Clicks1.2K

Prepis rozhovoru Dr. Zelenko s Najvyššou rabínskou radou Izraela: A som vážne presvedčený, že Boh skúša každého človeka. Skúška je táto: skloníte sa predo mnou? Požiadate ma o ochranu?

Prepis rozhovoru Dr. Zelenko s Najvyššou rabínskou radou Izraela: A som vážne presvedčený, že Boh skúša každého človeka. Skúška je táto: skloníte sa predo mnou? Požiadate ma o ochranu?

„Je to vojna proti Bohu. Na život sa môžeme pozerať dvoma pohľadmi. Buď máte ten pohľad, že človek je stvorený na obraz Boha, čo znamená, že váš život má svätosť. Ak má váš život svätosť, tak máte ľudské práva a ak máte ľudské práva, nie je vašou alebo mojou vecou rozhodovať, koľko ľudí by malo byť na planéte, kto by mal žiť a kto zomrieť“.
Dobre si vypočujte popredného lekára, ktorý liečil aj Donalda Trumpa a jeho rozhovor s Najvyššou rabínskou radou Izraela.

Rabínska rada: Doktor Zelenko je viac ako dvadsať rokov atestovaný rodinný lekár. Jeho pacienti ho opisujú ako rodinného lekára. Pre tisíce rodín je lekárskym poradcom v Kiryas Joel v New Yorku. Doktor Zelenko je teraz slávny za svoj Zelenko protokol, ktorý zachránil veľký počet životov po celom svete. Takže vitajte, doktor Zelenko. Ďakujeme že ste sa k nám pripojili a bol by som rád, ak by ste sa vyjadril k našej téme, prosím.

Dr. Zelenko: Veľmi vám ďakujem. Počujete ma?

Rabínska rada: Áno, počujeme.

Dr. Zelenko: V rýchlosti vám rozpoviem svoje skúsenosti. Môj tím úspešne vyliečil 6 tisíc pacientov. Vyškolil som stovky lekárov, ktorí teraz učia svojich študentov. Ako skupina sme spolu vyliečili milióny pacientov. Prezident Trump bol mojím pacientom, Rudy Giuliani bol mojím pacientom, rabin Chaim Kanievsky bol mojím pacientom, pán Licman, minister zdravotníctva Izraela bol minulý rok mojím pacientom. Iba vám hovorím, ktorí ľudia ma kontaktovali so záujmom o starostlivosť, vrátane brazílskeho prezidenta Bolsonara.

Tu si môžete pozrieť video

Moja skúsenosť mi dávala veľmi unikátne perspektívy v prístupe ku covid 19, čo v podstate znamená udržať ľudí mimo nemocnice. Rád by som povedal, že čo sa týka detí, jediný dôvod prečo by ste chceli dieťa očkovať je, že veríte v obetovanie detí. Ak chcete experimentovať na deťoch, dajte im túto injekciu. Inak nie je žiaden dôvod. Dovoľte mi to vysvetliť.

Keď vyhodnocujete akýkoľvek liek, musíte sa naň pozrieť z troch perspektív: Je bezpečný? Funguje? Potrebujete ho?

Ak máte tú schopnosť neznamená, že ho musíte použiť. Musí tam byť lekárska nevyhnutnosť. Musí byť potrebný. Keď sa pozriete na CDC štatistiku pre zdravé deti do veku osemnásť rokov, miera prežitia pre ne je 99, 998% bez liečby! Tak ako povedal doktor Iden – chrípkový vírus je pre deti nebezpečnejší než covid 19. A on odhadol, že 100 detí z milióna zomrie na očkovanie.

Myslím si, že ten počet bude výrazne vyšší a vysvetlím vám prečo. Ak máte vekovú skupinu (Počujete ma? Áno, počujeme Vás.), ktorá nemá žiadne riziko úmrtia na ochorenie, prečo by ste im mali pichnúť jedovatú smrtiacu injekciu?
Pozrime sa, či táto vec funguje. Dve najviac preočkované krajiny na svete sú Izrael, kde je 85% zaočkovanosť a ostrovný národ v Indickom oceáne ktorý sa volá Seychely, kde je zaočkovanosť tiež nad 80%. Obe krajiny zažívajú vypuknutie variantu Delta.

