KOSZMAR. WIRTUALNE DZIECI Z METAVERSE MAJĄ POMÓC W WALCE Z PRZELUDNIENIEM.

* Ekspert sztucznej inteligencji Catriona Campbell przewiduje, że wirtualne dzieci będą powszechne w ciągu najbliższych 50 lat, co może pomóc w walce z przeludnieniem

* Wirtualne dzieci istniałyby tylko w metawszechświecie, a rodzice wchodziliby z nimi w interakcje za pomocą zaawansowanych technologicznie urządzeń do noszenia, takich jak rękawiczki, które mogą zapewniać dotykową informację zwrotną w celu odtworzenia wrażeń cielesnych

* Zmiana klimatu, przeludnienie, transhumanizm i cyfryzacja ludzkiego życia są częścią programu Wielkiego Resetu, który nie zostanie ukończony, dopóki ludzkość nie zostanie zniewolona przez kilka niewybieralnych jednostek, które rządzą światem za pomocą algorytmów i woli AI

* Założyciel Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), Klaus Schwab, chce stworzyć świat, w którym ludzie są połączeni z chmurą i mają dostęp do Internetu za pomocą mózgów. Na tym polega czwarta rewolucja przemysłowa – połączenie człowieka i maszyny. Wiemy więc ponad wszelką wątpliwość, że transhumanizm jest częścią Wielkiej Zmiany.

* Technokratyczna, transhumanistyczna kabała również chce śledzić twój indywidualny ślad węglowy i dyktować twoją dietę. Spożycie mięsa ma zostać zmniejszone o 90% i zastąpione sztucznie produkowanym mięsem i chrząszczami w laboratorium.


Wczoraj informowałem o twierdzeniach inżyniera Google Blake'a Lemoine'a, który uważa, że program chatbotowy sztucznej inteligencji (AI) o nazwie LaMDA osiągnął świadomość, czyli samoświadomość.

Na kilka dni przed tym, jak Lemoine rozpalił internet dyskusjami na temat możliwości lub niemożliwości istnienia osobliwości AI, inny ekspert AI trafił na nagłówki gazet, przewidując, że wirtualne dzieci pewnego dnia mogą stać się powszechne. Ściśle mówiąc, to prawie tak, jakby ta wiadomość była rozpowszechniana przez sztuczną inteligencję za pomocą algorytmu programowania predykcyjnego. Raporty Daily Mail:

Wirtualne dzieci, które bawią się z tobą, przytulają się do ciebie, a nawet wyglądają, jakbyś za 50 lat były codziennością i mogą pomóc w walce z przeludnieniem, według eksperta ds. sztucznej inteligencji.

Te wygenerowane komputerowo dzieci będą istnieć tylko we wciągającym cyfrowym świecie znanym jako „Metaverse”, do którego można uzyskać dostęp za pomocą technologii wirtualnej rzeczywistości, takich jak B. słuchawki, aby użytkownik miał poczucie, że jest twarzą w twarz z dzieckiem. Według Catriony Campbell, wiodącego brytyjskiego autorytetu w dziedzinie sztucznej inteligencji i nowych technologii, ich podnoszenie będzie prawie nic nie kosztować, ponieważ wymagają minimalnych zasobów.

W swojej nowej książce AI by Design: A Blueprint for Life with Artificial Intelligence twierdzi, że obawy związane z przeludnieniem skłonią społeczeństwo do przyjęcia cyfrowych dzieci.

Wirtualne dzieci mogą wydawać się gigantycznym skokiem, ale za 50 lat technologia będzie tak zaawansowana, że dzieci istniejące w Metaverse będą nie do odróżnienia od tych w prawdziwym świecie” – pisze. Wraz z ewolucją metaświata mogę sobie wyobrazić, że wirtualne dzieci stają się akceptowaną i pełnoprawną częścią społeczeństwa w większości krajów rozwiniętych...


Pani Campbell jest przekonana, że pewnego dnia ludzie będą mogli używać zaawansowanych technologicznie rękawic, które zapewnią dotykową informację zwrotną, aby odtworzyć doznania fizyczne. Umożliwiłoby to przytulanie, karmienie i zabawę z cyfrowym potomstwem jak z prawdziwym dzieckiem.

