Clicks1.5K
Anja39
1

Syryjscy snajperzy dla zabawy strzelają w brzuchy kobiet w ciąży

Syryjscy snajperzy dla zabawy strzelają w brzuchy kobiet w ciąży
Dodane przez: Redakcja Fronda.pl | 22.10.2013, 20:12 | komentarzy: 2
Tagi
Syria
wojna domowa
cywile
zabijanie
ciąża
kobiety w ciąży
dzieci
przemoc
snajper

Tweetnij

fot.maciekish/sxc.hu
Wybitny brytyjski chirurg, który wrócił właśnie z pięciodniowego pobytu na wolontariacie w szpitalu w Syrii mówi, że kobiety w ciąży są celowo zabijane przez tamtejszych snajperów. Snajperzy po prostu się bawią!
Jedno ze zdjęć rentgenowskich, które przeniknęło do mediów pokazuje nienarodzone dziecko z pociskiem w czaszce. Uchodzi to za świadectwo makrabrycznej praktyki snajperów. Prawidzowość zdjęcia nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Niezależnie od tego, wspomniany brytyjski lekarz, dr Nott, twierdzi, że nie ulega żadnej wątpliwości, iż snajperzy dla zabawy zabijali kobiety w ciąży.
Mówi, że snajperzy wielokrotnie – i celowo – strzelali w brzuchy kobiet w ciąży. Była to ich wojenna rozrywka. W jednym tylko dniu, twierdzi lekarz, zobaczył sześć tak postrzelonych kobiet.
David Nott, pracujący jako chirurg w szpitalach w Chelsea i w Londynie, wielokrotnie pełnił funkcję wolontariusza podczas rozmaitych zmagań wojennych.To, co zobaczył w Syrii opisuje jako niebywałe wręcz piekło.
Twierdzi, że już pierwsi pacjenci z danego dnia wskazywali, co będzie się działo aż do wieczora. Snajperzy cały czas się bawili. „Jednego dnia strzelano w pachwinę. Drugiego w lewą część klatki piersiowej. Kolejnego dnia – tylko w szyję”. Jednak za najgorsze co zobaczył uznaje kobiety w ciąży postrzelone w brzuch. „To normalne, że cywile trafiają pod ogień. Ale to pierwszy raz gdy widziałem coś takiego. To było celowe. To było niebywałe piekło” – mówi lekarz.
Pac/LSN
modernistae prohibere
Frondzia nabiera intensywnej koszerności stąd te bzdury, które ją zalewają. Może garść faktów:
(...)
Gazeta "USA Today" podała: Arabia Saudyjska wysłała do Syrii na walkę z wojskami prezydenta Baszara al-Asada ponad... tysiąc więźniów, skazanych na karę śmierci

Według danych periodyku, jeszcze w kwietniu bieżącego roku Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Arabii Saudyjskiej zaproponowało 1239 więźnio…
More
Frondzia nabiera intensywnej koszerności stąd te bzdury, które ją zalewają. Może garść faktów:
(...)
Gazeta "USA Today" podała: Arabia Saudyjska wysłała do Syrii na walkę z wojskami prezydenta Baszara al-Asada ponad... tysiąc więźniów, skazanych na karę śmierci

Według danych periodyku, jeszcze w kwietniu bieżącego roku Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Arabii Saudyjskiej zaproponowało 1239 więźniom skazanym na karę śmierci ułaskawienie, a także comiesięczne pieniężne wypłaty ich rodzinom w zamian za.... udział w działaniach zbrojnych w Syrii.

Gazeta podkreśla, że wśród więźniów wysłanych na walkę z rządem syryjskim Baszara al-Asada są obywatele: Afganistanu, Egiptu, Iraku, Jordanii, Pakistanu, Somalii, Sudanu, Syrii, Kuwejtu i Jemenu skazani w Arabii na śmierć za zabójstwa, gwałty. narkotyki, alkohol etc.

A skoro mowa o bandytach w Syrii - Około 200 islamistów z Niemiec (większość etniczni Niemcy którzy przeszli na Islam) wyruszyło do Syrii w celu wzięcia udziału w wojnie po stronie powstańców – poinformowała gazeta Der Spiegel, powołując się na utajnione dane niemieckiej Federalnej Służby Ochrony Konstytucji. Część bojówkarzy przybyło już do Syrii, część znajduje się w drodze.
(...)


Jeśli regularna Armia Syryjska to bandyci strzelający ciężarnym w brzuchy, to jak nazwać tych kryminalistów, wysłanych przez reżim Arabii Saudyjskiej - gdzie nie ma jednego kościoła chrześcijan, gdzie obowiązuje brutalne prawo niszczenia innej rewligii jak islam, gdzie łamane sa podstawowe prawa człowieka przy aprobacie Usraela- wiernego psa tego reżimu za to, że banda rządząca w Arabii łaskawie podtrzymuje przy życiu zdychającą walutę $$ rozliczając w niej wpływy z eksportu bogactw naturalnych. 🤬 🤬 🤬