Dr.Andrew Kaufman: Związek Coronavirusa smug chemicznych i 5G?

Elektromagnetyczne promieniowanie 5G może wywołać objawy u osób które później są najwyraźniej błędnie diagnozowane jako Covid 19. Konkretnie, promieniowanie 5G może wywołać obecność czegoś o …
Szwajcaria wstrzymuje wdrażanie 5G w związku z potencjalną szkodliwością

nczas.com/…/szwajcaria-wstr…
Szwajcaria wstrzymuje wdrażanie technologii 5G. Istnieje bowiem obawa, że promieniowanie masztów może mieć negatywny wpływ na zdrowie ludzi.

==================

Szwajcaria była do tej pory jednym ze światowych liderów w dziedzinie wdrażania technologii mobilnej 5G. Teraz jednak na …More
Szwajcaria wstrzymuje wdrażanie 5G w związku z potencjalną szkodliwością

nczas.com/…/szwajcaria-wstr…
Szwajcaria wstrzymuje wdrażanie technologii 5G. Istnieje bowiem obawa, że promieniowanie masztów może mieć negatywny wpływ na zdrowie ludzi.

==================

Szwajcaria była do tej pory jednym ze światowych liderów w dziedzinie wdrażania technologii mobilnej 5G. Teraz jednak na czas nieokreślony wstrzymała korzystanie z nowej sieci, ze względu na możliwe skutki zdrowotne.

Szwajcarzy podjęli tę decyzję w momencie, gdy inne kraje europejskie pędzą w stronę modernizacji swoich sieci do standardów 5G. Co więcej, Waszyngton podkreśla, że chiński Huawei – kluczowy w planach postępu technologicznego większości europejskich krajów – może stanowić poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Szwajcaria zaszła stosunkowo daleko na drodze ku 5G. Tylko w ubiegłym roku w kraju powstało bowiem przeszło 2 tys. anten, by zmodernizować sieć. Dostawcy usług telekomunikacyjnych obiecali już swoim klientom rychłe udostępnienie 5G.

Szwajcarska agencja ochrony środowiska, Bafu, pod koniec stycznia wysłała jednak list do władz poszczególnych kantonów. W rezultacie sprawił on, że odłożono w czasie wdrożenie 5G.

Agencja odpowiada za zapewnienie lokalnym władzom kryteriów bezpieczeństwa, na podstawie których można oceniać emisje promieniowania przez operatorów telekomunikacyjnych. Władze kantonów monitorują infrastrukturę telekomunikacyjną pod kątem zgodności i licencjonowania, jednak to władza centralna jest odpowiedzialna za ustanowienie ram.

Instytucja ta stwierdziła, że bez dalszych badań nad wpływem promieniowania 5G nie może na razie dostarczyć uniwersalnych kryteriów. Jak podkreślono, na świecie nie ma żadnego standardu, który mógłby zostać wykorzystany do porównania rekomendacji. „Dlatego Bafu dokładnie przeanalizuje narażenie za pomocą anten adaptacyjnych [5G], jeśli to możliwe w rzeczywistych warunkach operacyjnych. Ta praca zajmie trochę czasu” – oświadczyła agencja.

Bez konkretnych kryteriów, lokalne władze mają niewiele możliwości poza licencjonowaniem infrastruktury 5G zgodnie z istniejącymi wytycznymi dot. narażenia na promieniowanie, które niemal całkowicie wykluczają stosowanie 5G – z wyjątkiem niewielkiej liczby przypadków. Kilka kantonów już dobrowolnie odroczyło wdrożenie 5G z powodu niepewnych konsekwencji dla zdrowia.
Szwajcarskie prawo jest bowiem nieco bardziej restrykcyjne niż w innych miejscach w Europie. Zwłaszcza jeśli chodzi o środki ostrożności. Nowa technologia 5G wiąże się z narażeniem ludzi na bardziej skoncentrowane wiązki promieniowania niejonizującego, ale przez krótsze okresy. Szwajcarska Bafu musi zatem ustalić, jakie standardy prawne zastosować do jej wdrażania.
Społeczeństwo przeciwne 5G

Niedawno przeciwko 5G protestowano w Bernie, Zurychu i Genewie. Ponadto szwajcarskie Stowarzyszenie Medyczne zaleciło ostrożność w przypadku tej technologii. Jak argumentowano, należy zastosować najostrzejsze zasady prawne, ze względu na pozostawione na razie bez odpowiedzi pytania dotyczące potencjalnego wpływu 5G na układ nerwowy czy nawet wywołanie raka.

W Szwajcarii trwają także przygotowania do ogólnokrajowych referendów. Powstało pięć projektów w tej sprawie. Dwa zostały już sformalizowane i trwa zbiórka 100 tys. podpisów. W przypadku przegłosowania w krajowym referendum, projekt zobowiąże władze Szwajcarii do zmiany konstytucji.

