Clicks1.1K
Peter(skala)
8

Wiedenskú katedrálu ovládol duch transexuality (Conchita Wurst)

Bratislava 5. decembra 2019 (HSP/Foto:Screenshot:YouTube)

Situácia v katolíckej Cirkvi na Západe nabáda k vážnemu zamysleniu. Liberáli v katolíckych kruhoch sa už evidentne zbavili všetkej súdnosti a ide im o rozširovanie rozkolu v radoch katolíckej Cirkvi. V posledných dňoch sa trapne zviditeľnil rakúsky kardinál Schönborn a farár Stephansdomu Toni Faber, ktorí sprístupnili najznámejšiu viedenskú katedrálu hudobníkom a umelcom, ktorí pomocou benefičného koncertu zbierali financie na podporu projektu boja proti AIDS

Na snímke transvestita Thomas Neuwirth, známy ako Conchita Wurst

Už takéto využitie chrámu je samo o sebe dosť pochybné, aj keď sa to dnes niekde takto robí, ale naviac medzi hosťami vystúpil aj – transvestita Thomas Neuwirth, známy ako Conchita Wurst.

Nešlo o prvé podujatie vo viedenskej katedrále, ktoré je zamerané na boj proti AIDS. V roku 2017 vystúpil tento muž s pomiešanou sexuálnou identitou nazývaný Conchita Wurst aj s príhovorom, teraz už tento mužožena aj spieval. Kardinál Christoph Schönborn uviedol, že „Boh určite nechce, aby sa niekto cítil vylúčený, chce, aby bol každý prijatý“. Takisto dodal, že všetci účastníci podujatia by nemali byť vnímaní len ako hostia, ale malo by zarezonovať, že v katedrále sú všetci doma.

Organizátor podujatia Gery Keszler sa poďakoval viedenskému arcibiskupovi za dôveru a budovanie mostov (pravdepodobne medzi transvestitmi a cirkvou). Keszlet sa vyjadril, že témou večera bola túžba, aby sa vo vzťahu k chorým na HIV a AIDS stali ľudia anjelmi. Anjeli podľa neho otvárajú dvere tým, čo sú ďaleko od cirkvi, lebo anjeli nemajú strach z kontaktu, neposudzujú také nepodstatnosti ako sú vierovyznanie, ale sú symbolom solidarity.

To čo dopustil kardinál Schönborn považuje pochopiteľne bývalý apoštolský nuncius v USA Carlo Mario Viagó ako svätokrádež a dôsledky modloslužby, ktorá zatemňuje myseľ a kazí úsudok. Viganú takisto uviedol, že Viedeň, ktorá v roku 1693 odolala otomanským tureckým horbám sa stala dnes centrom homoerotickej a blasfemickej provokácie za účasti najvyššieho rakúskeho kléru.

Arogancia kardinála Schönborna nahráva katolíckym tradicionalistom, ktorí sa kriticky stavajú voči vrstvám v cirkvi, ktoré podporujú súdnosť strácajúcich liberálov.

Výťažok z podujatia by mal ísť na maltézsky hospic pre obete AIDS v Južnej Afrike. Ako uvádza rakúska agentúra APA, zariadenie vedie nemecký benediktín Gerhard Lagleder, ten sa momentálne stará o zhruba 700 pacientov, najmä žien a detí, ktoré nemajú prístup k základnej liečbe.
Caesar
Sonborn je slobodomurár a mali by ho zosadit! Ten robí same zle veci a znesvacuje Bozie chrámy!
Libor Halik and one more user like this.
Libor Halik likes this.
apredsasatoci likes this.
Libor Halik
Schönborn je slobodomurár a mali by ho zosadit! Ten robí same zle veci a znesvacuje Bozie chrámy!
Mates5485 likes this.
zaba
Těžko s tím půjde něco udělat, když má záštitu dnes z nejvyšších míst.
Peter(skala)
treba písať petície - hlas volajuci na pušti ...

... predovšetkým, za zakaz vystupovania transexualov ako je Wurst
Caesar
Peter(skala)
no neviem, ci petície nieco zmozu.
Peter(skala)
Petície navonok sa zdaju ako len nejaké podpisy na papiery.
Niečo podobné ako otlačky prstov, ktoré su všade a do minulého storočia s nimi nevedeli nič zistiť. Potom zistili, že su špecifické a nemaju indentické ... takže môžu z nich zistiť, kto bol pachatelom...

Podpis človeka sa dá zneužiť, dokonca aj pri volbách a predsa dokažu zosadiť alebo naopak povýšiť ľudí do vlády, či už ide o cirkevne …More
Petície navonok sa zdaju ako len nejaké podpisy na papiery.
Niečo podobné ako otlačky prstov, ktoré su všade a do minulého storočia s nimi nevedeli nič zistiť. Potom zistili, že su špecifické a nemaju indentické ... takže môžu z nich zistiť, kto bol pachatelom...

Podpis človeka sa dá zneužiť, dokonca aj pri volbách a predsa dokažu zosadiť alebo naopak povýšiť ľudí do vlády, či už ide o cirkevne alebo civilne volby.

tak si vyvolili apoštola Mateja a dalších...

Dnes sa dá voliť všelijakým spôsobom: podpisom (aj elektronickým), alebo len vhodením do urny svoj papier. Podstatne je, že to, čo tam dáme je naše a nie niekoho iného.

Podpisy, hlasy, alebo písané slovo, to všetko navonok vyzera ako niečo, čo nepočuť, ale predsa má svoju váhu-silu, lebo podnecuje tých, čo čitaju a vidia - k poznaniu o stave, ktorý sa pri hlasovaní (Výzve) prezentuje a poukazuje naň.

Božie Slovo je tiež len napísané a predsa dokáže meniť ľudské srdcia - to je sila Svätého Písma.

Aj Petície sú podobnáým hlasom volajuceho na pušti - ten, kto počuva (čita) nevidí toho, kto peticiu písal, ale rozumie, čo požaduje. Čitatelovi sa tak dostava minimalne poznanie a potom už je na ňom, aby sa správne rozhodol.

Naše modlitby, pôst, pokánie ... napomáhaju čitatelovi sa rozhodnuť správne, lebo Boh vypočuva nie len naše volanie (Peticie-Výzvy-listy...) ale prijma aj naše obety-pôst-pokanie... na to, aby viac pomohol čitatelovi sa správne rozhodnuť.

Čiže pri petíciach neide len o písané slovo, ale aj vypočuté modlitby

Tieto 2 podstatne zložky, ak spolupracuju navzájom, potom Petícia prinesie dobré ovocie.

Pozrime sa na 4 marianske Dogmy:
- podmienkou na vyhlasenie Dogmy je petícia z "dola", čiže veriaci ludia musia písomným spôsobom vyjadriť svoju vôľu vyhlasiť Dogmu. Tak boli vyhlasené 4 dogmy a 5 sa pripravuje tiež na zaklade petície.

Volby klerikov už tiež boli spomínané, ale ked sa pozrieme na Peticie napr. PRO-LIFE, tak tiež maju svoju váhu, zvlašť ak su medialne dostatočne prezentovane. Navonok sa zdá, že nič nemenia, ale v skrytosti ako modlitby konaju svoje Dielo.
jezofiko
no je to zlé, trebqa s tým niečo robiť
Paxus