Clicks1.3K
csk.cartoon
6
Iróna modlárstva. Obrázok: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsRnabtmochmMore
Iróna modlárstva.

Obrázok: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsRnabtmochm
Janko333
Nebojíte sa BOHA? Ak ľudia neprestanú urážať Pápeža Františka skončia zlé. Kto nie je s pápežom nie je v pravde! Panna Mária, otcovi Stefanovi Gobbimu: Exorcista John Abberton má skúsenosti s posadnutím u ľudí, ktorí sa írskym posolstvám kde útočili a poižovali pápeža Františka. V anglicku sú zaznamenané aj prípady posadnutia, hovorí o tom exorcista, ktorý je cirkevne oficiálne schváleným …More
Nebojíte sa BOHA? Ak ľudia neprestanú urážať Pápeža Františka skončia zlé. Kto nie je s pápežom nie je v pravde! Panna Mária, otcovi Stefanovi Gobbimu: Exorcista John Abberton má skúsenosti s posadnutím u ľudí, ktorí sa írskym posolstvám kde útočili a poižovali pápeža Františka. V anglicku sú zaznamenané aj prípady posadnutia, hovorí o tom exorcista, ktorý je cirkevne oficiálne schváleným exorcistom už 15 rokov. Teraz mám povolenie hovoriť o týchto veciach. V poslednej dobe sa pokúšam pomôcť žene, ktorá v minulosti čítala tieto falošné posolstvá. Táto dáma bola posadnutá mnohými démonmi. Nemôžem presne povedať koľkými. Mal som s ňou mnoho sedení, v prítomnosti aj iného kňaza a ženy, laičky, ktorí sú svedkami toho, čo musím povedať. Táto žena prišla ku mne krátko po tom ako prestala čítať tieto falošné posolstvá. Dôvod, prečo s nimi prestala bol ten, že sa cítila "duchovne mrtva" , pritom sa napriek tomu modlila modlitby, ktoré boli odporúčané v posolstvách a ktoré vznikali v posolstvách, ružence, ale uvedomovala si, že nerastie vo viere atď. Cítila sa kvôli tomu nešťastná a prejavovala zvláštny pokoj, ale akonáhle o tom prestala hovoriť, bola napadnutá démonom, cítila jeho prítomnosť.

Vtedy si uvedomila, že potrebuje pomoc.
Potrebovali sme viac sedení. Na jednom sa zbavila niečoho celkom "veľkého" a ako išla domov, povedala: "Teraz som spokojná s pápežom Františkom."

Rozumiem, že keď čítala tieto posolstvá, namaľovala náboženský obraz, na ktorom bola inšpirovaná sa podieľať. Zavesila ho svojmu malému chlapcovi do spálne. Potom bol tento chlapec rušený každú noc. Toto rušenie sa zastavilo po tom ako obraz roztrhala a spálila ho. Odvtedy dieťa tvrdo spalo. Táto dáma je jedna zo štyroch ľudí, ktorí ma kontaktovali, pretože mali duchovné problémy po čítaní týchto tzv. posolstiev. Jedna pani mi povedala, že potrebuje moju pomoc, pretože sa "cíti zle", iný bol napadnutý, keď sa rozhodol prestať čítať tieto posolstvá. Tieto prípady sú jasným znakom toho, že tieto posolstvá od Márie Božieho Milosrdenstva (Mary Carberry) majú démonický charakter. "

Viac tu: jezismaria1.webnode.sk/irske-zjavenia/


Kto nie je s pápežom nie je v pravde! Panna Mária, otcovi Stefanovi Gobbimu: 22. augusta 1976 Panny Márie Kráľovnej. Nikdy nepadnú tí, ktorí sú stále s pápežom. Kto nie je s pápežom nie j e v pravde. Satan vám nahovorí, že pápež zrádza pravdu, a tak satan borí základ - Dokonca vám nahovorí, že ja sama neschvaľujem konanie Svätého Otca. Tak sa mojím menom šíria ostré kritiky. Dnes moje materské Srdce zraňované a zarmucované,Každé kráľovstvo, v sebe rozdelené, je určené na porážku a záhubu. Satan nahovoril vám, že ste strážcami tradície a obhajcami viery a zatiaľ vás ako prvých pripraví o vieru a nenápadne strhne do bludu. jezismaria.weebly.com/papez-jezisov-nastupca.html
soundcloud.com/…/don-gobbi-modra…
.
apredsasatoci
Koho máme poslúchať, Boha, či človeka?
Tvojho pohana bergoglia nikto neuráža.
BLAHOSLAVENI MILUJUCI PRAVDU!
ľubica
Kallistratos
Ty kreslené vtipy GTV o papeži jsou už hodně zoufalé, tak zkusím přihodit tři kousky:

Terorista jede autem a stopuje ho další terorista. Zastaví, a teroristu stopaře vezme s sebou. Jedou dál a po chvíli se stopaře zeptá: „Tak kam to bude, kolego?”
„Ále, vyhoď mě třebas u americké ambasády!”

Udýchaný pán s kufrem a aktovkou přiběhne na nástupiště.
„Stihnu ještě vlak do Brna?” ptá se prvního nádr…More
Ty kreslené vtipy GTV o papeži jsou už hodně zoufalé, tak zkusím přihodit tři kousky:

Terorista jede autem a stopuje ho další terorista. Zastaví, a teroristu stopaře vezme s sebou. Jedou dál a po chvíli se stopaře zeptá: „Tak kam to bude, kolego?”
„Ále, vyhoď mě třebas u americké ambasády!”

Udýchaný pán s kufrem a aktovkou přiběhne na nástupiště.
„Stihnu ještě vlak do Brna?” ptá se prvního nádražáka, který mu přišel do cesty.
„To záleží na tom, jak dovedete běžet. Prozatím má před vámi náskok osm minut.”

Pepíček: „Tatííí, je pravda, že nadměrné užívání internetu snižuje slovní zásobu???”
Tatínek: „IMHO LOL.”
apredsasatoci
Múdro! Nech konečne aj ti menej chápavi, chápu za koho kopes.