Clicks605

Pán povedal: " Dal som im slobodnú vôľu"

Laudetur Jesus Christus.

Modlím sa za tých,ktorí vedia kto je Bergoglio a vedia pravdu no napriek tomu išli to tých chrámov a spájali sa s heretikom....pretože pre nich bolo neprijateľné prijať Pravdu,že tam Pán už nie je prítomný..a tak išli a páchali smrteľný hriech..aj keď vedeli,že sa spájajú s heretikmi!!!!

Modlím sa za tých,ktorí ani len nechcú akceptovať tú pravdu,že Bergoglio nie je pravý vikár môjho Božského Spasiteľa.Všetci sú v heréze...Všetci urazili a rúhali sa Bohu....vedel som že príde čas..kedy to už môj Boh nebude trpieť..pretože je aj Bohom žiarlivým...a keď zatvorili chrámy pochopil som prečo...a čím si Boh poslúžil,aby vyhnal svoje deti odtiaľ,kde už nie je prítomný.

Môj Božský Spasiteľ nie je vo sviatostiach zjednotených s Bergogliom viac prítomný..ale už to nemám tým,ktorým som Pravdu zjavil a viac krát ich nabádal a upozorňoval,pripomínať!!!!.Buď skutočnú Pravdu prijmú vo svojej slobodnej vôli,alebo nie...

Pán povedal:

" Dal som im slobodnú vôľu.A čo si napísal si napísal v Mojej Pravde posvätenej mojím Duchom Svätým.
Vedeli,že sa spájajú s heretikom no napriek tomu tam chodili..len preto,aby prijali sviatosť v ktorej už ja nie som prítomný....

A pretože vedome išli do môjho chrámu z ktorého som,ale ja už bol v Ríme falošným človekom,ktorý teraz sedí sa stolci môjho vikára vyhnaný pohanskými rituálmi a satanským božstvom pachammami v ktorom hoduje už teraz na mojich oltároch môj nepriateľ Satan.

Budú si musieť neakceptujúc Moju Pravú Pravdu...prejsť očistec už tu na zemi a trpieť...a nebudú počas veľkého súženia vyzdvyhnutý a uchránení od neho ,tak ako moje vyvolené deti,ktoré prijali celú pravdu..

Vedia o heretikovi no napriek tomu sa s ním zjednotili v chráme a v omyle prijímajú moje mŕtve telo bez ducha...Nepremenené a neposvätené mojim Duchom Svätým!!!! ".

Keď som povedal Pánovi,že keď budem takto písať neprijmú tvrdú,ale skutočnú Pravdu..povedal mi.:

" Ty si môj pisár..čo napíšeš je z vnuknutia môjho Ducha Svätého a je to moje nemenné slovo...a keď to neprijmú budú si musieť vypiť kalich horkosti do dna a prejsť očistec ....pretože neuveria mojej Pravde...aj keď som im veľa odkryl cez môjho pisára.Neuveria celej pravde....pretože sa nevložia do mňa úplne ale budú pochybovať a nedôverovať!!!

Ja som Pravda..len ja som..a ty si môj pisár.!!!!! Ty Si Môj pisár....no skúšky na teba budem zosielať!!! "

Prijat Krista do ruky je tažký hriech..a aj toto mi Pán povedal.:

" Nepáči sa mi,keď Moje telo berie do rúk niekto iný ako Moji kňazi."

Pán je rozhnevaný...je to neúcta...!!!!

Opýtal som sa ho v duchu ako to myslí?

A on to zopakoval:

" Nepáči sa mi,keď Moje telo berie do rúk niekto iný ako moji kňazi. "

Ten sa v Mojich očich dopúšťa ťažkého hriechu,ako aj ten kto mu to dovolil !!! "

A toto je Pravda Môjho Trojjediného Pána a Všemohúceho Boha a ja som jeho svedok,jeho pokorný služobník a pisár tu na zemi.

HLAS VOLAJÚCEHO NA PÚŠTI SA ZNOVU OZÝVA!

