z dostawą w ciągu godziny — które odzwierciedlają europejskie warunki rynkowe w czasie rzeczywistym — spadły poniżej 0 EUR, zgodnie z danymi Intercontinental Exchange. » Reportaż CNN. Zobacz to .

Stany Zjednoczone, za pośrednictwem "cyfrowego, finansowego i wojskowego kompleksu przemysłowego", obecnie panującego kultu globalistycznego, którego WEF zajmuje czołowe miejsce wśród dyrektorów, dyktują rządom, zwłaszcza europejskim, że muszą odrzucić dostawy energii. To powoduje spadek cen, ponieważ towar pływa na pełnym morzu, gotowy do dostarczenia - ale nie może. To tworzy nadpodaż. I z pewnością nie ma inflacji.

Ten scenariusz pokazuje, jak Waszyngton dąży do "deindustrializacji" Europy i osłabienia jej militarnie, mówi minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow (RT 30 października 2022).

Fałszywy kryzys energetyczny musi zostać wyprodukowany. Ponieważ z niego płyną inne kryzysy i nieszczęścia, które zniszczą ludzkość, jaką znamy. Jest to oszustwo, które jest gigantycznym krokiem w kierunku absolutnej tyranii. Zobaczcie to. Wszystko zależy od energii - produkcja nawozów i żywności, komunikacja, zaopatrzenie w wodę, produkcja metali, łańcuchy dostaw i wiele innych.


Europa, może coraz szybciej osuwać się w samogenerujące się zapomnienie. Europa nie ma żadnych surowców, o których można by mówić, a większość źródeł energii większej Europy pochodzi z Rosji, która ma "sankcyjny zakaz" dostarczania paliw kopalnych do Europy.

Dziś świat nadal jest uzależniony w 84% od paliw kopalnych. Nieważne, że do tej pory 26 Konferencji Klimatycznych ONZ (COP) - UNFCCC - ogłosiło zmniejszenie wykorzystania paliw kopalnych. To czysta gadka. Zamożny uprzemysłowiony świat nadal kupuje SUV-y i samochody z silnikami o pojemności 3 litrów i więcej (1 na 3 w Europie i Ameryce Północnej) - a szefowie korporacji podróżują w swoich prywatnych odrzutowcach.

COP27 odbędzie się w dniach 6-18 listopada 2022 roku w Sharm el-Sheikh w Egipcie. Świat wstrzymuje oddech, aby dowiedzieć się, jakie nowe "zobowiązania" podejmą polityczni władcy.

Zaaranżowany, chciany kryzys energetyczny, zamykający aparat przemysłowy Europy, oznacza bankructwa, utratę miejsc pracy, głód ubóstwo - jawną nędzę. Gdy Europa zostanie zamknięta, jej odrodzenie może być prawie niemożliwe, a w najlepszym razie będzie to długi i bolesny proces.


Z ostatniej chwili – Holandia znosi sankcje wobec Rosji , aby otrzymać dostawy gazu w celu złagodzenia potencjalnych katastrof gospodarczych i ludzkich następnej zimy. Holandia może wywołać polityczne przebudzenie w innych krajach, które zrobią to samo: US sanctions turn dictatorial! Netherlands announces lifting of all sanctions against Russia

Kryzysy żywnościowe
Jednocześnie Monsanto, Bayer, Syngenta (ChemChina) narzucają swoją genetycznie modyfikowaną żywność (GMO = genetycznie modyfikowane organizmy) rządom krajów rozwijających się, których warunki kontraktowe nie są jawne. To, w połączeniu z globalnymi konglomeratami handlującymi zbożem, takimi jak Cargill, Louis Dreyfus i inni, doprowadzi do manipulacji żywnością i wynikającej z niej tyranii żywności. Rezultatem jest ukierunkowany głód, nędza i choroby wywołane głodem oraz śmierć; wygodny instrument redukcji populacji. Kluczowy wkład Gates-Rockefeller w Wielki Reset. Zobacz to po więcej szczegółów .

