Clicks5.5K
csk.news

Tajná Postní Zpráva Gloria.tv: Na Mnohé Zapomeňte

Instituce kolabují před našima očima: rodina, Církev, papežství, Stát. Dokonce optimisté jsou pokoušeni defétismem a rezignací. Ale co dobrého by z toho bylo?

Když se podíváme na Církev Druhého Vatikánského Koncilu, stěží poznáváme Kristovu církev, ale když se podíváme na Nejsvětější Trojici, vidíme nepoškozenou novou a starou božskou krásu.

Proto pro nás v Gloria.tv je a zůstává snadným rozhodnutím, každý den v roce pokračovat v našem vítězném boji. V tomto boji, neočekávejte mnoho lidí, kteří nikdy nic neudělají. Kristus vložil osud světa do několika rukou:

"Nebojte se, malé stádo, protože je potěšením vašeho Otce dát vám království, protože váš Otec rád vám dává království."

S vědomím, že Božské prozřetelnosti nic neunikne, je zřejmé, že je Církev ve své největší krizi od svého založení Kristem. Nebudem ustupovat a sledovat jak umírá. Jak říká ruské přísloví: "Modlete se k Bohu, ale pokračujte ve veslování směrem ke břehu."

Problémy jsou známé: dekadentní liturgie, oslabená víra, uvolněná morálka a strach ze světa. Všechny tyto problémy mohou být vyřešeny. Tudíž:

Noc je téměř u konce, nemůže to být ještě horší, protože katastrofě Druhého Vatikánského Koncilu pomalu dochází pára. Ráno se už déle nemůže skrývat.

Jsi připraven? My jsme. Připojili jste se k nám, jinak by byste tohle nečetli. Děkujeme Vám za vaši podporu. OPRAVDU DĚKUJEME!

Můžeme vás také tento rok požádat o Postní dar? "Jak voda hasí oheň, tak almužna hasí hříchy," říká Breviář.

Na rozdíl od většiny Katolických webových stránek není Gloria.tv závislá na Milionářských Velkých technologických cenzurních společnostech - jsme SKUTEČNOU alternativou. Finančně jsme závislí "pouze" na našich dárcích.

Prosím, pamatujte na nás během tohoto Svatého Půstu.

Darovat můžete bankovním převodem na:
IBAN AT67 6000 0102 1003 6488
BIC BAWAATWW

Pokud chcete darovat Kreditní Kartou nebo PayPal? Darujte pomocí Laskavý

Přejeme Vám požehnané Postní Období, ať Vám Bůh žehná!

Vaši zaměstnanci Gloria.tv

#newsSqvioyihnp