Clicks879
pl.news
4

Belgijscy biskupi sugerują, aby udzielać komunii rozwodnikom w nowych związkach

24 maja biskupi belgijscy opublikowali list dotyczący kontrowersyjnego dokumentu Amoris Laetitia. Piszą "nikt nie ma prawa zarządzić, że wszyscy rozwodnicy w nowych związkach mogą przyjmować komunię. Nikt nie może zarządzić, że wszyscy są z niej wykluczeni". Biskupi proszą o podejmowanie "pasterskich decyzji" bazujących na sumieniu każdej osoby.

Grafika: Cardinal Jozef De Kesel of Brussels, © Paul Van Welden, CC BY-SA, #newsVvhdvcrsax
Autorytet
Niechaj każdy kto może i zdoła, ofiaruje modlitwy i posty do dyspozycji Trójcy Świętej poprzez Niepokalaną Moją Mamę. Zapewniam was, że Skarby te będą dobrze wykorzystane przez Trójcę Świętą.
Autorytet
Bog Ojciec : Zanim wkroczy na arenę dziejów Boża Sprawiedliwość, musi przyjść na świat wielkie odstępstwo, apostazja. Zdradziła Mnie większość kapłanów, biskupów i kardynałów. Obecny Papież popełnia mniej lub bardziej celowo wiele tragicznych błędów. Módlcie się za Niego, aby nie był potępiony poprzez swoje niewłaściwe działanie. W niedługim czasie Duch Święty przez działanie Mojej Świętej Mamy …More
Bog Ojciec : Zanim wkroczy na arenę dziejów Boża Sprawiedliwość, musi przyjść na świat wielkie odstępstwo, apostazja. Zdradziła Mnie większość kapłanów, biskupów i kardynałów. Obecny Papież popełnia mniej lub bardziej celowo wiele tragicznych błędów. Módlcie się za Niego, aby nie był potępiony poprzez swoje niewłaściwe działanie. W niedługim czasie Duch Święty przez działanie Mojej Świętej Mamy odnowi Mój Kościół Święty.
Weronika.S
A więc belgijscy biskupi nie służą Bogu....
mk2017
😁