Sanitarna tyrania
Nie wspominając już o plandemicach – Bill Gates przewiduje wiele bardzo poważnych . Nie mówi tego, ale jeśli przybędą, są wytwarzane w laboratorium [Uwaga: lub znacznie łatwiej przez kampanie medialne i przez określone częstotliwości nadawane przez 5G - fale pulsacyjne oraz Szczepionki i wirusy )] i oczywiście nastąpią wymuszone kampanie szczepień . "Plandemia" i "śmiercionki" będą jeszcze bardziej zastraszać i dziesiątkować populację.

Powtarzające się pandemie pomogą nadać WHO uprawnienia do decydowania o stanie zdrowia populacji świata, poza konstytucjami suwerennych krajów. WHO, ze swoimi 194 państwami członkowskimi, nie jest prawdziwą agencją Organizacji Narodów Zjednoczonych, ale jest finansowana w co najmniej 70% przez prywatnych darczyńców (głównie farmaceutyczne fundusze powiernicze), co najwyżej jest organizacją partnerstwa publiczno-prywatnego. W związku z tym [WHO] postępuje zgodnie z mandatem prywatnych darczyńców, odgrywając podwójną rolę, poprzez globalne mandaty szczepień, które kierują miliardy dolarów do farmaceutycznych „skarbców nastawionych na zysk” – i zapewniają, że nigdy nie zabraknie plandemii.

Obecnie WHO debatuje – głównie za zamkniętymi drzwiami – nad Globalnym Paktem Zdrowia i tzw. Traktatem Pandemicznym. Jeśli ten traktat zostanie w jakiś sposób przyjęty, dr Tedros Adhanom Ghebreyesus, dyrektor generalny WHO, uzyska bezprecedensową władzę nad wszystkimi sprawami zdrowotnymi na całym świecie.
[CZERWONY ALERT: Nowy traktat WHO dotyczący pandemii na końcowym etapie unieważniłby konstytucję USA i rozpętałby medyczną dyktaturę, ostrzega dr Francis Boyle-Cogiito ] Z założenia media o tym nie mówią. Nie budź śpiącego lwa. Gdyby traktat przeszedł, ludzie ponownie byliby „oszołomieni”, zszokowani i niestety prawdziwie oszołomieni. Jeśli nie zostanie to powstrzymane przez kraje członkowskie, a katastrofalne zarządzanie Covid jest jakąkolwiek wskazówką, WHO jest zdeterminowana, by stać się panem tyranii zdrowia, a jako taki panem życia i śmierci.

Zmiana klimatu
Wraz z kryzysem po kryzysie nadchodzi katastrofa klimatyczna, tak zwana „zmiana klimatu spowodowana przez człowieka”. Tak, zmiany klimatu są spowodowane działalnością człowieka, ale nie z powodu ogromnego zapotrzebowania naszej cywilizacji na paliwa kopalne i emisje CO2, ale z powodu bardzo wyrafinowanej geoinżynierii pogodowej [patrz chemtrails ] . Rekordowe ekstremalnie gorące i suche lato na Globalnej Północy, wyjątkowo silne huragany i wynikające z nich powodzie, w tym przedłużające się i katastrofalne deszcze monsunowe w Pakistanie – mogą poprzedzać potencjalnie mroźną zimę na północy.

Aby sprostać narracji o niedoborze energii, temperatury w pomieszczeniach tej zimy muszą być utrzymywane na poziomie około 19 stopni Celsjusza – w przeciwnym razie… Wiele rządów europejskich ostrzega sprawców naruszenia przed surowymi karami. Kto kontroluje pogodę, kontroluje ludzi – mówił prezydent Lyndon Johnson już w 1962 roku. Niedawno opublikowany dokument Pentagonu przewiduje pełną kontrolę pogody na całym świecie w 2025 roku. Zobacz to i to i tamto .

