04:00
Clicks3.9K
m.rekinek
21
WRESZCIE DOWÓD MEDYCZNY, ŻE SZCZEPIENIE JEST MORDERSTWEM - DR VERNON COLEMAN. Właśnie wtedy powinniśmy przestać się szczepić, mówi były brytyjski lekarz ogólny Vernon Coleman w nowym …More
WRESZCIE DOWÓD MEDYCZNY, ŻE SZCZEPIENIE JEST MORDERSTWEM - DR VERNON COLEMAN. Właśnie wtedy powinniśmy przestać się szczepić, mówi były brytyjski lekarz ogólny Vernon Coleman w nowym filmie. „Każdy lekarz lub pielęgniarka, który będzie nadal podawał szczepionki mRNA, zostanie ostatecznie wykreślony z rejestru i aresztowany”.

Coleman powołuje się na badanie opublikowane w tym miesiącu w czasopiśmie Circulation, które twierdzi, że szczepionki mRNA mogą być odpowiedzialne za przypadki zakrzepicy, kardiomiopatii i innych zaburzeń naczyniowych po szczepieniu.
Czasopismo Circulation jest szanowaną publikacją. Ma 71 lat, jej artykuły są recenzowane, a w jednym z przeglądów zostało uznane za czasopismo nr 1 na świecie w kategorii serca i układu sercowo-naczyniowego.
„Zawsze wiedzieliśmy, że te„ szczepienia ”są eksperymentalne. Teraz mamy dowody na związek między szczepionkami a chorobą ”- powiedział Coleman. „Teraz mamy dowody, aby zatrzymać programy szczepień”.

W badaniu wzięło udział 566 pacjentów w wieku od 28 do 97 lat. Stwierdzono, że szczepionka powoduje zapalenie śródbłonka, warstwy komórek wewnątrz serca, naczyń krwionośnych i limfatycznych, co najmniej dwa i pół miesiąca po podaniu drugiej dawki. Strzykawka pozwalała również limfocytom T wejść do mięśnia sercowego.

Powinniśmy przynajmniej przerwać „szczepienia” do czasu zakończenia badań długoterminowych, nalega Coleman. Ta wiadomość powinna pojawić się na wszystkich pierwszych stronach, mówi.

„Od roku mówię, że to użądlenie jest eksperymentem mającym na celu zabijanie i krzywdzenie. Jeśli eksperyment nie zostanie teraz przerwany, będziemy wiedzieli na pewno, że nie jest to leczenie, a zabójstwo.”
Francio53 shares this
25
Fałszywa pandemia! Zabójcze pseudo-szczepionki! Lekarz udowadnia kłamstwo! A lemingi dalej swoje; z głupoty? z niewiedzy?
romanowski shares this
2.4K