Clicks13

Франциск Бергольйо ‒ антихрист, чи маємо чекати іншого?

Франциск Бергольйо ‒ антихрист, чи маємо чекати іншого? Ідіть і проповідуйте людям те, що бачите і чуєте: Багато людей, які бачили, сліпі, багато людей, які чули, глухі, і всім проповідується фальшиве євангеліє (пор. Гал. 1,8-9, Мт. 11,2-5).

Фальшиве євангеліє в 7 пунктах:

1) Інтронізація демона Пачамами
У 2019 році Бергольйо інтронізував демона Пачамаму в головному соборі Церкви. Таким чином він зробив жест публічного зречення Христа як єдиного Спасителя і водночас жест прийняття духа антихриста. Через свої злочини Бергольйо багаторазово виключив себе з Церкви. Він повністю відпав від Бога і вчинив найбільшу зраду. Це повинно бути ясно кожному пересічному католикові, а тим більше єпископу чи священику. Кому це не ясно, той духовно сліпий.

Умови для теперішньої зради віри та відкритості для духа поганського ідолопоклонства були зашифровані вже у II Ватиканському Соборі (1965 р.). Папа Іван Павло ІІ у 1986 р. в Асижі частково розшифрував і реалізував цю згубну програму перед суспільством. У 2019 р. відступництво II Ватиканського Собору довершив Бергольйо.

2) Легалізація союзів содомітів
У 2020 році Бергольйо відкрито виступив за легалізацію союзів содомітів. Цим він заперечив те, що содомія є надзвичайно важким гріхом, який накликає прокляття і руйнує моральні основи суспільства. Цим він обманув содомітів, наче б за цей гріх вони вже не повинні каятися. Хто йому повірить, той без покаяння не може бути спасенний! Бергольйо зайняв позицію антихриста ‒ виступає як спаситель, благодійник, але приховано тягне обманені душі до вічної погибелі. Бергольйо ігнорує пересторогу Святого Письма: «Содом і Гомора віддались були розпусті й … лежать як приклад, скарані вічним вогнем» (Юди 1,7).

3) Ідол мерзоти на святому місці (Мт. 24,15) та закриття храмів
На найбільші свята ‒ Великдень та Різдво ‒ Бергольйо закрив храми зі штучної причини запрограмованої пандемії. Провідні вчені викрили обман та наполегливо застерігали від геноцидної вакцинації. Якби Бергольйо виступив за правду, то не було б всесвітньої пандемії! Але Бергольйо став на бік глобалістів, які, оголосивши пандемію, мають конкретну мету ‒ вакцинацію та редукцію людства. Поява антихриста в цей час є апокаліптичним знаком часу. Найбільшим моральним авторитетом зловживають для масової сатанізації і дочасної та вічної погибелі людства.

4) Вакцина змінює людський геном
Нова мРНК-вакцина змінює людський геном, що веде до винищення людського роду як такого. Це до неба волаючий злочин проти людства і проти Бога Творця! Такий злочин може пропихати лише антихрист! Бергольйо інтенсивно просуває цю фатально небезпечну вакцину і заявляє, що вона повинна бути для всіх.

5) Поневолююче чіпування
Нова вакцина містить також гідрогель з органічними наночастинками. Це форма чіпування. Чіпування позбавляє людину вільної волі, а тим самим і можливості покаяння. Результатом є вічне засудження у вогняному озері. Пропихаючи цю вакцину, Бергольйо виявляє себе як антихрист. Під прикриттям релігійних фраз він вчиняє найбільший злочин в історії людства.

6) Мета ‒ геноцид людства
Нав’язувана вакцинація має на меті геноцид людства. Гейтс визнав: «Якщо ми проведемо добру роботу з вакцинами, то (на першому етапі) зменшимо кількість населення на 10-15%». Це означає геноцид одного мільярда людей. Цей геноцид Бергольйо просуває ватиканськими документами під гаслом «вакцина для всіх». Він цинічно ігнорує справжніх фахівців у галузі медицини, які перестерігають від вакцинації. Він сліпо пропихає лінію редукційних глобалістів і має єдність духа зі сатаністами. Це ознака політики антихриста.