Poważne zjawiska pogodowe – istnieje wiele dowodów na to, że żyjemy w zmilitaryzowanej geoinżynierii, której skutki mogą być równie zabójcze jak wojna nuklearna. Chociaż wszystko brzmi i brzmi jak seria scenariuszy zagłady, w tej ciemnej chmurze jest srebrna podszewka. Człowiek jest z natury pomysłowy. Uświadamiając sobie, co się dzieje – na pełnych obrotach od początku 2020 roku – człowiek może powstrzymać destrukcję. Ludzie zawsze byli zaradni, gdy byli zmuszani do granic możliwości przetrwania. Już czas.

Peter Koenig jest analitykiem geopolitycznym i byłym starszym ekonomistą Banku Światowego i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), gdzie pracował przez ponad 30 lat na całym świecie... Copyright © Peter Koenig , The Big Lie: Worldwide Energy Shortage Plus Multiple Crises – All Manufactured – Meant for Destruction of Western Civilization - Global Research

Fałszywy kryzys energetyczny służy zniewoleniu i zabijaniu

1. Wysokie ceny energii mogą zabić więcej Europejczyków niż walki na Ukrainie

To o żenujące: sankcje gospodarcze wynikające z inwazji na Ukrainę bardziej dotykają Europę niż Rosję. Jednak niedawne badanie The Economist pokazuje, że z powodu wysokich cen energii liczba dodatkowych ofiar śmiertelnych w Europie w ciągu nadchodzącej zimy może przekroczyć liczbę żołnierzy poległych dotychczas w działaniach na Ukrainie. Coś do przemyślenia.... Kraje, takie jak Finlandia , Bułgaria i Polska, które nie chciały płacić za gaz w rublach, zostały odłączone przez Rosję. Ponadto zagrożone zostały również operacje niezbędne do utrzymania pełnej przepustowości ważnego gazociągu Nord Stream I....W przeszłości ceny energii miały niewielki lub żaden wpływ na tę nadmierną śmiertelność, ponieważ wahania były bardzo małe. Ale dzisiaj wzrost kosztów jest niezwykle duży, więc oczekuje się znacznie większego wpływu. Aby obliczyć ten wpływ, The Economist opracował model statystyczny. Poza ceną energii na liczbę dodatkowych zgonów odpowiadają trzy inne czynniki: najważniejsza jest ostra zima, do której należy dodać dotkliwość sezonu grypowego (który jest częściowo zdeterminowany przez zimno) i wreszcie ulgi, które rządy przyznają rodzinom, aby wchłonąć wzrost cen.... Wysokie ceny energii mogą nasilić wpływ niskich temperatur na śmiertelność, jeśli zniechęcają ludzi do korzystania z ogrzewania, a tym samym zwiększają ich narażenie na zimno. W dużej mierze to samo dotyczy wsparcia udzielanego gospodarstwom domowym przez rządy w radzeniu sobie z szokiem energetycznym. Według badania The Economist „ trudny wniosek ” jest taki, że uderzenie „ okaże się bardzo potężne ”, a liczba ofiar „ może być wyższa niż liczba żołnierzy, którzy zginęli do tej pory w walkach na Ukrainie”. » Jeśli ceny energii utrzymają się na obecnym poziomie, w Europie umrze około 147 000 osób więcej w porównaniu do zimy, kiedy ceny były „normalne”. Ta projekcja dotyczy normalnych temperatur zimowych. Przy łagodniejszych temperaturach, zakładając najcieplejszą zimę od 20 lat dla każdego kraju, ta dodatkowa śmiertelność spada do 79 000. Z surową zimą, najzimniejszą od 2000 roku w każdym kraju, liczba ta wzrasta do 185 000 zgonów. Szacuje się, że w wojnie po obu stronach zginęło około 25 000 do 30 000 żołnierzy, a kolejne 6500 ukraińskich cywilów. W sumie jest to więc mniej niż w optymistycznym scenariuszu modelu The Economist... Le prix élevé de l’énergie pourrait tuer plus d’Européens que les combats en Ukraine – Nouveau Monde