Takže … položím vám otázku. Ak zaočkuje … ak zaočkuje väčšinu svojej populácie, prečo tam stále máte prípady ochorenia? To po prvé … Po druhé: prečo by ste vôbec podávali tretiu dávku toho istého, čo nefungovalo v prvých dvoch prípadoch? Dobre, to je vzhľadom na to, či očkovanie funguje, alebo nie. Ale porozprávajme sa o bezpečnosti, čo je skutočný problém. Existujú tri úrovne bezpečnosti, na ktoré sa musíme pozrieť. Jedna je akútna, druhá subakútna a tretia dlhodobá.

Akútne definujú od chvíle podanie injekcie a nasledujúce tri mesiace. Hlavné riziko injekcie sú krvné zrazeniny, ako povedal dr. Yeadon. Podľa inštitútu Salk … a mimochodom, všetko, čo hovorím, obhájim dokumentáciou. A prosím, neverte mi, mali by ste si veci sami overiť.

Môžem vám poskytnúť dôkaz pre všetko čo hovorím. Podľa inštitútu Salk, keď človek dostane injekciu týchto tzv. „vakcín“, telo sa stane továrňou na výrobu spike proteínu, tvoriace bilióny spike, ktoré sa presúvajú do vnútorného povlaku vašich krvných ciev.

Ide v podstate o malé hroty vo vnútri vašej vaskulatúry. Keď cez ne pretekajú krvné bunky, poškodia sa a spôsobia zrazeniny. Ak sa to stane v srdci, ide o infarkt, ak v mozgu, tak ide o mŕtvicu. Vidíme, že hlavnou príčinou úmrtí z krátkodobého hľadiska sú krvné zrazeniny a väčšina prípadov sa deje v prvých troch alebo štyroch dňoch. 40% sa deje v prvých troch dňoch po podaní tejto jedovatej smrtiacej injekcie.

Ďalší problém je, že spôsobuje zápal srdcového svalu u detí. Ospravedlňujem sa, zápaly srdcových svalov u mladistvých. A tretí, najviac znepokojujúci problém je ten, že podľa článku New England Journal of Medicine – podľa predbežných dát – miera potratov u žien v prvom trimestri po očkovaní sa zvyšuje z 10% na 80 %.
Chcem, aby ste pochopili, čo som práve povedal. Miera potratov v prvom trimestri tehotných žien po očkovaní sa zvýši na osemnásobok. To sú predbežné dáta, ktoré sa časom môžu zmeniť, ale len vám hovorím, aké sú teraz. To je najmenší z problémov. Druhý problém je subakútne úmrtie.

Vo zvieracích štúdiách, ktoré vykonali s týmito vakcínami, sa ukázalo, že všetky zvieratá reagovali dobre v produkcii protilátok. Ale keď boli zvieratá znovu vystavené vírusu proti ktorému boli vakcinované, veľký počet z nich uhynul. Po prešetrení zistili, že ich vlastný imunitný systém ich zabil. Hovorí sa tomu protilátkové závislé zosilnenie (ADE), alebo patogénny priming, alebo paradoxné imunitné zosilnenie. Ide o to, že veľa tých zvierat zomrelo.

Môžete tvrdiť, že ľudia sú odlišní. Moja odpoveď je: možno áno, ale tie štúdie neboli vykonané. Práve vy ste tou štúdiou. CEO Pfizeru povedal, že Izrael je najväčšie laboratórium na svete.

Tie dlhodobé štúdie k vylúčeniu … Dr. Luc Montagnier, ktorý získal Nobelovu cenu za medicínu za objav HIV, povedal, že toto je najväčšie riziko pre ľudstvo a najväčšie riziko genocídy v histórii ľudstva.