Nie byłoby to jednak całkowicie realistyczne, ponieważ rodzice mogliby sami określić, jak szybko dorasta ich cyfrowe potomstwo. Na przykład ci, którzy lubią fazę niemowlęcą, mogą utrzymać dziecko w fazie wiecznego niemowlęcia i zrezygnować ze wszystkich doświadczeń, które pojawiają się wraz z dojrzewaniem przez lata młodzieńcze i dorosłość.

Dziecko X

Istnieje już dowód koncepcji tego pomysłu. BabyX to cyfrowy eksperyment opracowany kilka lat temu przez nowozelandzką firmę Soul Machines. Ideą stojącą za tym było promowanie akceptacji sztucznej inteligencji poprzez jej humanizację. Soul Machines wyjaśnia to w ten sposób:

Łącząc modele fizjologii, poznania i emocji z zaawansowanym, realistycznym CGI, postanowiliśmy stworzyć nową formę sztucznej inteligencji inspirowanej biologią. BabyX był naszym pierwszym prototypem rozwojowym, przeznaczonym zarówno jako samodzielny projekt badawczy, jak i jako rozszerzalna podstawa dla komercyjnych agentów komputerowych.

Pozwala nam badać współpracę człowieka z maszynami oraz podstawy tworzenia cyfrowej świadomości. Zaprojektowany do badań, BabyX umożliwia Soul Machines nie tylko badanie modeli ludzkich zachowań, ale także tworzenie autonomicznych istot cyfrowych.

BabyX stanowi podstawę, na której uczymy się, eksperymentujemy i rozwijamy pierwsze na świecie kompleksowe rozwiązanie do dynamicznego tworzenia, nauczania, zarządzania i wdrażania cyfrowych ludzi.


Program transhumanistyczny

Do tej pory wielu zdało sobie sprawę, że zmiany klimatyczne, przeludnienie, transhumanizm i cyfryzacja ludzkiego życia są częścią programu Wielkiego Resetu, który nie zostanie ukończony, dopóki ludzkość nie zostanie zniewolona przez kilka niewybieralnych jednostek, które rządzą światem rządzonym przez algorytmy i AI.

Według technokratycznej kabały, która przez ostatnie kilkadziesiąt lat wyznaczała kierunek ludzkości, przeludnienie jest odpowiedzialne za zmiany klimatyczne, więc aby ocalić planetę, musimy zmniejszyć populację i zarządzać nią. Jednym ze sposobów, aby to zrobić, jest przejście do środowiska cyfrowego, Metaverse, w którym nie są zużywane żadne zasoby fizyczne.

Na krańcu transhumanistycznego spektrum są ludzie, którzy wierzą, że pewnego dnia będziemy mogli wgrać nasze umysły do komputera lub syntetycznego awatara. Nadal nie wiemy, czy jest to możliwe, i wydaje się to wysoce nieprawdopodobne, biorąc pod uwagę, że człowiek to coś więcej niż jego fizyczny mózg i sieć neuronowa. „Duch” i „dusza”, rzeczywisty „byt” człowieka, nie są zlokalizowane w tkance mózgowej.

Jednak transhumanizm nie uznaje rzeczywistości nielokalnego ducha lub duszy, a zamiast tego postrzega człowieka po prostu jako fizyczną platformę, którą można modyfikować i rozszerzać w dowolny sposób, wyposażoną w odtwarzalną sieć neuronową, która jest zasilana odpowiednimi impulsami elektrycznymi a połączenia neuronowe umożliwiają myślenie i inteligencję.

Czwarta rewolucja przemysłowa

Założyciel Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), Klaus Schwab, chce stworzyć świat, w którym ludzie są połączeni z chmurą i mają dostęp do Internetu za pośrednictwem mózgu. Na tym polega czwarta rewolucja przemysłowa – połączenie człowieka i maszyny. Wiemy więc ponad wszelką wątpliwość, że transhumanizm jest częścią Wielkiej Zmiany.

Oczywiście połączenie z chmurą oznacza również, że twój mózg jest dostępny dla ludzi, którzy chcą majstrować przy twoich myślach, emocjach, przekonaniach i zachowaniu, i to również jest częścią planu. Desperacko chcesz być w stanie kontrolować swoje myśli, uczucia, przekonania i zachowania od wewnątrz.