Jeden z projektów zakłada obciążenie firm telekomunikacyjnych odpowiedzialnością prawną za roszczenia dotyczące uszkodzenia ciała spowodowane promieniowaniem. Drugi zaś postuluje ścisłe i rygorystyczne ograniczenia emisji promieniowania z masztów. Ponadto daje lokalnej społeczności możliwość weta wobec nowych konstrukcji w jej regionie.

Swisscom, największy w Szwajcarii operator telefonii komórkowej, twierdzi, że wszelkie obawy są na wyrost. Jak podkreśla, nie ma dowodów na niekorzystne skutki zdrowotne. Zdaniem operatora, 5G działa na podobnych częstotliwościach, co ogólnie dostępna już sieć 4G, która była przedmiotem „kilku tysięcy badań”.

Firma twierdzi, że szwajcarskie limity regulacyjne są „10 razy surowsze niż te zalecane przez WHO”. Jednocześnie rozumie „często wyrażane obawy dotyczące nowych technologii”.
RODZAJE BRONI MASOWEGO RAŻENIA:

A - ATOMOWA
B - BIOLOGICZNA
C - CHEMICZNA
D - UPA MOSADU
E - ELEKTROMAGNETYCZNA - 5G itp.
wacula25wp.pl
Anieobecny Piszesz -[ Podaj mi przykład rządu wolnego od nacisków lobbystów.]--A na całej ziemi Nie ma rządu wolnego od lobbystów Rządy często określają i regulują zorganizowanej grupy lobbingu Wielu lobbystów wykrzykuje-wolność energetyczna czas skończyć z techniką węglową. A spalanie paliw kopalnych było motorem cywilizacyjnym przecież . Jednak cywilizacja nie stoi w miejscu tylko się zmien…More
Anieobecny Piszesz -[ Podaj mi przykład rządu wolnego od nacisków lobbystów.]--A na całej ziemi Nie ma rządu wolnego od lobbystów Rządy często określają i regulują zorganizowanej grupy lobbingu Wielu lobbystów wykrzykuje-wolność energetyczna czas skończyć z techniką węglową. A spalanie paliw kopalnych było motorem cywilizacyjnym przecież . Jednak cywilizacja nie stoi w miejscu tylko się zmienia jak rządy i lobbyści
Anieobecny
Noł koment bejbe...
Odpocznij już...
Bez odbioru...
wacula25wp.pl
Anieobecny Piszesz -[ Dlaczego zatem są kraje, które wstrzymały wprowadzanie tej technologii...?itd ]--No a to akurat zależy od ludzi Jakie wybrały sobie rząd a rząd wybiera technologie dla swego kraju jednym słowem jakie rozum rządzących takie ich technologie . Wedle nich traktuje się 5G jako coś zupełnie nowego, jako dziwaczną i nieznaną technologię i mają do tego prawo aby zaczekać i się …More
Anieobecny Piszesz -[ Dlaczego zatem są kraje, które wstrzymały wprowadzanie tej technologii...?itd ]--No a to akurat zależy od ludzi Jakie wybrały sobie rząd a rząd wybiera technologie dla swego kraju jednym słowem jakie rozum rządzących takie ich technologie . Wedle nich traktuje się 5G jako coś zupełnie nowego, jako dziwaczną i nieznaną technologię i mają do tego prawo aby zaczekać i się zastanowić.......
Anieobecny
Podaj mi przykład rządu wolnego od nacisków lobbystów...
Nie wspominając już o masonerii...
Proszę, podaj przykład rządu mieszkańców kraju, nie organizacji...
+
5G TECHNOLOGIA WOJSKOWA

BROŃ: E - ELEKTROMAGNETYCZNA BROŃ NAJNOWSZEJ GENERACJI, MOGĄCA WPŁYWAĆ KOMPLEKSOWO, LUB WYBIÓRCZO NA ZDROWIE POJEDYNCZYCH LUDZI, LUB CAŁYCH ZBIOROWOŚCI. OBECNIE MONTOWANA JAKO TYSIĄCE NADAJNIKÓW ,,KOMUNIKACYJNYCH,, NIEBEZPIECZNYCH CZĘSTOTLIWOŚCI, W CAŁYM KRAJU, CELEM TOTALNEJ KONTROLI ORAZ DESTRUKCJI.

PO POKRYCI…
More
+
5G TECHNOLOGIA WOJSKOWA

BROŃ: E - ELEKTROMAGNETYCZNA BROŃ NAJNOWSZEJ GENERACJI, MOGĄCA WPŁYWAĆ KOMPLEKSOWO, LUB WYBIÓRCZO NA ZDROWIE POJEDYNCZYCH LUDZI, LUB CAŁYCH ZBIOROWOŚCI. OBECNIE MONTOWANA JAKO TYSIĄCE NADAJNIKÓW ,,KOMUNIKACYJNYCH,, NIEBEZPIECZNYCH CZĘSTOTLIWOŚCI, W CAŁYM KRAJU, CELEM TOTALNEJ KONTROLI ORAZ DESTRUKCJI.

