Clicks30
lt.news

Pranciškaus reforma: „nerimą keliantys“ ir „pavojingi“ personažai

Kardinolas Brazas de Avizas ir arkivyskupas Carballo, religijos kongregacijos lyderiai, yra „nerimą keliantys ir pavojingi personažai“, rašo MarcoTosatti.com (rugsėjo 13 d.).

Dabar jie vadovauja visoms senųjų apeigų bendruomenėms ir joms statomos „šventosios giljotinos“. Avizas gali pasigirti esąs niekšas (sic!) Portugalijos karalių palikuonis, buvo kunigas su Fokolarų judėjimu ir Komunistų Išsilaisvinimo teologiją ir [todėl] Jonas Paulius II [padarė jį] vyskupu ir arkivyskupu.

2011 m. Benedikto XVI paaukštinimas į Romą nustebino Brazilijos nunciatūrą, nes jo manijos dėl ekonomikos paliko karčius prisiminimus. Jis asmeniškai pripažino, kad pridengė vaikų susilaukusius kunigus, įskaitant dabar jau mirusį brolį, kuriam patikėjo parapiją Brazilijoje.

Carballo pagarsėjo kaip pranciškonų generolas (OFM), kai buvo atsakingas už didžiausią ekonominį skandalą tarp religinių bendruomenių (nuostolis: 50 mln. Eurų). Akivaizdu, kad šis klausimas niekada nebuvo tiriamas, nes už tai buvo atsakingi „liberalai“.

Bylos pagrindas buvo investicijos, susijusios su narkotikais ir ginklais. Carballo negyvena su pranciškonais visai netoli Vatikano, o prabangiuose butuose Vatikano teritorijoje (Specola: „dėl viso pikto“).

Neseniai Carballo buvo pakankamai begėdis, kad paskelbtų dokumentą apie gero religinių bendruomenių administravimo gaires ...

Paveiksliukas: João Braz de Aviz, José Carballo © wikicommons, CC BY-SA, #newsUoxcdwixxp