Transhumanizm obejmuje również selektywne rozmnażanie ciał, przy użyciu sztucznych łon zamiast ludzi. Chińscy naukowcy wykorzystali już technologię CRISPR do stworzenia pierwszych genetycznie zmodyfikowanych dzieci (urodzonych w 2018 r.).

Opracowali również robota-nianię AI, który opiekuje się zarodkami wyhodowanymi w sztucznej macicy. Jak donosi futuryzm:

System mógłby teoretycznie pozwolić rodzicom na poczęcie dziecka w laboratorium, eliminując potrzebę donoszenia dziecka przez człowieka. Naukowcy posuwają się nawet do stwierdzenia, że ten system byłby bezpieczniejszy niż tradycyjna produkcja dzieci.

Dla większości normalnych ludzi przyszłość designerskich dzieci dorastających w sztucznych łonach, łączność między mózgiem a chmurą i przesyłanie umysłu do komputera brzmi bardziej jak bezsensowny koszmar niż utopia, jak próbują to przedstawiać transhumaniści. Jednak Schwab mówi tak, jakbyśmy nie mieli w tej sprawie wyboru. „Przyszłość zostanie ukształtowana przez nas” – powiedział informatorom WEF na spotkaniu w 2022 r. w Davos. koniec dyskusji.

Powstanie antyhumanizmu

Jednym z powodów, dla których zwolennicy Wielkiego Resetu wydają się tak odlegli od ludzkiego życia, jest to, że są. Większość zwykłych ludzi wierzy, że ludzie są suwerennymi istotami wyzwolonymi przez boski autorytet. Z drugiej strony, technokracja postrzega człowieka jako zasób naturalny, nie różniący się od ropy naftowej czy inwentarza żywego i jako taki należy go używać.

W zależności od zadania ludzie mogą być mniej lub bardziej wydajni niż np. robot, a wydajność jest ważniejsza niż ludzkość. Minimalizacja problemów w ramach tego systemu HR wymaga maksymalnej zgodności przy minimalnym wysiłku, i tutaj w grę wchodzą socjotechnika poprzez propagandę medialną (pranie mózgu), cenzurę i sztuczną inteligencję.

Gdy system kontroli zostanie w pełni wdrożony, będzie w większości w pełni zautomatyzowany i będzie miał bezpośrednie połączenie z twoim mózgiem. Przekonania można zmieniać z dnia na dzień dzięki prostej aktualizacji oprogramowania, która jest automatycznie pobierana i instalowana z chmury. To jest ich marzenie – i nasz koszmar.

Chcą śledzić twój ślad węglowy

Wielu wciąż walczy o zrozumienie stopnia, w jakim technokratyczna, transhumanistyczna kabała stara się kontrolować populację świata. Krótko mówiąc, chcą kontrolować każdy aspekt tego, co robisz na co dzień. Nie tylko nie chcą, abyś korzystał z wolnej woli, ale nawet nie wierzą, że istnieje wolna wola.

Zamierzają kontrolować, z jakich zasobów możesz korzystać, dokąd możesz podróżować, jakie są Twoje decyzje zdrowotne i medyczne, co myślisz i co jesz. Jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz, że wszystkie te plany zostały już ogłoszone i są w toku

Zamierzają więc zmienić swoje życie poprzez cyfrowy nadzór, rozpoznawanie twarzy i głosu, poprzez ocenę kredytów węglowych i kredytów społecznych, poprzez tożsamości cyfrowe i/lub karty szczepień, poprzez środki przeciwdziałania zmianom klimatu i środki bezpieczeństwa biologicznego, poprzez asystentów AI, cenzurę online i inżynieria do sterowania.

Zamierzają kontrolować, z jakich zasobów możesz korzystać, dokąd możesz podróżować, jakie są Twoje decyzje zdrowotne i medyczne, co myślisz i co jesz. Jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz, że wszystkie te plany zostały już ogłoszone i są w toku.

