Clicks1.8K
PiotrM
5

POTĘŻNY EGZORCYZM ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

POTĘŻNY EGZORCYZM ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Boże w Trójcy Świętej Jedyny, błagam Cię i proszę za wstawiennictwem Bogurodzicy Dziewicy Maryi, Świętego Michaela Archanioła, wszystkich Aniołów i Świętych o tę wielką łaskę pokonania sił ciemności na polskiej ziemi i całym świecie. Odwołujemy się do zasług Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa, Jego Przenajdroższej Krwi przelanej za nas i Jego Świętych Ran, Agonii na Krzyżu i wszystkich cierpień poniesionych podczas Męki i przez całe Życie Pana Naszego i Zbawcy.

Prosimy Cię Jezu Chryste, wyślij Swoich Aniołów, aby strąciły złe moce do czeluści piekielnych, aby na polskiej ziemi i na całym świecie nastało Boże Królestwo. Aby łaska Boża mogła się rozlać na każde ludzkie serce, aby nasz Naród i wszystkie narody całego świata mogły doświadczyć Bożego pokoju. Nasza Pani i Królowo, błagamy Cię gorąco, poślij swoich Aniołów, aby strąciły do czeluści piekielnych, wszystkie te złe duchy, które mają być strącone.

A Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, dokonaj tego dzieła, aby łaska Boża mogła nam nieustannie towarzyszyć. Poprowadź wszystkie Zastępy Niebieskie, aby złe moce zostały strącone do czeluści piekielnych. Użyj całej Swej mocy, aby pokonać lucyfera i jego aniołów, którzy się sprzeciwili Woli Bożej i teraz chcą niszczyć dusze ludzkie.

Pokonaj ich, albowiem masz taką władzę, a nam wyproś łaskę pokoju i Bożej Miłości, abyśmy podążali za Chrystusem do Królestwa Niebieskiego. Amen.

Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów, Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę, by zetrzeć głowę szatana, prosimy Cię pokornie, rozkaż hufcom anielskim, aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła. Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas i strzeżcie nas. Amen.

wojan50
Wiadomo - rządzi Rzym !
Posoborowe absurdy
Modlitwa codzienna do Świętego Michała Archanioła
Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli.
Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę.
Niech razem z …
More
Modlitwa codzienna do Świętego Michała Archanioła
Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli.
Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę.
Niech razem z Tobą wołam bez ustanku:
Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
jac505
Archanioł Michał tak nie wygląda. Smutne to, że pokazywany jest w rynsztunku rzymskiego żołnierza, czym upodobniony jest do legionisty. Panie Jezu przyjdź !
olek19801
olek19801
Z tą modlitwą powinniśmy wyjść na ulice. Do rąk różańce i do boju. Te wszystkie protesty są nieskuteczne bo oparte o ludzkie wysiłki. Tu potrzeba krucjaty modlitewnej, aby ruszyć diabelski mur. Mam wrażenie, że katolicy ostudzili się w wierze na tyle, że nawet nie rozumieją wagi modlitwy, a to oznacza, że polegniemy w kolejnych zaplanowanych przez masonerię atakach. Paraliż duchowy płynący od …More
Z tą modlitwą powinniśmy wyjść na ulice. Do rąk różańce i do boju. Te wszystkie protesty są nieskuteczne bo oparte o ludzkie wysiłki. Tu potrzeba krucjaty modlitewnej, aby ruszyć diabelski mur. Mam wrażenie, że katolicy ostudzili się w wierze na tyle, że nawet nie rozumieją wagi modlitwy, a to oznacza, że polegniemy w kolejnych zaplanowanych przez masonerię atakach. Paraliż duchowy płynący od duchownych (m.in. Watykan) spowodował potężny upadek wiary w narodzie. Za PRLu pamiętam gorących jeszcze katolików. Przyszedł "dobrobyt" i moralna zgnilizna z zachodu i stało się to przekleństwem dla Polski. Kościół opanowany przez "towarzyszy" stał się siedliskiem zła. Hamulcowe i pozorowane działania hierarchów uśpiły wiernych. Transmisje telewizyjne wprowadziły nowy trend uczestnictwa w Mszy świętej co zostało w czasie covida jeszcze lepiej dostosowane do letnich katolików, przekonując nawet tych wytrwałych, że Msza w telawizji jest równie owocna jak przyjście do kościoła. Ile jest warta nasza wiara w obecnej dobie ??? Na sądzie Bożym będziemy surowo osądzeni przez minione pokolenia, które wcale nie miały łatwiej, aby wytrwać w prawdziwie tradycyjnej wierze katolickiej. To co stało się na SW II było otwarciem drzwi Kościoła dla szatana. Wielu z nas może za to zapłacić utratą życia wiecznego, dlatego zgłębiajcie kochani encykliki sprzed SW II i katechizm KK. Szukajcie dobrych kapłanów