Riziko reakcie ADE u ľudí, ku ktorej dochádza neskôr, nebolo vylúčené. Moja otázka je, prečo by som očkoval niekoho potenciálne deštruktívnou, smrtiacou látkou bez toho, aby som túto vec najprv vylúčil? A treťou otázkou sú dlhodobé dôsledky. Existujú jasné dôkazy, že ovplyvňuje plodnosť. Poškodzuje funkciu vaječníkov a znižuje počet spermií, to po prvé. Po druhé, rozhodne zvyšuje množstvo autoimunitných ochorení. Kto vie, ako to v priebehu času zníži vek dožitia? A minulý týždeň vyšla stať preukazujúca, že zvyšuje riziko rakoviny.

Nech sa na to pozriete akokoľvek, či z akútneho hľadiska, kedy spôsobuje krvné zrazeniny, zápal srdcového svalu a potraty, alebo zo strednodobého, subakútneho hľadiska, kedy môže viesť k patologickým katastrofálnym imunitným reakciám, alebo z dlhodobého hľadiska, kedy môže vyvolať autoimunitné ochorenie, rakovinu a neplodnosť. To je veľká obava.

Vlastne to poviem takto. Súčasná izraelská vláda sa podľa mňa správa ako Josef Mengele. Izraelská vláda dovolila experimentovanie na vlastných ľuďoch.

A dúfam, že keď uvidíte židovský ľud v problémoch, mali by ste sa obrátiť k rabínskému vedeniu, pretože ak je hlava chorá, čo očakávate od tela? Takže prosím toto združenie, aby postavilo záujmy židovského ľudu nad politiku a čokoľvek iné, čo môže zmeniť váš názor. Každý deň mi chodia vyhrážky smrťou, riskujem svoj život, svoju kariéru, svoje financie, svoju reputáciu, takmer svoju rodinu, všetko, len tým, že tu sedím a hovorím vám to, čo hovorím. Takže len to zhrniem.

Nie je žiadna potreba tejto vakcíny. V skutočnosti nie je potrebná pre nikoho.
Vysvetlím to. O deťoch som už hovoril. Majú 99,998% mieru prežitia. Mladí dospelí od 18- 45 rokov majú 99,95% mieru prežitia. To sú dáta so CDC. Niekto, kto už prekonal covid a má protilátky, prirodzene vytvorenú imunitu, má mnohonásobne lepšiu imunitu ako je umelo vakcínou vytvorená imunita. Prečo by som teda očkoval niekoho jedovatou smrtiacou injekciou, ktorá tvorí škodlivé alebo nebezpečné protilátky, keď už mám zdravé protilátky?

Ak sa pozriete na vysoko rizikovú skupinu, ktorá má úmrtnosť 7,5% – to sú moje dáta, ktoré boli prvé na svete a ktoré som publikoval v štúdii v odbornom časopise a ktoré sa stali základom pre viac ako 200 ďalších štúdií potvrdzujúcich moje pozorovania, že keď liečite ľudí v správnom časovom období, znížite úmrtnosť o 85%. Takže zo 600 tisíc Američanov sme mohli 510 tisíc ochrániť pred hospitalizáciou a úmrtím. A mimochodom, tieto informácie som priamo odovzdal bývalému premiérovi Benjaminovi Netanjahuovi v apríli 2020. Tiež som informoval každého člena vášho ministerstva zdravotníctva.

Takže moja otázka pre vás: Ak môžem znížiť úmrtnosť zo 7,5% na menej ako pol percenta, prečo by som používal jedovatú smrtiacu injekciu, ktorá nefunguje, a má otrasné vedľajšie účinky? Uvediem vám príklad. Ak by všetci na planéte dostali covid, a neboli by liečení, úmrtnosť po celom svete by bola menej ako polovica percenta. Neobhajujem to, to by zomrelo veľa ľudí, konkrétne 35 miliónov.

