Putin ma zamiar ujawnić światu wszystkie zbrodnie władz kijowskich

Michał Żulikowski

roS52fo1ah: 101g a 3jl304m ·

Putin ma zamiar ujawnić światu wszystkie zbrodnie władz kijowskich i zachodnich na Ukrainie, powiedział: Kiedy zaczną mnie słuchać, powiem wszystko, co rozsadzi wasz umysł, odbędzie się proces wszystkich uczestników tych zbrodni przeciwko ludzkości "Norymberga-2"! Otrzymaliśmy potwierdzenie od Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża, że Federacja Rosyjska potwierdza gotowość do otwarcia dostępu dla konwoju humanitarnego do miasta Mariupol, który będzie przejeżdżał tranzytem przez miasto Berdiańsk. Moim zdaniem, wśród osób otoczonych w warsztatach Azovstal są doradcy z krajów NATO. Ale nie to jest najważniejsze. Podejrzewam, że w podziemnych kondygnacjach tego zakładu (do 8 pięter w dół) znajduje się laboratorium biologiczne, w którym przeprowadzano eksperymenty na żywych ludziach, które zniknęło gdzieś z więzienia "Biblioteka" na lotnisku w Mariupolu. A są to dziesiątki tysięcy osób. Więźniowie "Biblioteki" twierdzą, że byli regularnie zastraszani przez jakieś doły, z których nie wracają. Wielu uważa, że jest to jakiś rodzaj dołu. Ale myślę, że mówimy o podziemiach Azovstalu, całym podziemnym mieście, po którym jeżdżą nawet lokomotywy spalinowe. Najwyraźniej te laboratoria na Ukrainie nie są wyłącznie amerykańskie - zaangażowani są w nie specjaliści z całego NATO i wszyscy prezydenci tych państw, które popierają globalizm. Jest to o wiele poważniejsza sprawa. Jeśli nie było trudno usunąć z innych laboratoriów na Ukrainie próbki zanieczyszczeń, które tam się znajdowały - ich ilość nie jest duża, to jak ukryć ten ośrodek badawczy i góry trupów? Spalić? Tu są otwarte piece i wielkie piece - wszystko spłonie. Rozumiem też podekscytowanie i wręcz panikę właściciela Azovstalu Achmetowa; domyślam się też, dlaczego Zachód nie widzi faszyzmu na Ukrainie i dlaczego nacjonalistyczny Azow miał siedzibę właśnie w Mariupolu!
Charków zajęty, w Kijowie Czeczeni robią porządki, otwarto korytarz, którym może przechodzić ludność cywilna, pod Donbasem zgrupowanie jest otoczone, dano mu 5 godzin na podjęcie decyzji o kapitulacji, do kotła sprowadzono już nowe rakiety dalekiego zasięgu TOS-1 i TOS-1A "Sołncek", pozwalające "wypalać całe hektary na odległość do 15 kilometrów". Za pięć godzin ci, którzy się nie poddali, zostaną zniszczeni. Kolumny czołgów w strzałach maszerują szybko na zachód, nie zatrzymując się w pobliżu miast. Zniszczono salwami dwie bazy wojskowe zbudowane przez "partnerów", budowane przez 8 lat. Źródła zagraniczne nie podają, ilu ludzi na nich zginęło i zostało zniszczonych, ale nie kilku. Ani jeden konwój z bronią z Polski nie będzie mógł wjechać, w odległości 500 m - 3 km może zostać natychmiast zniszczony. Nastrój jest bardzo poważny. Przestrzeń powietrzna nad Ukrainą jest zamknięta i w pełni kontrolowana.

Wojska rosyjskie zniszczyły 13 laboratoriów broni biologicznej na terenie Ukrainy. Niektóre z nich znajdowały się pod ziemią, dlatego aby je zniszczyć, trzeba było przeprowadzić kilka eksplozji.

Putin posiada informacje, że Zachód - amerykański instytut zdrowia, francuski instytut zdrowia i niemiecki ośrodek badań nad zakażeniami - zainwestował miliardy dolarów podatników tych krajów w Ukrainę w celu opracowania broni biologicznej pod pretekstem grantów badawczych. Putin przekonywał, że ma dowody, które w końcu upubliczni, "kiedy świat będzie chciał je usłyszeć".