Na przykład w sierpniu 2021 r. The Hill opublikował opinię liberalnej analityk Kristin Tate ostrzegającą przed systemem kredytów społecznych w Ameryce. Dwa lata wcześniej, w 2019 roku, Futuryzm napisał, że Stany Zjednoczone już mają system kredytów społecznych bardzo podobny do chińskiego, po prostu jeszcze nie zdaliśmy sobie z tego sprawy, ponieważ został on opracowany przez Dolinę Krzemową, a nie przez rząd.

Plany dotyczące indywidualnych trackerów śladu węglowego zostały ogłoszone na tegorocznym spotkaniu WEF w Davos dla członków WEF i zaproszonych VIP-ów. Urządzenia śledzące są opracowywane przez chińską grupę Alibaba, co ma sens, biorąc pod uwagę, że Chińczycy wprowadzili już system kredytów społecznych, a indywidualne śledzenie emisji dwutlenku węgla będzie dodatkowym jego aspektem.

W artykule z 3 czerwca 2022 r. RAIR (Rise Align Ignite Reclaim) skomentował plany WEF dotyczące globalnej kontroli:

Po cichym szczycie Zgromadzenia Ogólnego WEF/ONZ w Szwajcarii na temat „zrównoważonego rozwoju”, opublikowano kilka szokujących filmów, które dają wgląd w życie po „Wielkim Resetie”.

Przez ludzi bez dobytku, napompowanych pigułkami i jedzących mięso wyprodukowane w laboratorium w hipertechnologicznych, połączonych cyfrowo inteligentnych miastach i ubraniach. Stworzyli krótkie, dziwaczne filmy poprawiające samopoczucie, które pokazują, jak ludzie pomogą im zmienić świat.

Filmy obejmują filmy od krów przyjmujących pigułki, aby powstrzymać oddawanie metanu, przez rozgwiazdy hodowane w probówkach w celu zwalczania zmian klimatycznych, po drony pomagające w ponownym zalesianiu w Afryce, enzymy wytwarzane z ludzkiej krwi w celu stabilizacji betonu i złą higienę, aby chronić środowisko.

WEF promował również nowe szczepionki mRNA przeciwko różnym chorobom. Świętowali także 24-godzinną inwigilację, cyfrowe identyfikatory odzieży oraz sztuczną żywność i kawę.


Chcą kontrolować twoją dietę

Technokratyczna kabała również chce radykalnie zmienić system żywnościowy i obecnie pracuje ciężko nad wyeliminowaniem mięsa z naszej diety i przekonaniem nas do zastąpienia go syntetycznymi kreacjami laboratoryjnymi i sztucznym mięsem, które, nawiasem mówiąc, są naładowane najgorszym rodzajem tłuszczu można sobie wyobrazić - z przemysłowymi olejami z nasion.

W tym celu WEF nawiązał współpracę z Forum EAT, które ustali program polityczny dla globalnej produkcji żywności. EAT Forum zostało współzałożone przez Wellcome Trust, które z kolei zostało założone dzięki wsparciu finansowemu GlaxoSmithKline.

EAT współpracuje z prawie 40 samorządami miejskimi w Afryce, Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej oraz Australii i ma bliskie powiązania z firmami produkującymi imitacje mięsa, takimi jak Impossible Foods, który był współfinansowany przez Google, Jeffa Bezosa i Billa Gatesa. 23 (Gates również przywłaszczył sobie grunty rolne i stał się jednym z największych prywatnych właścicieli ziemskich w Stanach Zjednoczonych.

EAT opracowała „Planetarną Dietę Zdrowotną”, która ma być stosowana wobec całej populacji świata. Przewiduje zmniejszenie spożycia mięsa i nabiału nawet o 90%, zastępując większość z nich produktami pochodzącymi z laboratoriów, zbóż i oleju.25 Nic dziwnego, że Gates nakłania kraje zachodnie do zaprzestania spożywania prawdziwego mięsa .

Robactwo na obiad

Przymusowe przejście na sztuczne mięso jest wystarczająco złe, ale jest coraz gorzej. Być może przeczytałeś artykuł tu i tam w ciągu ostatnich kilku lat, który sugerował, że powinniśmy rozważyć jedzenie robaków i chwastów oraz picie „oczyszczonych” ścieków? Cóż, to była część programowania predykcyjnego, by uruchomić pompę, że tak powiem. Teraz wchodzimy w faktyczną fazę indoktrynacji.