Avšak, ak by sme sa riadili radami niektorých „globálnych lídrov“, tak ako Bill Gates vlani povedal, že 7 miliárd ľudí musí byť zaočkovaných, úmrtnosť by bola viac ako 2 miliardy ľudí. Tak sa prebuďte. Toto je tretia svetová vojna. Toto je na úrovni zločinu a zlovôle, aké sme ešte nezažili v celej ľudskej histórii. Som proti detskému obetovaniu.

A som vážne presvedčený, že Boh skúša každého človeka. Skúška je táto: skloníte sa predo mnou? Požiadate ma o ochranu?

Vezmete svoje strachy a požiadate ma, aby som pomohol, alebo pobežíte za vakcínou, za svojou vládou tyranov a krutovládcov, v podstate sociopatov? Oni chcú byť bohovia, to nie je nič nové pod slnkom. Títo ľudia sa nijako nelíšia od faraónov. Myslia si, že sú bohovia. Skloníte sa pred nimi? Ak sa pred nimi skloníte, tak dobre, nech vás ochránia. Uvidíme, ako to bude fungovať.

Vidím, ako strach ženie ľudí k veciam, ktoré sú úplne iracionálne, ktoré nedávajú zmysel a obetujú tak svoje deti. A áno, vaše ministerstvo zdravotníctva vás klame. Vaše štatistiky sú úplne skreslené. Chcete vidieť niečo skutočné? Existuje web WorldMeters.info. Vyhľadajte si tam Izrael a uvidíte, že 20. decembra došlo k obrovskému nárastu na krivke úmrtí v Izraeli. Viete, čo sa 20. decembra stalo v Izraeli? Začalo sa plošne očkovať. A toto sú čísla, ktoré hlási izraelská vláda, iba je príliš hlúpa na to, aby ich utajila. Neexistuje žiadne opodstatnenie, aby sa používala táto jedovatá smrtiaca injekcia, ak nechcete obetovať ľudí. Asi som skončil.

Rabíni: Myslím, že po týchto slovách nemôžete povedať, že ste skončili. Vážime si váš čas. Bolo to veľmi jasné. Ďakujeme.

Dr. Zelenko: Máte nejaké otázky?
Rabíni: Veľa otázok. Len k tomu, že 2 miliardy ľudí by zomreli, ak by sme zaočkovali 7 miliárd ľudí, podľa toho, čo ste povedali, však?

Dr. Zelenko: Nie, nie podľa toho, čo som povedal, ale podľa toho, čo hovoria svetoví odborníci. Keď si vypočujete dr. Maloneho, ktorý vyvinul technológiu mRNA, má pôvodný patent pre vakcínu, on hovorí, aby sme toto nepoužívali. Vláda vás klame. Vedľajšie účinky sú otrasné. Dr. Cahillová z Írska povedala, že podľa nej v priebehu dvoch rokov 90% očkovaných ľudí zomrie. Keď Michael Yeadon dostal v tejto veci otázku, povedal, že tak ďaleko by nešiel. Neviem, možno to nebude 90%. Možno nie dva roky, možno tri roky.

A dr. Luc Montagnier, ktorý je držiteľ Nobelovej ceny za objav HIV, povedal, že toto je najväčšie riziko genocídy v histórii ľudstva.

Rabíni:
V Izraeli dostalo vakcínu 6 miliónov ľudí, však? Tri milióny. Takže ak tri milióny aplikujeme na ten počet, mali by sme vidieť okolo 500-800 tisíc úmrtí?

Dr. Zelenko: V priebehu času.

Rabíni: Dobre. Dr. Zelenko, spomenuli ste štúdie, ktoré vraj ukazujú, že tieto (injekcie) rozhodne spôsobujú problémy s plodnosťou, s počtom spermií, a v ostatnom čase štúdie skúmajúce rakovinu, ktoré preukázali, že spôsobujú rakovinu. Prečo vláda tieto štúdie neberie na vedomie? Vidíme, že vychádzajú štúdie o tom, že žiadne problémy s plodnosťou nie sú, žiadne problémy s počtom spermií, žiadne problémy s rakovinou. Nielen vláda, ale veľká časť lekárskeho priemyslu nám hovorí, že všetky štúdie ktoré tvrdia že vakcíny sú nebezpečné, sú nezmyselné a len sú namierené proti očkovaniu.