2. Ciepło zabijało przede wszystkim zaszczepionych - teraz ma ich zabijać zimno - efekt szczepionki

... Niskie temperatury zdecydowanie wpływają na śmiertelność, szczególnie w przypadku starych ludzi mieszkających w miastach. Ludzie zaczynają się mniej ruszać, wirusy stają się bardziej odporne, problemy z oddychaniem i układem krążenia tworzą kombinację trudną do pokonania. Eksperci "The Economist" zwracają jednak uwagę, że gdy "temperatura ciała spada, krew gęstnieje, a jej ciśnienie wzrasta, podnosząc ryzyko zawałów serca i udarów". To dyskusyjna kwestia. Krew zmienia swoją gęstość tylko wtedy, gdy zmienia się jej skład chemiczny. Kiedy temperatura spada, naczynia krwionośne po prostu się kurczą i krążenie obwodowe zwalnia, oszczędzając ciepło ciała. Ale skład chemiczny krwi jest rzeczywiście zmieniony jako efekt uboczny szczepienia. Widzieliśmy wiele badań potwierdzających, że krew po szczepieniu staje się bardziej gęsta i to jest główną przyczyną problemów sercowo-naczyniowych, w tym udarów i zawałów serca, które w wielu przypadkach kończą się śmiercią. Biorąc to pod uwagę możemy założyć, że "zgony z powodu przeziębienia" są bardzo wygodnym sposobem na ukrycie zgonów z powodu szczepień. Jeśli spojrzymy na liczbę zgonów z powodu COVID-19, zobaczymy, że w najbliższych latach wiele osób będzie borykać się z problemami sercowo-naczyniowymi... Winter Outlook for Europe

3. SZCZEPIONKI NA COVID: „Broń biologiczna powolnego zabijania” - DEATHVAX™

Problem coraz częstszych diagnoz i narracji dotyczących „cichego udaru mózgu”. Istnieje dobry powód, dla którego ten artykuł ukuł terminy „powolna broń biologiczna do zabijania” i DEATHVAX™. Cztery główne eugeniczne filary tych eksperymentalnych terapii genowych ze zmodyfikowanym mRNA to;

- rak
- choroby prionowe
-choroby serca
- mikrozakrzepy.


Badania na fretkach, szczurach i myszach przeprowadzone wiele lat temu dały nam krytyczny wgląd w potencjalnie śmiertelne reakcje niepożądane, jednocześnie ustalając, że te technologie nie chronią przed żadnymi wirusami i ostatecznie nadają odporność ujemną. Właśnie dlatego zmodyfikowane terapie mRNA nigdy nie trafiły do prób na ludziach, aż do „pandemicznego” oszustwa .

Wcześniej nigdy nie brano pod uwagę mikrokrzepnięcia. Teraz jest to poważne zdarzenie niepożądane... śmiercionośnych zastrzyków. Spekuluje się, że białko szczytowe, wytwarzane w ogromnych ilościach przez szczepionkę (nanotechnologia grafenu), jest przyczyną poważnych problemów z krążeniem, gdy organizm na nie reaguje. Zapalenia i krzepnięcie, zapalenie mięśnia sercowego, zapalenie osierdzia, udar, problemy z nerkami itp... części białka kolca (nanotechnologia) będą krążyć, powodując podobne stany zapalne i problemy z krążeniem. Są one znane jako „MIKRO Skrzepy”... białko szczytowe COVID powoduje DUŻE problemy z krążeniem, gdy jest dostarczane do organizmu w dużych ilościach poprzez szczepienie. Objawy "długiego COVID" (czyli efekt szczepienia) wydają się być dokładnie tym, co można by rozpoznać jako spowodowane mikroskrzepami i słabym krążeniem: zmęczenie, problemy z pamięcią, zawroty głowy i zawroty głowy, mrowienie w kończynach itp. Podobnie, gdy pojawia się coraz więcej „cichych udarów” , stan zdrowia pacjenta prawdopodobnie uległby pogorszeniu, a upadek zostałby obwiniony za uszkodzenie głównego narządu. W ten sposób prowadząc do tego, co widzimy; rosnąca nadmierna śmiertelność na całym świecie z różnymi nazwanymi przyczynami, a nie jedną w dużej mierze leżącą u podstaw, powoduje… mikrokrzepnięcie.

