Coburg
Pozrite si krátky úryvok z listu od našich biskupov k voľbám 2020 To písal Monsignore Kiska?
Tymián
Pozrite si krátky úryvok z listu od našich biskupov k voľbám 2020

"...Nenechajme sa strhnúť heslami, ktoré hrajú na emócie. Odolajme sloganom, ktoré vyvolávajú pocity ohrozenia. Zachovajme si pokoj a zdravý rozum. Na tých, ktorí podnecujú nepriateľstvo, si dajme pozor. Rýchle a radikálne riešenia sú príťažlivé, no reálny život je zložitejší. Sme pútnici a cesta je náročná. Do cieľa však nevedú …More
Pozrite si krátky úryvok z listu od našich biskupov k voľbám 2020

"...Nenechajme sa strhnúť heslami, ktoré hrajú na emócie. Odolajme sloganom, ktoré vyvolávajú pocity ohrozenia. Zachovajme si pokoj a zdravý rozum. Na tých, ktorí podnecujú nepriateľstvo, si dajme pozor. Rýchle a radikálne riešenia sú príťažlivé, no reálny život je zložitejší. Sme pútnici a cesta je náročná. Do cieľa však nevedú skratky, ale vytrvalosť. Ak chceme lepšie Slovensko, potrebujeme konštruktívne prístupy, ktoré majú skutočnú perspektívu..."

Uvažujte!!!
Peter(skala)
Biskupi riešili korupciu, vraždenie detí nespomenuli
www.svetlosveta.sk/…/biskupi-riesili…
dyk
Kuffa volí ĽSNS, ako jedinú stranu, ktorá sa zasadzuje za hodnotové témy:
magazin1.sk/danko-klamal-ze…
Lola123456
Slovensko, moja zem rodná, skropená potom mojich predkov, osadená krížmi, Bohom požehnaná a nám Slovákom daná, vždy ťa budem ľúbiť.
www.youtube.com/watch
Coburg
Felicitaa: Verim slovu Matky Bozej, ktora vravela: Deti moje milovane, nevolte Kotlebu. Vsetky vase narodne snahy su docasne.
Prosím vás, toto je posolstvo Panny Márie? Panna Mária takéto posolstvá NIKDY nedáva. A čo to splietate o narodoch. Pokial sme tu na tomto svete , sme manželstva, rodiny aj narody. Neviem odkial beriete tieto hluposti. asi ste v nejakej sekte,.
Peter(skala)
Nádherná pieseň a perfektný text 👍 👏
Peter(skala)
Páči sa mi ako sa prelínajú 2 Výzvy - láska k pozemskej a nebeskej vlasti
Istvano
Veľmi dobre aj vizuálne spracovaná pieseň. Myslím, že bude povzbudením do volieb.