Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
CÓRKA MARYI
111.3K

20 Minutowa Sesja Krucjaty Modlitwy "O OCHRONĘ CHRZEŚCIJAN NA CAŁYM ŚWIECIE"

Drodzy wojownicy Krucjaty Modlitwy i wszyscy, którzy chcieliby się przyłączyć, zapraszamy do 20-minutowej globalnej Krucjaty Modlitwy w intencji ochrony chrześcijan na całym świecie, w sobotę, 19 listopada 2022 r. o godz. 14:00 czasu polskiego, przez aplikację zoom.

Link do rejestracji: Welcome! You are invited to join a webinar: 20Minute Global Crusade of Prayer For Protection of Christians all over the World.. After registering, you will receive a confirmation email about joining the webinar.

Wierni w różnych zakątkach świata pozbawiani są prawa do praktykowania i wyrażania swoich chrześcijańskich przekonań kosztem środków do życia, wykonywania zawodu, a nawet życia. Prześladowania pochodzą nie tylko ze świeckiego społeczeństwa, ale także ze strony przywódców chrześcijańskich na całym świecie.

Matka Zbawienia przekazała nam w Księdze Prawdy to ostrzeżenie w sobotę 28 czerwca 2014 r. o godzinie 15:03:

„Prawdziwy Kościół stanie się Resztą, a ta Armia zjednoczy się na całym świecie, aby stać się świętymi w dniach ostatnich i zostaną oni wzmocnieni przez Ducha Świętego, aby podtrzymywać Prawdę. Będą opluwani; wyśmiani i oskarżeni o bycie radykałami, tak jak mój Syn, Jezus Chrystus, został oskarżony o herezję, kiedy chodził po ziemi, aby głosić Prawdę.

Będzie to wymagało ogromnej odwagi, aby pozostać wiernym Słowu Bożemu, ponieważ zostaniecie oskarżeni o złe zamiary. Wasza zbrodnia, o którą oni, wrogowie Boga, powiedzą, polega na tym, że szerzycie nieprawdę o tej obrzydliwości. Wszystko, co pochodzi od Boga, zostanie uznane za kłamstwo, podczas gdy prawda, o której powiedzą, że jest reprezentowana przez nową, jedną światową religię, będzie kłamstwem”.


Ta Globalna Godzinna Modlitewna Sesja odbędzie się w języku angielskim i będzie tłumaczona na żywo w kilkunastu językach, tym razem nie będzie polskiego tłumaczenia na żywo, ale będzie dostępny w czacie link, w którym będzie można znależć skrypt z programem modlitewnym w języku polskim.

Módlmy się do Matki Zbawienia i Pana Jezusa Chrystusa o ochronę chrześcijan na całym świecie i o zachowanie Prawdziwej Wiary.

Jezu, ufamy Tobie!

JTM Global

* * *

za: Jezus Do Ludzkości
CÓRKA MARYI