Dr. Zelenko: Môžem odpovedať? Každý koho ste práve spomenuli, ak spočítate pacientov ktorých liečil proti covidu, bolo by to nula. Ja som liečil cez 6000 pacientov. Takže musíte vedieť, s kým hovoríte. A ja tu nemám čo získať, len stratiť svoj život. Poviem vám nasledujúce. Áno, bola veľmi koordinovaná snaha potlačiť informácie, ktoré zachraňujú životy. Lieky ako hydroxychlorochín a ivermektín, čo sú najbezpečnejšie lieky v histórii medicíny, boli potlačené a v Izraeli ich už ani nemôžete zohnať. Lekári, vrátane svetových odborníkov, ktorí sa opovážia niečo povedať proti narativu, sú cenzurovaní. Napríklad taký dr. Malone, ktorý vyvinul mRNA vakcínu.

On povedal niečo proti narativu a potom mu odstránili účet z každej mediálnej platformy. Môžete mi povedať prečo? A môžete mi povedať, prečo sa potláčajú informácie o vedľajších účinkoch vo vzťahu s touto jedovatou smrtiacou injekciou? A povedzte mi, prečo sa vyvíja tento obrovský psychologický tlak a nátlak na ľudí, aby si vzali túto injekciu? Na tú otázku by ste mali odpovedať vy, nie ja. Je tu koordinovaná snaha. A Izrael je v prednej línii tejto snahy.

Rabíni: Americké dáta z VAERS tiež neukazujú čísla, o ktorých tu hovoríte.

Dr. Zelenko: Dobre, že ste toto načali. Dáta z VAERS k dnešnému dňu vykazujú 11 tisíc úmrtí a 450 tisíc nepriaznivých účinkov. Po prvé to nie je dosť? Aká je vaša hranica úmrtia? VAERS už priznáva tieto čísla. Existuje whistleblowerka zo CDC, ktorá práve povedala, že to nie je 11-tisíc, ale 45 tisíc. To nie je dosť? A potom existuje harvardská štúdia z roku 2009, ktorá ukázala, že sa hlási iba 1% skutočných udalostí. Mohol by som povedať, že možno vyrážky sa hlásia oveľa menej ako úmrtia. Takže vzhľadom na to povedzme, že sa hlási 20% úmrtí. A to som veľmi štedrý.

Ak vezmete 45 tisíc, ako povedala whistleblowerka, alebo aj keď vezmete 11 tisíc úmrtí, ktoré priznávajú, takže počet je buď 50 tisíc alebo 200 tisíc. Vy si vyberte. A s VAERS sú ďalšie dva problémy. Mám kolegov, ktorí prišli o pacientov po vakcíne. Pokúsili sa o tom podať hlásenie. Systém ich hlásenia bezdôvodne odmietol. Ďalší problém, pre ktorý mám tiež dôkazy je, že podané hlásenia sú zo systému odstraňované a už ich nemôžete nájsť. Aj keď toto nie je sprisahanecká teória, toto je sprisahanie, nie teória.

Keby som vám pred 18 mesiacmi povedal, že covid-19 je biologická zbraň, povedali by ste, že som konšpirátor. Noe z Biblie bol konšpirátor, kým nezačalo pršať.
Takže keď vám teraz hovorím, že toto je umelo vytvorená biologická zbraň, je to sprisahanie, ale nie teória. Všetci súhlasia, že toto bolo umelo vytvorené. Viem presne kedy to bolo vytvorené a poznám čísla patentov súvisiace s modifikáciami.