Według Putina, Zelensky wiedział o tych laboratoriach i otrzymywał łapówki w zamian za umożliwienie im działania w tajemnicy i bez oficjalnego nadzoru.
Putin powiedział, że wielokrotnie ostrzegał Zelenskiego przed demontażem laboratoriów już w lutym 2020 roku i ostrzegał, że zrobi to osobiście, jeśli Zelenski nie zastosuje się do tych zaleceń. Przyznał, że tylko Zelensky ponosi winę za narażenie narodu ukraińskiego na niebezpieczeństwo" - powiedziało nasze źródło.

Putin wymienił również Izrael. Powiedział, że izraelskie Ministerstwo Zdrowia i MOSSAD utworzyły laboratorium biologiczne na Wyspie Wężowej, należącej do Ukrainy wyspie na Morzu Czarnym w pobliżu delty Dunaju, która odgrywa ważną rolę w wyznaczaniu ukraińskich wód terytorialnych.
[16.04, 10:13] Krzysztof: Biolaboratorium na wyspie Serpent zajmowało się badaniami nad agresywną odmianą wścieklizny przenoszonej drogą powietrzną, która w przypadku rozprzestrzenienia się mogłaby zniszczyć Ziemię, powodując niemal stuprocentową śmiertelność.

"Putin zapewnił, że podjęto środki ostrożności, aby zapewnić, że wszystkie patogeny zostaną trafione i będą na tyle skuteczne, że staną się obojętne. Nie powiedział, czy użyto amunicji termobarycznej, ale wydaje się to prawdopodobne" - powiedziało nasze źródło.

Nie uderzamy w miasta. Gdybyśmy to zrobili, niejeden budynek w Kijowie zostałby uszkodzony, nie byłoby prądu, wody, niczego. Palimy śmieci.
Teraz już wiemy, co Putin robi na Ukrainie: OCHRONA LUDZKOŚCI. Dosłownie.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
jac05
Nawet jak pokaże, to która diabłowizja je pokaże ? Niemal wszystkie są w rękach eNWuO. Jak fox news pokaże to ich zniszczą.
czesio i muchy
mam nadzieję ze to zrobi i rozpierdoli cały ten plan nwo tych sqrwiałych elit !
Nieszczypany-Nieżyd Roman
Tylko komu on to ujawni? Ci, którzy rządzą tym światem, doskonale o tym wiedzą. Zaś, barany w to nie uwierzą, ponieważ oglądają przekaz mendialny, rządzących tym światem.
czesio i muchy
no troszkę masz rację ale może zwykli zjadacze chleba w końcu otrzeźwieją ! taką mam nadzieję!
Chiroptera Wojtkowski shares this
25
Kladivos
NIECH TEN BANDYTA PUTIN OPOWIE O SWOICH ZBRODNIACH I SWOICH POPRZEDNIKÓW - BĘDZIE TO CIEKAWE
mariusz wyka
słusznie niech odpowie rosja a potem ułesa
wacula25wp.pl
Rosyjscy żołnierze zniszczyli kielich podarowany ukraińskim katolikom przez św. Jana Pawła II
wacula25wp.pl
MAT . .Piszesz -[ Putin był 3x u papierza NIEOFICJALNIE, na krótko przed styczniem 2022 prosił o poświęcenie Rosji i otrzymał odpowiedź]==Widocznie otrzymał taką odp .Żeby żaden papież nie odwiedzał Rosji .I tak się też stało .Wynika z tego że putin ma to gdzieś w d....do dziś.On sam wyświęca wszystkich.
jacenty_11
Prawdziwa banda to reżim syjonistyczny w Kijowie.
wacula25wp.pl
jacenty_11Oj o jeden kieliszek za dużo odstaw go ale zostaw butelkę 😍 😂
Posoborowe absurdy
@jacenty_11 Ta "banda reżimu syjinistycznego w Kijowia nazywają OLIGARCHAMI
Posoborowe absurdy
@wacula25wp.pl Powiedział alkoholik do @jacenty_11 po swoim doświadczeniu z piciem samogony
wacula25wp.pl
Posoborowe absurdy NO NIE tak 😊 😊 😇 😇 😂 😂 😍 🤭
Anieobecny
A reżymu syjonistycznego w Warszawie to już nie widzicie...?
No, jak w Kijowie nie, to tym bardziej we Warszafce...
wacula25wp.pl
Anieobecny Widzimy też 😍 😎 🤗 🤭
wacula25wp.pl
stefan bartek cichociemnyDlaczego się śmiejesz co w tym śmiesznego