lv.news
46

Šis bērniņš bija atstāts nomirt, bet Dievam bija citi plāni

Mazulis Jēkabs dzimis 2017. gada jūlijā bija vien 23 nedēļas vecs, viņš piedzima četrus mēnešus pirms grūtniecības beigām. Jēkaba tēvs ir tradicionāls katolis, atbalstītājs un vietnes Gloria.tv …More
Mazulis Jēkabs dzimis 2017. gada jūlijā bija vien 23 nedēļas vecs, viņš piedzima četrus mēnešus pirms grūtniecības beigām.
Jēkaba tēvs ir tradicionāls katolis, atbalstītājs un vietnes Gloria.tv draugs. Jēkaba pilnais stāsts tika ziņots vietnē Gloria.tv vācu valodā ar daudziem attēliem.
Kad Jēkabs piedzima, viņš bija kā miris, un tāpēc tas bija jāreanimē. Pēc septiņām minūtēm ārsti padevās. Jēkaba plaušas nebija attīstītas, viņa zemais asins līmenis uzrādīja šūnu un orgānu stāvokļa pasliktināšanos. Tomēr viņš joprojām elpoja pats, kaut arī vārgi.
Ārsti secināja, ka Jēkabam nebija izredžu izdzīvot. Tāpēc bērns tika uzlikts uz mātes krūts, lai viņš nomirtu. Tēvs viņu kristīja.
Kad Jēkaba mazais ķermenis kļuva vēsāks, viņa kreisā roka turēja tēva pirkstu. Vecāki lūdzās ar rožukroni. Mazais Jēkabs turpināja elpot.
Tā kā viņš izrādīja stingru gribu dzīvot, tēvs pēc ilgas stundas lūdza ārstu atsākt ārstēšanu, pat ja tas nozīmētu, ka Jēkabs iegūtu nopietnu invalīditāti. Tēvs teica ārstiem, ka …More