Ralph Baric z univerzity v Severnej Karolíne v roku 1999 modifikoval netopierí koronavírus na povrchovom proteíne tak, aby infikoval ľudí. Ten výskum sa potom stal v USA protizákonným. Za peniaze daňových poplatníkov ho Fauci presunul do Wuhanu, kde pokračoval až kým neprišli na spôsob, ako modifikovať tento vírus, aby bol pre ľudské pľúca deštruktívnejší a aby spôsoboval krvné zrazeniny. Vzali v prírode sa vyskytujúci vírus a pomaly v priebehu času v ňom urobili dve zmeny.

Trvalo im to 22 rokov. 20 rokov, aby ho zmenili tak, aby infikoval ľudí a aby potom ničil tkanivá. Nikto nehovorí, že som konšpiračný teoretik. Ľudia hovoria, že je to konšpirácia, je konšpirácia / sprisahanie spáchať genocídu. Je pre židovský ľud také ťažké uveriť, že môže existovať skupina ľudí schopných ničiť?

Je to vojna proti Bohu. Na život sa môžeme pozerať dvoma pohľadmi. Buď máte ten pohľad, že človek je stvorený na obraz Boha, čo znamená, že váš život má svätosť. Ak má váš život svätosť, tak máte ľudské práva a ak máte ľudské práva, nie je vašou alebo mojou vecou rozhodovať, koľko ľudí by malo byť na planéte, kto by mal žiť a kto zomrieť.

Druhý systém či pohľad, nazvime ho Darwinovský eugenický pohľad, ktorý sa vracia až ku Kainovi. Ale ten pohľad hovorí, že tí, čo sú na vrchole dominantnej hierarchie života, majú najväčšie šance na prežitie. To nevyhnutne vedie k trom kategóriám ľudí.

Ubermenschovia, menschovia a untermenschovia.
Tí ubermenschovia by pred 80 rokmi boli nacisti, čo boli potomkovia árijských bohov, ktorí mali tú vieru, že je ich výsadou, ich právom, rozhodovať o tom, kto bude žiť a kto umierať.

Takže menschovia, čo boli Anglosasi, Európania, boli otroci, a untermenschovia, čo boli Židia, Slovania, postihnutí, cigáni, politickí väzni tí museli preč. Znie to ako rozprávka, až na to, že to zabilo 200 miliónov ľudí.
To isté prebieha teraz, s tým rozdielom, že to nie je antisemitské. Teraz je to iné. Je tu skupina, ktorá má pocit, že vyspela do vyššej úrovne vedomia, že ich nová inteligencia a vhľady im umožňujú tieto veci určovať. Nemyslím si, že vyspeli.

Podľa mňa ide o degenerovaných pohanov. Podľa mňa toto sú tí, čo predtým uctievali Molocha. Sú to rovnakí ľudia.

Rabíni:
Chápem, že len chceme…samo CDC… pán Biden tiež vedie vakcinačnú kampaň. Som proti tej kampani… môžete kričať koľko chcete, ale v Amerike už vakcínu dostalo 200 miliónov ľudí… prepáčte.

Dr. Zelenko: Tak vám poviem o CDC. Prezident Trump vydal vládne nariadenia, že každý Američan by mal mať prístup k hydroxychlorochínu. To nariadenie išlo cez Ministerstvo zdravotníctva a sociálnych služieb, ministra Azara, a nakoniec skončilo v CDC u dr. Ricka Brighta.

Dr. Rick Bright, namiesto aby využil právo implementovať legislatívu, ktorá by tento liek sprístupnila každému Američanovi a každému človeku na svete… pretože najväčšie sťažnosti, ktoré mi chodili z Izraela, boli: „To vaše CDC a FDA ten liek neschvaľuje. “ Najmä izraelská vláda len papagájuje to, čo robia Američania.

