Ceny plynu r.2026 klesnou oficielně, ne dříve

dle 22.9.2022 zveřejněné studie, kterou na zakázku německého plynárenského svazu Zukunft Gas vypracoval Energohospodářský institut univerzity v …
forthetruth333
nepíšte tu nemožné žvásty,,,,,,Svet ako ste ho doposiaľ poznali už nikdy NEBUDE!!!! a nie je to z ľudskej hlavy
. ARMATA .
Myslíte,že Boh stvoril svet,aby ho pár diablovi oddaných ľudí aj s diablom /z/ničili? Panna Mária nás vyzýva: "Nebojte sa!"
forthetruth333
Boh hovorí,,,svet bude iný než ako ste ho poznali,,,kto tu píše o zničení???
Andrea Top
Všetko postupuje podľa plánu, až ma to desí ako im to vychádza, lebo je slabý odpor, nechcú tomu veriť , nerozumia tomu, tak kde je najväčľia chyba ?!
Libor Halik
Podle plánu to elitním satanistům nevychází. Oni se tváří jakoby to vycházelo. Když teď NEbude elektřina, nemohou dostavět celosvětový elektronický koncentrák. Ve skutečnosti Bůh elity rozděluje stále více, aby bojovaly proti sobě vzájemně, až se vyvraždí ve 3. světové válce dle proroctví athoského mnicha Josifa Vatopedského. Díky jejich nejednotě Antikrist ještě vládnout nebude…More
Podle plánu to elitním satanistům nevychází. Oni se tváří jakoby to vycházelo. Když teď NEbude elektřina, nemohou dostavět celosvětový elektronický koncentrák. Ve skutečnosti Bůh elity rozděluje stále více, aby bojovaly proti sobě vzájemně, až se vyvraždí ve 3. světové válce dle proroctví athoského mnicha Josifa Vatopedského. Díky jejich nejednotě Antikrist ještě vládnout nebude, protože napřed nastoupí vítězství neposkvrněného srdce Panny Marie dle slibu PM z Fatimy.
. ARMATA .
Libore ďakujem za povzbudivú správu.Presne toto mi nejak nepasovalo: Akú dôležitú úlohu bude mať Panna Mária v celom tomto,..lebo antikrista porazí až náš Pán Ježiš,a potom bude koniec.A ďalšia vec,ako kresťania niesme ešte pripravení na boj s antikristom pre našu veľmi slabú vieru.Možno by sme mu v týchto časoch podľahli všetci.
. ARMATA .
forthetruth333 ten tvoj prvý komentár mi pripadal skôr zúfalý,ako povzbudzujúci a nepísal som o zničení,ale skôr o ničení,čo sa jednoznačne teraz deje.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Je to dosť zúfalý komentár od neho lebo keď si myslí,že nepríde svätá generácia po Božích trestoch a nebude lepšie od čias vzniku sveta lebo to hovoria rôzne posolstvá od Panny Márie a od rôznych svätcov tak je na obrovskom omyle len 3/4 planéty ľudstva sa nedožije toho.
forthetruth333
komentar nepochádza z mojej hlavy,,,žiaľ tým čo TU vidia mňa 😊 😊 😊
Andrea Top
Neutešujte sa, tu už dobre nebude.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Dobré bude až po celosvetových Božích trestoch keď príde svätá generácia,ale 3/4 planéty ľudstva neprežije.
Andrea Top
To je strašné, všetko sa plní.