Cztery szkoły podstawowe w Walii w Wielkiej Brytanii przeprowadziły niedawno test praktyczny, aby dowiedzieć się, w jaki sposób dzieci będą jeść mączniki, świerszcze, chrząszcze i inne owady, jednocześnie zachęcając je do zostania „etycznymi obywatelami”, którzy ratują planetę poprzez rezygnację z mięsa. Według RAIR, który poinformował o nowatorskim eksperymencie z lunchem:

... niewybieralne, samozwańcze światowe elity WEF od lat prowadzą kampanię, aby skłonić mieszkańców Zachodu do jedzenia owadów... "Czy spróbowałbyś jadalnych owadów, aby ocalić planetę?" ...

Dwa lata temu Unia Europejska (UE) sklasyfikowała owady jako „nową żywność”. Innymi słowy, przygotowania do pożywienia dla owadów trwały od dawna. W rezultacie jadalne owady są coraz częściej sprzedawane w UE.

Brytyjski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (FSA) tymczasowo zatwierdzi handel jadalnymi owadami w supermarketach i sklepach detalicznych od czerwca [2022], z pełnym zezwoleniem spodziewanym w przyszłym roku. Obecnie trwa ocena świerszczy przeznaczonych do spożycia przez ludzi; Mączniki mącznika również mają zostać wkrótce przesłane.


Będąc w stanie zobaczyć plan globalistów tak wyraźnie, jak widzimy go teraz, mamy obowiązek wobec przyszłych pokoleń stawiać opór, potępiać i odrzucać każdą realizację technokratycznej agendy. Możemy wygrać, bo mamy liczby, ale musimy się wypowiedzieć – musimy połączyć siły i stworzyć zjednoczony front. Musimy opierać się pokojowo i powiedzieć „nie, dziękuję” temu, co próbują spowodować.

Źródła:

1 Medium „Czy LaMDA jest świadomy?”
2 Codzienna poczta 31 maja 2022
3, 4 Maszyny Duszy Dziecko X
5 Rozmowa 28 stycznia 2020 r.
6 Ciekawa inżynieria 7 grudnia 2021
7, 10 Human Augmentation — Świt nowego paradygmatu, projekt implikacji strategicznych maj 2021 r.
8 Weforum Czwarta Rewolucja Przemysłowa
9 CNN 26 listopada 2019 r.
11 Przegląd technologii listopad 25, 2018
12 AP News 26 listopada 2018 r.
13 Futurism1 lutego 2022
14 YouTube 24 maja 2022 r.
15 Sprawy umysłowe 4 października 2018 r.
16 Wzgórze 3 sierpnia 2021
17 Futuryzm Sierpień 27, 2019
18, 19 Towarzyski 25 maja 2022
20 Sprawdź mój plik, jak działa chiński system oceny kredytów społecznych
21 RAIR 20 października 2021
22, 25 Eatforum.com Planetarna dieta zdrowotna
23 Obrońca 9 listopada 2020
24 Raport krajowy, 11 stycznia 2021 r.
26 Forbes 22 marca 2021
27 Rozmowa 1 września 2019 r.
28 RAIR 3 czerwca 2022

mercola.com/…07/03/dr-ryan-cole-explains-covid-jab-effects.aspx
jac05
Nowa wersja tamagochi ale zamiast pieska, kotka jest dziecko. Jak ludzie odkryją masową bezpłodność, a hodowla domowa psa czy kotka, chomika będzie zakazana, zostanie im komputerowo wykreowana ciąża i dziecko.
Ola Kowal shares this
1.6K
nihil quicquam
Gdyby głupota miała skrzydła... Coraz to bardziej denne pomysły, ale tak kończy zawsze komuna w jakimkolwiek przebraniu.
Julia Pole
Jako nastolatka miałam takie coś - zwierzaczka tamagotchi. Fajne, ale szybko się nudzi. Chcą stworzyć nic innego jak zabawkę dla dorosłych, ale bez uczuć rodzicielskich, instynktu macierzyńskiego nie wróżę temu pomysłowi powodzenia. Jak mawia mój proboszcz: "jeden bełkot".