Coburg
3893

Referendá boli označené za víťazstvo, na ktoré sa čakalo dlhé roky

REFERENDÁ NA OSLOBODENÝCH ÚZEMIACH
23. SEPTEMBRA 2022, 18:20

Referendá boli označené za víťazstvo, na ktoré sa čakalo dlhé roky


Referendá na oslobodených územiach Ukrajiny sú víťazstvom, na ktoré sa čakalo dlhé roky. Uviedla to zástupkyňa tajomníka Generálnej rady Jednotného Ruska Anna Kuznecovová počas svojho prejavu na mítingu „Neopúšťame svoje“ v Moskve.

Toto víťazstvo sa podľa nej očakávalo osem rokov – odvtedy, čo kyjevský režim dostal od NATO príkaz „tvár“.

Kuznecovová dodala, že videla, ako v Chersone zomierali ľudia, ktorí nesúhlasili s kyjevskými úradmi, ako aj telá detí v Azovstale. Podľa nej sa „z ľudí urobili prázdne zbrane, bez cti a svedomia“.

Zástupca tajomníka si je istý, že po referendách o pripojení DĽR, LĽR, Chersonského a Záporožského regiónu k Rusku „budeme o osem miliónov viac, staneme sa osemmiliónkrát silnejšími“.

Dnes ráno, 23. septembra, sa v LĽR, DĽR, ako aj v Chersonskej a Záporožskej oblasti začali referendá o pripojení k Ruskej federácii ako subjektov. Hlasovanie potrvá do 27. septembra.

Ruský prezident Vladimir Putin povedal, že Rusko podporí rozhodnutie , ktoré urobia obyvatelia Donbassu, Záporožia a Chersonskej oblasti.

Prihláste sa na odber našich stránok v sociálnych sieťach:
"Looking" - VKontakte , Odnoklassniki , Yandex.Zen a Telegram
Vesti.Ru - VKontakte , Odnoklassniki , Yandex.Zen a Telegram .

Референдумы назвали победой, которую ждали долгие годы
Coburg
dyk - pomstiť sa to je asi tak naša slovenská mentalita, hlavne ak to je "bezpečné" - teda mne sa nič nestane. Netreba zabúdať, že Rusi majú v krvi boj za svoju vlasť, nie ako naštvanosť na niekoho (aj to) ale hlavne ako prirodzenú obranu. Dá sa však povedať, že aj vojaci sú rôzne povahy. Sú medzi nimi slušní ľudia, ako aj sadisti, ako v každej armáde. Najhoršia zločiny však páchajú civilisti …More
dyk - pomstiť sa to je asi tak naša slovenská mentalita, hlavne ak to je "bezpečné" - teda mne sa nič nestane. Netreba zabúdať, že Rusi majú v krvi boj za svoju vlasť, nie ako naštvanosť na niekoho (aj to) ale hlavne ako prirodzenú obranu. Dá sa však povedať, že aj vojaci sú rôzne povahy. Sú medzi nimi slušní ľudia, ako aj sadisti, ako v každej armáde. Najhoršia zločiny však páchajú civilisti, tzv. "domobrana" alebo všelijaké tie pozberkané "prápory" a nacionalistickí fanatici, hlavne na ukrajinskej strane. To sú ľudia, ktorí idú do "vojny" len kvôli potešeniu so zabíjania (väčšinou bezbranných) a lúpeniu, aj ke´d sa oháňajú "vlastenectvom". . Film Žiara slnka, ktorý som tu uviedol, to jasne preukazuje. Napokon to isté sa dialo v bývalej Juhoslávii. Hovorí sa tomu "paravojna", kde sa navzájom mstia civili nepriateľských strán, čo je v prípade etnickej vojny absolútne bežné. Najhoršie do bolo vo vyprovokovanej občianskej vojne v Rwande. To sú tie uvoľnené diabolské sily, v ktorých hrajú prím iba nízke pudy a beštialita - v bežnom žiovote skrytá, ak ale dostane "zelenú", mnohí ľudia sa zmenia na zvery. To by sme sa divili, koľko ľudí okolo nás by sa takto prejavilo.
dyk
Uvedomte si, že rusi budú strašne naštvaný že kvôli nám museli narukovať a tak sa budú aj strašne pomstiť a to bude strašné...
. ARMATA .
Patrilo by sa zagratulovať,keby to u nás nemalo momentálne trpko-sladkastú príchuť očakávania,čo naši noví,milovaní spojenci a priatelia Osuského a Naďa vymyslia. Zrejme oni im k tomu gratulovať nebudú.