grafix
Polecam żywot Św. Szymona z Trydentu i jak kościół usunął Go z kanonu świętych na rozkaz środowisk żydowskich (pomimo motto kto raz został wpisany do tej księgi [Mortyrologium Romanum] pozostaje nim na zawsze .
Posoborowe absurdy
Rytualne mordy - w tym zjadanie dzieci = Talmudyzm = Iluminaci + żydzi. I wszystko wiadome kim są ludzie, którzy popierają to zło
olek19801
Jakbym miał na talerzu Środzinę i te wszystkie feministyczne mutanty (ze zdjęć powyżej) to z ulgą wrzuciłbym je do sedesu. Tam jest miejsce wszelkiego odpadu od Bożego zamysłu. Trzaskowski to chyba też ten od ścieków ?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Noblistka Olga Tokarczuk podczas spotkania z czytelnikami mówiła:

Granica między człowiekiem i zwierzęciem jest postawiona w sztuczny sposób. Żyjemy w czasach, które te granice przesuwają. Cudownie jest wiedzieć, że Nowa Zelandia ustanowiła dekretem, że zwierzęta czują i mają swoje prawa. Wydaje mi się, że wszyscy będziemy szli w kierunku Nowej Zelandii i za 50 lat będziemy wstydzili się, …
More
Noblistka Olga Tokarczuk podczas spotkania z czytelnikami mówiła:

Granica między człowiekiem i zwierzęciem jest postawiona w sztuczny sposób. Żyjemy w czasach, które te granice przesuwają. Cudownie jest wiedzieć, że Nowa Zelandia ustanowiła dekretem, że zwierzęta czują i mają swoje prawa. Wydaje mi się, że wszyscy będziemy szli w kierunku Nowej Zelandii i za 50 lat będziemy wstydzili się, że jedliśmy mięso. Jestem pewna, że tak się stanie. Myślę, że mięso będzie obłożone ogromną akcyzą i tylko najbogatsi ludzie będą sobie mogli na to pozwolić.


Zestawmy teraz słowa Tokarczuk z ujawnioną informacją o tym, że otworzyła ona w Nowej Rudzie wegetariańska kawiarnię do spółki ze swoją menadżerką, wspólniczką i przyjaciółką Beatą Kłosowską-Tyszką, która jest właścicielką wędzarni mięsa i wędlin „Bukowy dym.”
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Podczas konferencji w Sztokholmie ideowy kumpel Tokarczukowej, Środziny i Spurek, prof. Magnus Söderlund stwierdził, że:
Przełamanie tabu kanibalizmu i zjadanie ludzkiego mięsa może być konieczne, aby uratować planetę przed zmianami klimatycznymi.