Clicks1.3K
MILOSLAV
13
Od survivalu k bushcraftu. Lidi klid uložím si tady jedno moje křesťanské video nejde mi vložit na můj hardisk i když je na něm dost místaMore
Od survivalu k bushcraftu.

Lidi klid uložím si tady jedno moje křesťanské video nejde mi vložit na můj hardisk i když je na něm dost místa
Barbarin
Chybí názorová kontinuita mezi 7. bodem útoku na pravoslavného kněze a podlézavým tleskáním "diktátu množírny". Všechny výpady jsou tedy jen účelové trolení.

7/ Píšu to jako člověk, který má také dost dětí, jedinou manželku a oslavili jsme nedávno stříbrnou svatbu. Jsem člověk, který se domnívá, že není Božím přikázáním HODNĚ DĚTÍ Libore Halíku, ale HODNĚ LÁSKY a POZORNOSTI, které svým dětem a …More
Chybí názorová kontinuita mezi 7. bodem útoku na pravoslavného kněze a podlézavým tleskáním "diktátu množírny". Všechny výpady jsou tedy jen účelové trolení.

7/ Píšu to jako člověk, který má také dost dětí, jedinou manželku a oslavili jsme nedávno stříbrnou svatbu. Jsem člověk, který se domnívá, že není Božím přikázáním HODNĚ DĚTÍ Libore Halíku, ale HODNĚ LÁSKY a POZORNOSTI, které svým dětem a nejen jim můžeme věnovat. Zaslepenost kvantitou vždy vedla do pekel. Tam, kde je totiž láska a ne "diktát množírny" se i kvantita přirozeně dostaví. Jinak to ani nemůže být. Láska je kreativní, tvořivá..... +

Tak za toto pobaveně tleskám.

-----------------------
MILOSLAV
před 50 minutami
Nikdo neodpovídá zdá se, že všichni plní první Boží příkaz.
MILOSLAV
Dovolím si malé upozornění na to co my katolíci v kostele odpovídáme na otázku kněze při manželském slibu Dokáží katolíci dodržet slib? a o tom je i ten první Boží příkaz pokud nežijeme pro zde již zmíněné království Boží.
MILOSLAV
Už se zase hádáte vy uličníci? 😀 No i kdyby to nebylo přikázání, tak je to první Boží příkaz lidstvu.
MILOSLAV
Tak a kdo poslouchá Boha šup a plnit příkaz!
MILOSLAV
Nikdo neodpovídá zdá se, že všichni plní první Boží příkaz.
Segal
No ještě abys netleskal, Kalisráte, když Míla pošimral tvou představivost zvrhlíka. 👿👹👺💀☠👻👽👾💩 🤮
Barbarin
Hoki-hooki, na tvou chorobu lék neexistuje.
Barbarin
Hoki-hooki, co je nemorálního na tom, když připomínám tvé sliby a oznámení? Máš si nejdříve rozmyslet, co chceš napsat. Tvá oznámení o odchodu v nejlepším a ujištění o nevyskytování zůstalo nenaplněné a je tvým věčným dluhem. Pohrdám tvým odporným chováním na Glorii.
Barbarin
Hoki-hooki, s ohledem na to, co jsi psal jako Paxus a Kallistratos, tě musím také korigovat. Mnoho let tu působíš jako oznamovatel odchodů a ujišťovatel nevyskytování. Nic z toho se nestalo pravdou. Tvým charakterem proto hluboce pohrdám. Mysli na své chyby, než se uchýlíš ke korigování jiných.
Libor Halik
Křesťanské je mít hodně dětí. To u MILOSLAVA je. Je to nejstarší a nejzákladnější Boží přikázání, které se v posledních 100 letech nejvíce porušuje. I proto přijde trest 3. světové války a 3 dnů temnoty. Bude skoro jako po celosvětové Potopě světa v době Noeho. Čiňte pokání @Paxus
Strážce
Pýcha předchází pád. ☕
MILOSLAV
Mělo to skoro osm giga odesílal jsem to snad víc jak pět hodin a o mnoho hodin více se to konvertovalo. Nyní si to pěkně zmenšené snad ve stejné kvalitě odtud stáhnu a konečně se to vejde na můj hardisk kam si to uložím.. Fakt nevím proč těch 8 G nejde na můj hardisk když je na něm místa dost- Jak na to však koukám tak by se to odtud uložilo v horší kvalitě než jsem to sem dal.