Takže nakoľko Američania to neboli ochotní urobiť, Izrael to tiež nebol ochotný urobiť. Čo teda urobili? Vytvorili schválenie pre núdzové použitie, ktoré obmedzilo prístup k spomínaným liekom iba pre hospitalizovaných pacientov, čím v podstate liek odrezali od ostatných pacientov v domácom prostredí.
Toto bolo zdokumentované samotným dr. Rickom Brightom a dr. Mantreem. Toto nie sú moje slová, ale jeho slová. A ďalej potom odobrali schválenie pre núdzové použitie pre hydroxychlorochín a použili štúdiu z Lancetu, ktorá ukázala, že hydroxychlorochín ľudí zabíja. Problém s tou štúdiou bol, že išlo o podvod. A Lancet tú štúdiu musel stiahnuť, pretože bola založená na neexistujúcich dátach.

Ale FDA a CDC tú štúdiu použili potom, čo bola stiahnutá, aby zrušili schválenie pre núdzové použitie. Dôvod zrušenia bol, že ak má jeden liek schválenie pre núdzové použitie, ostatné lieky ho nemôžu mať. O tri týždne neskôr remdesivir, vyrábaný firmou Gilead Pharmaceuticals, získal schválenie pre núdzové použitie v troj miliardovej zmluve. Remdesivir nepreukázal žiadny prínos. Skrátil dĺžku hospitalizácie o päť dní, ale bez prínosu na prežitie, stál 3200 dolárov na pacienta a podával sa intravenózne.

Lieky, ktoré som ja používal, stáli 20 centov za tabletku a podávali sa doma. A tie lieky znížili úmrtia a hospitalizácie o 85%.
To znamená, že znížili trhový podiel pre remdesivir o 84%. Takže CDC nie je pre mňa autorita. Podľa Národného zdravotníckeho inštitútu (NIH) nemáte liečiť covid, ak nie ste v nemocnici a vaša úroveň kyslíka neklesla pod 92%. Toto je rada a odporúčanie vlády, ktorá chce, aby ste zomreli. Po 18 mesiacoch a desiatkach štúdií, ktoré preukázali prínos zhruba okolo 85% z hľadiska liečenia, zníženie hospitalizácií a úmrtia, tu máte vládnu agentúru, ktorá stále vydáva takéto odporúčanie. Taká agentúra úplne stratila všetku dôveryhodnosť.

Áno, naše vlády sú skorumpované. Áno, naše vlády sa spolčili.
Viete, keby som toto organizoval, prišiel by som za svetovým vodcom, premiérom nejakej krajiny a povedal: Tu je 500 miliónov dolárov. Vložím ich na účet, ktorý nikto nemôže vystopovať. Len nás vypočujte a ak tak neurobíte, zabijeme vašu rodinu. Takže iba jeden z 10 Židov odišiel z Egypta a dostal sa do Izraela. To znamená, že len 10% našich ľudí je schopných urobiť psychologický prechod z otroctva do spásneho myslenia.
V tom spočíva ten problém. Ide o stret dvoch systémov, ktoré nemôžu existovať bok po boku. Vedomie orientované na Boha versus Diabol. Nič nové pod slnkom … všetko je to rovnaké. Len bojiskom je teraz covid-19.


Rabíni: Veľmi vám ďakujeme, doktor. Chcem vám osobne poďakovať, pretože som použil váš protokol. Mal som covid-19. Podarilo sa mi získať váš protokol.
Dr. Zelenko: Som rád, že ste sa vyliečili. Len si želám, aby každý ďalší Žid mohol byť ako vy.
Rabíni: Mám rovnakú skúsenosť … zafungoval u nás za štyri dni. Ďakujem, doktor.
Dr. Zelenko: Nemáte za čo … prečo teda každý ďalší Žid nemôže …
Rabíni: To je moja osobná skúsenosť.
Dr. Zelenko: Áno, ale nejde o mňa. Prečo nemôže mať každý ďalší Žid rovnakú liečbu?

Pripravil: Anton Čulen
Tvorba stránky AZN si vyžaduje veľa práce a času. Ak sa vám naše články páčia, môžete nás podporiť na čísle účtu: IBAN SK05 0200 0000 0012 6606 0056

alianciazanedelu.sk/archiv/9623
ľubica
srdečná vďaka!