7) Вершина апостазії Ватикану
Перед Різдвом Ватикан Бергольйо уклав глобальний альянс (пакт) з Ротшильдом, Рокфеллером та іншими так званими «Вартовими» («The Guardians»). Їхнє майно становить 10,5 трильйонів доларів. Їхня мета ‒ просунути Велике перезавантаження і редукцію людства. Вже II Ватиканський Собор своїм аджорнаменто окреслив чітку програму ‒ зміну духа. Дух Божий через аджорнаменто поступово замінювався духом світу. Тому у 1983 році Іван Павло ІІ міг відкрити масонам двері на ключові посади у Церкві, скасувавши в новому Кодексі екскомуніку на масонів. 8 грудня 2020 року Франциск Бергольйо, вступивши до Ради, лише довершив єдність Ватикану з масонською елітою.

Цитата з преси: «Нове партнерство свідчить про гостру необхідність поєднання моральних та ринкових імперативів для перетворення капіталізму в потужну силу на благо людства».

Коментар: Це благо людства означає, що ніхто не зможе нічого купити чи продати, якщо не матиме клеймо звіра... Чи це ті моральні та ринкові імперативи? А на благо людства, мабуть, повинна служити і систематична ліквідація приватних підприємців, яку уможливлює абсурдний карантин. Штучна пандемія має зродити потребу обов’язкової вакцинації. Гейтс відкрито заявляє, що вакцинація має послужити для зменшення кількості населення, тобто для редукції людства. Бергольйо «морально» захищає цей запланований геноцид, зловживаючи церковним авторитетом. Це може робити лише антихрист.

Цитата: «Прес-реліз об’єднання „Вартових” („The Guardians”) на своєму веб-сайті вітає цю новину як „історичну”, додаючи, що „об’єднання черпає натхнення з моральних імперативів усіх релігій”».

Коментар: Створення Ради було сплановане ще на Глобальному форумі в Римі у 2016 році за участю Бергольйо. 8.12.2020 р. Ватикан Бергольйо приєднується до пакту так званої Ради з інклюзивного капіталізму. Це справді історична і, перш за все, наступна трагічна подія для Церкви. Таким чином вона, на чолі з Ротшильдами та Рокфеллерами, створює глобальний економічний та духовний альянс з елітами, посвяченими князю цього світу ‒ дияволу. Бергольйо, як було оприлюднено, зайняв місце їхнього духовного та «морального» лідера. Чи це була інтронізація антихриста?

Що стосується «натхнення моральними імперативами усіх (поганських) релігій», то слід усвідомити: поганин ‒ це не атеїст, але поклонник диявола і демонів. З цього випливає поганська антимораль. На противагу цьому, християнська мораль базується на любові до Бога і ближнього.

Таким чином, Ватикан Бергольйо реалізує програму єдності духа з усіма поганськими культами, які поклоняються демонам. Документи про Амазонію та жест інтронізації демона Пачамами (2019 р.) були публічним знаком сатанізації Ватикану. 8 грудня 2020 року Ватикан Бергольйо офіційно об’єднався з тіньовим світовим урядом, щоб міг реалізуватися план дехристиянізації та сатанізації людства. Цей симбіоз ‒ це дійсно діло антихриста. Історичність цієї події полягає також у тому, що йдеться про переведення Католицької Церкви до сатанинської антицеркви Нью Ейдж.

Цитата: «Рада називає себе „рухом лідерів світової торгівлі та громадського сектору”…».

Коментар: Яке місце у цьому угрупованні еліт займає Бергольйо? План цих вартових ‒ „The Guardians“ – підпорядкувати Ватикан, а через Ватикан цілу Католицьку Церкву та всі християнські народи їхній програмі ‒ сатанізації. Бергольйо відіграє в цьому ключову і незамінну роль.

Ідіть і проповідуйте людям те, що чуєте і бачите: Багато людей, які бачили, сліпі, багато людей, які чули, глухі, і усім проповідується фальшиве євангеліє (пор. Гал. 1,8-9). Франциск Бергольйо ‒ антихрист, чи маємо чекати іншого?

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

26.12.2020

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП


vkpatriarhat.us4.list-manage.com/…4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c3