Ponieważ genetycznie zmodyfikowani ludzie zostali medycznie przekształceni w fabryki białek kolczastych, którzy nie umarli w ciągu pierwszych pięciu miesięcy, są jednak pod każdym względem żywymi trupami. Wielu z tych GMH twierdzi, że „czują się dobrze”, ale są zasadniczo podobni do tych, którzy chodzą z niezdiagnozowanym rakiem w stadium 4, z wyjątkiem tego, że powodują przerzuty układowych mikroskrzepów, które w pewnym momencie „nagle” prowadzą do SADS lub którykolwiek z innych rzekomych objawów "długiego COVID". Spodziewaj się, że nadchodzące badania naukowe w dalszym ciągu potwierdzą ostre zagrożenia związane z „cichymi udarami” związanymi z mikrokrzepnięciem wywołanym białkiem kolca. Ponadto kilka miesięcy temu ten "substack" opublikował następujący artykuł: Skomputeryzowane obrazowanie termograficzne i analiza krwi po wstrzyknięciu C19

Jeśli Chiny chcą przestraszyć swoją ludność, aby narzucić protestującym bardziej brutalne represje, być może zobaczymy opublikowane przez nich stare badania z aktualną datą, pokazujące dodatkowe zagrożenia związane z COVID (szczepionka) z powodu mikrozakrzepów, o których wiedzieli od zawsze, ale wybrali wstrzymać się do teraz, kiedy będzie to wygodniej pasowało do narracji KPCh, która pozwoli na jeszcze większą drakońską kontrolę. Ta narracja będzie również rozpowszechniana przez narody zachodnie, zwłaszcza przez CDC, NIH, ONZ i WHO. W końcu zarówno Chiny, jak i Zachód są „penetrowane” przez WEF, obsługiwane przez CIA i należące do Jednego Rządu Światowego; te same podmioty, które wyprodukowały „pandemię” PSYOP-19 w celu wyludnienia i kontroli broni biologicznej w drodze do Wielkiego Resetu... State of the Nation
m.rekinek
,,Niskie temperatury zdecydowanie wpływają na śmiertelność, szczególnie w przypadku starych ludzi mieszkających w miastach. Ludzie zaczynają się mniej ruszać, wirusy stają się bardziej odporne, problemy z oddychaniem i układem krążenia tworzą kombinację trudną do pokonania."
,,Krew zmienia swoją gęstość tylko wtedy, gdy zmienia się jej skład chemiczny. Kiedy temperatura spada, naczynia krwionośne …
More
,,Niskie temperatury zdecydowanie wpływają na śmiertelność, szczególnie w przypadku starych ludzi mieszkających w miastach. Ludzie zaczynają się mniej ruszać, wirusy stają się bardziej odporne, problemy z oddychaniem i układem krążenia tworzą kombinację trudną do pokonania."
,,Krew zmienia swoją gęstość tylko wtedy, gdy zmienia się jej skład chemiczny. Kiedy temperatura spada, naczynia krwionośne po prostu się kurczą i krążenie obwodowe zwalnia, oszczędzając ciepło ciała.
Ale skład chemiczny krwi jest rzeczywiście zmieniony jako efekt uboczny szczepienia.
Widzieliśmy wiele badań potwierdzających, że krew po szczepieniu staje się bardziej gęsta i to jest główną przyczyną problemów sercowo-naczyniowych, w tym udarów i zawałów serca, które w wielu przypadkach kończą się śmiercią.
Biorąc to pod uwagę możemy założyć, że "zgony z powodu przeziębienia" są bardzo wygodnym sposobem na ukrycie zgonów z powodu szczepień."
jacenty_11 shares this
624