Za rozbíjení církve zevnitř dostal Bergoglio (František) hlavní cenu od zednářů

Bergoglio obdržel cenu od lóže B´nai B´rith (2022)

6. června 2022

Na fotce výše vidíme ředitele organizace B´nai B´rith International Daniela S. Mariaschina, jak papeži Bergogliovi předává zlatý pohár s židovskými nápisy a symboly. Šlo o symbolickou cenu jako poděkování Františkovi za jeho trvalou podporu této židovské zednářské organizace.

Událost proběhla během setkání v papežské knihovně, kde František 30. května 2022 přijal delegaci 27 členů této organizace.

Mariaschin setkání okomentoval pro noviny Jerusalem Post: „Od doby, kdy byl kardinálem Buenos Aires až po dnešek, vyjadřoval papež František zvláštní zájem o prosazování židovsko-katolických vztahů.“ A pokračoval: „Naše audience u něj nám poskytla příležitost demonstrovat naše ocenění této podpory a potvrzení, že sdílíme stejné aspirace za mír a vzájemný respekt.“

Prezident této židovské organizace, Seth Riklin, ve formálním proslovu požádal papeže o podporu dohody Abraham Accords, což je židovská iniciativa, která má přimět Araby uznat Stát Izrael. Byl to nepřímý požadavek, aby Svatý stolec uplatnil svůj vliv na arabské země na Středním Východě, aby akceptovaly Izrael. B´nai B´rith to nazývá svým dílem za bratrství a mír.

František ve svém proslovu ocenil B´nai B´rith za jeho „neúnavnou oddanost humanitárním záležitostem“ A dodal: „Jestliže je péče o druhé povinností každého člena lidské rodiny, o to víc se vztahuje na ty z nás, kteří jsou Židy a křesťany.“

Vidíme, že po druhém vatikánském koncilu a jeho deklaraci Nostra Aetate odsunuli koncilní papeži stranou všechny věroučné rozhovory s Židy ohledně Božství Našeho Pána Ježíše Krista a provádějí politiku založenou na údajné lásce a společné spolupráci k vyřešení společenských problémů. Na druhou stranu Židé nezměnili ani čárku na svém mylném přesvědčení.

Co jiného může být konečným cílem této politiky, než judaizace celé Církve? (L: rozuměj - tj. ztráta víry v dobrotu a Božství Pána Ježíše Krista)


(Foto ze stránek Vatikánu a webu B´nai B´rith)
Zdroj: Tradition In Action
Překlad: D. Grof
Bergoglio obdržel cenu od lóže B´nai B´rith (2022)
Zuzana Schlosserova shares this
9
Sophia Ela
TOTO JE NEJVYŠŠÍ ŽIDOVSKÁ ZEDNÁŘSKÁ ORGANIZACE, KTERÁ BERGOGLIA VYZNAMENÁVÁ! TO VÁM NEVADÍ, VÁM, KTEŘÍ BERGOGLIA UZNÁVÁTE JAKO PAPEŽE, ŽE HO VYZNAMENÁVAJÍ BOŽÍ NEPŘÁTELÉ??!
Josef Arimati
Vepři zůstanou vepři.
Sedevakantistický kanál
Je nevyhnutné pre spásu byť tradičným katolíkom. Na stránke vatikankatolicky.com nájdete vysvetlené, čo sa deje v Ríme.
Pozrite si napr.:
Apokalypsa teraz vo Vatikáne
Slovník pojmov a princípov – Katolícka Cirkev
Čo učí Katolícka Cirkev o sedevakantizme?More
Je nevyhnutné pre spásu byť tradičným katolíkom. Na stránke vatikankatolicky.com nájdete vysvetlené, čo sa deje v Ríme.

Pozrite si napr.:
Apokalypsa teraz vo Vatikáne
Slovník pojmov a princípov – Katolícka Cirkev
Čo učí Katolícka Cirkev o sedevakantizme?
dominikguzman
Prekáža mi to, ale je to pápež. Ja ho odstrániť nemôžem.
dominikguzman
@Ružena čo je ti na mojom komentári také smiešne? Keď som zle napísal, tak napíš čo, keď dobre, prečo sa mi smeješ?
veritas18
Zlato... Jidas zradil za 30 stribrnych... Diva se na to a moc z toho radost nema, protoze v tom zlatu vidi sve hrichy a zradu. Jedine vysvetleni proc to dela je, ze to neni pravy krestan, ale bytostny a pokrevni zid.
Josef Arimati
Stačí zmínit židy a už v některých bouchají saze :-)
veritas18
Skoro ve vsech dnes bouchaji saze... Ale bohuzel v opacnem smyslu... Cela spolecnost je judaizovana i cirkev. Jak se proti nim neco rekne, uz je pomalu antisemita. Hlavne ze oni berou na vsechny ohled, kdyz na vsem toto pokoleni parazituje
Tom Hlusa
Neříkal bych jim židé, ale sionisté nebo globalisté. Vlastně Chazaři ani skutečně praví Židé nejsou a židé také ne, spíše kabalisté, tedy satanisté.
Josef Arimati
I kdyby člověk získal celý svět ...................