pl.news
23.7K

Papież Franciszek zachęca do grzechu śmiertelnego - biskup Schneider

Kazachski biskup Athanasius Schneider dostrzega "zalew homoseksualnych herezji" w Kościele i "pełną wstydu ciszę" wśród "wielu biskupów".

Na LifeSiteNews 25 listopada Schneider powtórnie stwierdza, że akty homoseksualne są skierowane "przeciwko naturze i rozumowi" i prowadzą do wiecznego potępienia.

Przedstawiciele kleru, którzy dowodzą legalności homoseksualizmu, wyjaśnia Schneider, nie są sługami Chrystusa, ale "politycznego i medialnego reżimu homoseksualności" i dlatego można ich nazwać "biskupami reżimowymi".

Według Schneidera Watykan [czytaj: papież Franciszek] nie sprzeciwia się rozwojowi ideologi gejowskiej, ale nawet przydziela pewne zadania kościelne przedstawicielom tej perwersyjnej linii.

Schneider zauważa, że papież Franciszek dziś zawodzi we "wzmacnianiu prawdy o homoseksualizmie".

#newsBcqnbaqxuc
Agata.B
Coraz wiecej Polaków katolików z trwogą przyglada się antykatolickim poczynaniom Franciszka i tez wielu biskupów w Polsce 🙂
waz2054
Dziwny ten artykuł. Czyż hierarchowie nie twierdzą, że mogą wprowadzać i anulować grzechy na mocy: "i dam ci klucze Królestwa Niebios; i cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane i w niebie, a cokolwiek rozwiążesz na ziemi, będzie rozwiązane i w niebie". Przecież są "przykazania kościelne". Zatem gdzie jest problem? Papież Franciszek korzysta z tego prawa i anuluje grzechy homoseksualizmu. Na …More
Dziwny ten artykuł. Czyż hierarchowie nie twierdzą, że mogą wprowadzać i anulować grzechy na mocy: "i dam ci klucze Królestwa Niebios; i cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane i w niebie, a cokolwiek rozwiążesz na ziemi, będzie rozwiązane i w niebie". Przecież są "przykazania kościelne". Zatem gdzie jest problem? Papież Franciszek korzysta z tego prawa i anuluje grzechy homoseksualizmu. Na ich miejsce wprowadzi pewnie jakieś nowe przykazania, po czym znowu ktoś inny je anuluje i tak w koło Macieju.