Glória Patri et Fílio et Spirítui Sancto.
Sicut erat in princípio, et nunc et semper et in sǽcula sæculórum. Amen.
Caesar
Rozdavanie do ruk je diabolske, to uz davno hovoril exorcista Amorth:
O prijímaní Eucharistie do ruky
18. júla 2019 modlitba.sk
Toto diabol hovorí o prijímaní Eucharistie do ruky.
Otec Gabriele Amorth pracoval ako oficiálny exorcista Svätej stolice po celé desaťročia až do svojej smrti v septembri roku 2016. V roku 2013 priznal, že sa zúčastnil približne 160 000 exorcizmov. A niektoré z jeho …More
Rozdavanie do ruk je diabolske, to uz davno hovoril exorcista Amorth:
O prijímaní Eucharistie do ruky
18. júla 2019 modlitba.sk
Toto diabol hovorí o prijímaní Eucharistie do ruky.
Otec Gabriele Amorth pracoval ako oficiálny exorcista Svätej stolice po celé desaťročia až do svojej smrti v septembri roku 2016. V roku 2013 priznal, že sa zúčastnil približne 160 000 exorcizmov. A niektoré z jeho exorcizmov sa stali známymi vďaka knihe Spovede pekla exorcistovi o. Gabrielovi Amorthovi (Confessions of Hell to the exorcist Fr. Gabriele Amorth).
A v tomto článku chceme zdieľať rozhovor z exorcizmu z roku 1975, v ktorom sa hovorí o prijímaní do ruky.
Gabriele: Povedz len a len pravdu v mene drahej krvi, Svätého Kríža, Nepoškvrneného počatia…
Démon: Pracovali sme dlho, tam dole (ukazuje do pekla), kým sme nedosiahli prijímanie do ruky. Prijímanie do ruky sa nám v pekle veľmi páči. Ver tomu!
Gabriele:
Prikazujem ti v mene (…), aby si povedal len to, čo ti prikáže nebo! Hovor len pravdu, iba pravdu. Nemáš právo klamať. Vypadni z tohto tela! Choď!
Démon: Ona (Panna Mária) (ukazuje nahor do neba) chce, aby som ti povedal …
Gabriele: Povedz pravdu, v mene (…).
Démon – Ona chce, aby som ti to povedal, že … ak by ona, tá veľká pani, stále žila, prijímala by do úst a na kolenách a hlboko by sa uklonila (ukazuje, ako by Panna Mária prijímala).
Gabriele:
V mene Panny Márie… povedz pravdu!
Démon: musím povedať, aby ste neprijímali prijímanie do ruky. Pápež sám prijíma do úst. Nebola to jeho vôľa prijímať do rúk. Ten nápad pochádza od vašich kardinálov.
Gabriele: V mene (…) povedz pravdu!
Démon: Od nich prešiel ten nápad na biskupov. Biskupi si mysleli, že šlo o záležitosť poslušnosti, keď museli poslúchnuť kardinálov. Preto táto myšlienka prešla na kňazov a tí si tiež mysleli, že sa musia podrobiť, pretože poslušnosť je napísaná veľkými písmenami.
Gabriele: Povedz pravdu. Nemáš právo klamať v mene (…).
Démon: Človek nie je povinný poslúchať tých zlých. Musíme poslúchať pápeža, Ježiša Krista a svätú Pannu. Prijímanie do ruky nie je v žiadnom prípade Bohu milé.
Zdroj: thecatholicherald.net,
Peter(skala)
🥱 nudááááááááá
ľubica
" Nepáči sa mi,keď Moje telo berie do rúk niekto iný ako Moji kňazi."Pán je rozhnevaný...je to neúcta...!!!!
Opýtal som sa ho v duchu ako to myslí. A on to zopakoval:" Nepáči sa mi,keď Moje telo berie do rúk niekto iný ako moji kňazi. " Ten sa v Mojich očich dopúšťa ťažkého hriechu,ako aj ten kto mu to dovolil !!! "

---------------------------
Vysvetlite to biskupským konferenciám! aj nasej KBS …More
" Nepáči sa mi,keď Moje telo berie do rúk niekto iný ako Moji kňazi."Pán je rozhnevaný...je to neúcta...!!!!
Opýtal som sa ho v duchu ako to myslí. A on to zopakoval:" Nepáči sa mi,keď Moje telo berie do rúk niekto iný ako moji kňazi. " Ten sa v Mojich očich dopúšťa ťažkého hriechu,ako aj ten kto mu to dovolil !!! "

---------------------------
Vysvetlite to biskupským konferenciám! aj nasej KBS !!!
A poučte o veľkom zle arc. Zvolenského, ktorý dovolil Prijímanie do rúk!!! Kiežby mu to niekto jasne napísal že urobil veľký hriech že to dovolil, dokonca dvojnásobný, lebo mnohých pohoršil...veriacich zneistil.... dal zelenú diablovým služobníkom a veriacim ktorí zneuctia Božie Telo hoci aj nevedomky, lebo im može ostať čiastočka na ruke.... alebo spadne na zem ako omrvinka po ktorej sa bude siapať...
Petrvs Romanvs Fidelis
Modlite sa za nich...aby sa stihli včas pokoriť a ľutovať..pretože inak nebude pre nich zľutovania a Milosrdenstvo bez predošlého pokánia Pán neudelí..v Pekle už veľa Mitier horí aj teraz!!!
Petrvs Romanvs Fidelis
A Pan myslel aj mimoriadnych vysluhovateľov a Akolitov..
Len kňaz povedal jasne...len kňaz.
ľubica
1.to robím len som nevedala že aj v KBS je slobodomurár!
2. v nemocniciach, v domovoch a zariadeniach a v bežných domoch kde žijú starkí sami, alebo chorí.... si to neviem predstaviť lebo aj bratia roznych reholí chodia podávať Sv Prijímanie a v tom nevidím nič zlé. Horšie ked to robí žena, sestra!
PetraB
nikdo se nesmí dotýkat Těla Páně v proměněné hostii, v Eucharistii, jenom kněz, ať se nám to líbí nebo ne nebo ať to pociťujeme jakkoli nebo ať to vidíme jakkoli. To je zkrátka tak a my to musíme akcepovat! Pán nám to řekl už ve Varování zcela jasně!