Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal

Ted Gunderson: Ujawnienie Wielkiego Spisku!

Ted Gunderson był wysokim rangą urzędnikiem FBI, który w swojej karierze prowadził śledztwo w wielu słynnych sprawach. Był demaskatorem, który ujawniał to, co działo się za kulisami światowego teatru. – Na początek chcę wyjaśnić, że nie jest antyrządowy, nie wierzę w terroryzm i chcę w szczególności podkreślić, że jest bardzo wielu dobrych w FBI, CIA, wywiadzie Marynarki, wywiadzie Armii, w wywiadzie wojskowym i w NSA – rozpoczyna przemówienie Ted Gunderson.
Russell Brand: Teorie spiskowe stały się PRAKTYKĄ! Mainstream dostrzega plany globalistów i Wielki Reset, bo tak bezczelnie i prymitywnie się go wprowadza!
Są osoby na kluczowych pozycjach, które robią wielką różnicę i mają wpływ na to, co dzieje się w USA!
– Niestety jest kilku kluczowych ludzi na kluczowych pozycjach, którzy robią różnicę, wielką różnicę w tym, co się dziś dzieje w Ameryce. Patrząc wstecz na moje osobiste doświadczenia, przeszedłem na emeryturę w FBI w marcu 1979 roku. Byłem w tym czasie dowódcą oddziału FBI w Los Angeles i miałem pod komendą 700 osób. Prokurator Generalny USA Griffin Bell spytał mnie po przejściu na emeryturę czy mogę koordynować bezpieczeństwo podczas rozgrywek panamerykańskich, zrobiłem to, byłem konsultantem podczas Olimpiady w Los Angeles w 1984 roku – dodaje Gunderson.

Ted Gunderson: „Jestem osobą wiarygodną”
– Byłem współkonsultantem dla byłego gubernatora w Kalifornii Jerzego Browna, kalifornijskich władz do spraw narkotykowych. Zatem posiadam wiarygodność. Moje pierwsze dowody wiarygodności, możecie mi wierzyć, jeśli czytacie w internecie możecie sądzić inaczej, ponieważ są tam pewni ciężko pracujący „informatorzy” FBI jak Stu Webb i Barbara Hartwell, którzy są ofiarami kontroli umysłu MKULTURA, ofiarami kontroli umysłu CIA, które czynią wszelkiego rodzaju dezinformacje i kłamstwa wokół mnie, ale nie zadaję się z tymi ludźmi, gdyż jeśli przeczytacie ich materiały, zobaczycie, że są one zaprojektowane, by dyskredytować ludzi takich jak ja – wypowiada się Ted Gunderson.
WIELKI RESET! Tak robi się z ludzi MARIONETKI! To nowy model “ekonomii”, który wypracowują! [WIDEO]
Program kontroli umysłu

– Jest wiele osób, które starają się ujawnić to, co dzieje się obecnie w Ameryce i właściwie na całym świecie – dodaje Ted Gundeerson. Czy żyjemy a Matrixie?! Czym jest program kontroli umysłu? Czy to kolejna teoria spiskowa? A może to się już dzieje na naszych oczach, w naszych umysłach – o zgrozo!. Ted Gunderson uchyla rąbka tajemnicy i wszystko wyjaśnia.
Źródło: Aleksandra Owczarska (BitChute.com)
VIDEO;
Ted Gunderson: Ujawnienie Wielkiego Spisku! - Wolnosc.TV
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Elkam - opętaniec szydowski napisał ;
"Ukraiński nacjonalizm jest dla Polski złem, ale o wiele mniejszym niż rosyjski imperializm. Szczególnie współcześnie. Ukraińcy czczą Banderę za walkę z Moskwą, nie za ludobójstwo na Polakach. Rosjanie przeciwnie – kochają Stalina nie tylko za pokonanie Hitlera, ale też za jego zbrodnie."
...................................................................…More
Elkam - opętaniec szydowski napisał ;

"Ukraiński nacjonalizm jest dla Polski złem, ale o wiele mniejszym niż rosyjski imperializm. Szczególnie współcześnie. Ukraińcy czczą Banderę za walkę z Moskwą, nie za ludobójstwo na Polakach. Rosjanie przeciwnie – kochają Stalina nie tylko za pokonanie Hitlera, ale też za jego zbrodnie."
...............................................................................
.................................................................................
W skrócie można by było tak napisać '
" .....wolę kulę w tył głowy od lucyfera niż być siekierą pociętym na kawałki przez belzebuba !!!!!! "