PO POKRYCIU ZASIĘGIEM CAŁEGO KRAJU BRONIĄ NIEBEZPIECZNYCH CZĘSTOTLIWOŚCI 5G, NIE BĘDZIE, PRAKTYCZNIE, PRZED NIĄ UCIECZKI.
Anieobecny
Tym bardziej szukać nam ratunku w modlitwie i sakramentach...
wacula25wp.pl
Na to pytanie, zadawane na forach internetowych przez osoby bojące się technologii 5G, postanowili odpowiedzieć eksperci z portalu speedtest.pl. Zanim jednak wpadniecie w panikę: jeszcze raz przypominamy, co mówią naukowcy , nie ma żadnego dowodu na szkodliwość technologii 5G. Jak to możliwe? Sieci komórkowe emitują fale radiowe, czyli fale elektromagnetyczne o określonej częstotliwości. Na tych …More
Na to pytanie, zadawane na forach internetowych przez osoby bojące się technologii 5G, postanowili odpowiedzieć eksperci z portalu speedtest.pl. Zanim jednak wpadniecie w panikę: jeszcze raz przypominamy, co mówią naukowcy , nie ma żadnego dowodu na szkodliwość technologii 5G. Jak to możliwe? Sieci komórkowe emitują fale radiowe, czyli fale elektromagnetyczne o określonej częstotliwości. Na tych samych częstotliwościach odbierają fale także odbiorniki telewizyjne. Wśród innego arsenału gadżetów, które mają nas rzekomo chronić przed 5G, można znaleźć różnego rodzaju „antyradiatory”, „odpromienniki” czy folie. Większość tych rzeczy nie tylko nie chroni przed 5G (bo nie ma dowodu szkodliwości tej technologii czy w ogóle emitowania przez nią promieniowania) ale w ogóle nie ma działania, które wmawia się konsumentowi.Parodie głoszą pseudo-lekarze wystarczy zapytać technika rtv i po problemie
Anieobecny
Hmmm...
Dlaczego zatem są kraje, które wstrzymały wprowadzanie tej technologii...?
Daj sobie trzy dni i krytycznie podejdź do tego tematu...
W sposób naukowy...
Do usłyszenia za trzy dni, pozdrawiam
Anieobecny.
Przemek Gorski4 dni temu

Udostepniajcie proszę!!

Do przemyślenia:
Covid-19 Plandemia Faza 2.

Pierwsza fala to
oszustwo / zwykła grypa.

“Oni” wiedzą, że niewielka część populacji przejrzy ich oraz zminimalizuje zagrożenie pandemią.

Niektórzy będą też głośno protestować przeciwko blokadzie i dystansowi społecznemu.

Druga fala będzie prawdziwa, z dużą ilością śmierci.

Dzięki niedawno zains…
More
Przemek Gorski4 dni temu

Udostepniajcie proszę!!

Do przemyślenia:
Covid-19 Plandemia Faza 2.

Pierwsza fala to
oszustwo / zwykła grypa.

“Oni” wiedzą, że niewielka część populacji przejrzy ich oraz zminimalizuje zagrożenie pandemią.

Niektórzy będą też głośno protestować przeciwko blokadzie i dystansowi społecznemu.

Druga fala będzie prawdziwa, z dużą ilością śmierci.

Dzięki niedawno zainstalowanej sieci
5G, która tworzy “beam-forming” na głowach ludzi/klatkach piersiowych, zapobiega wychwytowi tlenu (pamiętaj , 5G to 60GHz, która jest częstotliwością przechwytywania hemoglobiny tlenowej), co spowoduje niewydolność oddechową zidentyfikowaną jako objawy Covid-19.

Ludzie w każdym wieku będą umierać, nawet młodzi, ponieważ 5G zostało zainstalowane również w szkołach.

KONSEKWENCJE:

1) CAŁKOWICIE zdyskredytować naukowców, patriotów, dziennikarzy obywatelskich, prawdy, lub kogokolwiek innego, kto zakwestionował rządową narrację i powagę “pandemii”

2) zdyskredytować protestujących jako nieodpowiedzialnych, niszcząc możliwość jakichkolwiek przyszłych protestów

3) Zniszczyć założenie, że tylko starzy są bezbronni i….

4) spowodować masową i surową blokadę, gorszą niż wcześniej, w połączeniu z wewnętrznymi punktami kontrolnymi. Bez praktycznie żadnego oporu.
Anieobecny
Nie lękajmy się, mamy broń...
,,Dajcie mi armię ludzi z Różańcem,
a wygram każdą wojnę..."