Clicks1.4K
Pozor na testovanie. Nebezpečné je prijať falošný test,očkovanie aj zároveň čipovanie či prítomnosti alebo budúcnosti alebo hocijaké iné čo si vymyslia povinné veci,ktoré v skutočnosti pochádzajú od …More
Pozor na testovanie.

Nebezpečné je prijať falošný test,očkovanie aj zároveň čipovanie či prítomnosti alebo budúcnosti alebo hocijaké iné čo si vymyslia povinné veci,ktoré v skutočnosti pochádzajú od diabla. Zato človek bude tvrdo prenasledovaní za pravdu a vieru.

Falošné testy a očkovanie.

Tyto Antikristovy čipy ve vakcínách i v testech antigenových na Covid 19
U.S.C.A.E.
Vedci okolo Čaputovej spochybnili Matovičovu verziu o antigénových testoch

youtube.com/watch?v=Qv32ePBn2j4 Krčméry nám robí hanbu a poriadnu zapredanec a stále to rád zopakujem keď už aj takýto toto povedia
ľubica
Oravský producent ferozliatin na výrobu ocele, spoločnosť OFZ, má v súvislosti s pilotným testovaním na ochorenie COVID-19 značný výpadok zamestnancov.
Tesne pred začiatkom testovania mala spoločnosť výpadok zamestnancov kritických stredísk na úrovni 20 percent. „Keďže vypadávali postupne, dalo sa to zvládnuť. Dnes v noci sme však mali situáciu, keď do práce nenastúpila viac ako polovica zamestn…More
Oravský producent ferozliatin na výrobu ocele, spoločnosť OFZ, má v súvislosti s pilotným testovaním na ochorenie COVID-19 značný výpadok zamestnancov.
Tesne pred začiatkom testovania mala spoločnosť výpadok zamestnancov kritických stredísk na úrovni 20 percent. „Keďže vypadávali postupne, dalo sa to zvládnuť. Dnes v noci sme však mali situáciu, keď do práce nenastúpila viac ako polovica zamestnancov. Na jednej zmene ich máme 19, do práce prišlo desať ľudí. Snažíme sa to vykryť v medziach toho, čo nám dovoľuje Zákonník práce, i keď to nie je jednoduché,“ povedal výkonný riaditeľ. Zdôraznil, že takýto stav sú schopní udržať len niekoľko dní.
Zatiaľ však nemá presné informácie o tom, koľko z nich bolo pozitívnych, prípadne koľko ich neprišlo do práce z nejakého iného dôvodu. „Hromadný výpadok pracovnej sily pre OFZ znamená reálnu hrozbu, že budeme musieť odstaviť jednu z pecí. To by nás stálo od 250.000 do 500 000 eur. Pokiaľ by došlo k nekontrolovanému odstaveniu výroby, škody by boli nedozerné,“ upozornil výkonný riaditeľ.
zdroj: cas.sk/…m-o-tomto-sa-im-ani-nesnivalo/
dyk
Som zvedavý, koľko lekárov nachytá pri láske k peniazom.
"Príčinou všetkého zla je láska k peniazom."
...
hlavnespravy.sk/…tovat-dva-dni-dokopy-s/2332886
Caesar
Covidový Apartheid: Slovenská vláda Igora Matoviče na den 102. výročí vzniku Československa přijala vládní usnesení zavádějící Apartheid, kterým se naplňuje hrozivé proroctví z Bible, že bez “znamení šelmy” nenakoupíš! Vláda v usnesení doporučuje hlavnímu hygienikovi, aby vydal vyhlášku, kterou zaměstnavatelé, živnostníci a provozovatelé obchodů a služeb na Slovensku nebudou smět do svých budov …More
Covidový Apartheid: Slovenská vláda Igora Matoviče na den 102. výročí vzniku Československa přijala vládní usnesení zavádějící Apartheid, kterým se naplňuje hrozivé proroctví z Bible, že bez “znamení šelmy” nenakoupíš! Vláda v usnesení doporučuje hlavnímu hygienikovi, aby vydal vyhlášku, kterou zaměstnavatelé, živnostníci a provozovatelé obchodů a služeb na Slovensku nebudou smět do svých budov vpouštět osoby a zákazníky bez čerstvého potvrzení o negativním testu na Covid-19 a je pouze otázka času, kdy se zákaz vstupu začne vztahovat i na lidi bez vakcíny! Lidé bez testů a vakcín se stanou lidmi 2. kategorie, bez práv nakoupit si, navštívit hospodu, kino, bez práva chodit do školy!
Ze světa
Říj 28, 2020

Covidový Apartheid: Slovenská vláda Igora Matoviče na den 102. výročí vzniku Československa přijala vládní usnesení zavádějící Apartheid, kterým se naplňuje hrozivé proroctví z Bible, že bez “znamení šelmy” nenakoupíš! Vláda v usnesení doporučuje hlavnímu hygienikovi, aby vydal vyhlášku, kterou zaměstnavatelé, živnostníci a provozovatelé obchodů a služeb na Slovensku nebudou smět do svých budov vpouštět osoby a zákazníky bez čerstvého potvrzení o negativním testu na Covid-19 a je pouze otázka času, kdy se zákaz vstupu začne vztahovat i na lidi bez vakcíny! Lidé bez testů a vakcín se stanou lidmi 2. kategorie, bez práv nakoupit si, navštívit hospodu, kino, bez práva chodit do školy!
Česká a Slovenská republika si dnes připomínají 102. výročí založení společného státu a v tento památný den, který vstoupí do dějin, se na obě země snesla temnota. Dnešním dnem v České republice byl vyhlášen výjimečný stav a poprvé od května 1942 zákaz vycházení pro české obyvatelstvo, s výjimkou cest do práce, z práce, k lékaři a na nákup. Dne 27. května 1942 po atentátu na zastupujícího říšského protektora a generála tajné policie Reinharda Heydricha vyhlásili nacisté na území Protektorátu zákaz nočního vycházení od 20.00h do 5.00h ráno. Od té doby zákaz vycházení v českých a moravských zemích nebyl. Až dnes.

Igor Matovič a Andrej Babiš
Uběhlo 78 let a vláda Andreje Babiše zakázala Čechům noční vycházení od 21.00h do 5.00h ráno. Stejně jako nacisté, ani Babišova vláda si netroufá vyhlásit zákaz vycházení po celý den, protože protektorátní průmysl a válečné výrobní úsilí v závodech nesmí být narušeno [1]. Tedy pardon, nechal jsem se unést, chci říct, že by to poškodilo zájmy montoven zahraničních korporací v ČR. Vyhlášení zákazu vycházení na den výročí vzniku republiky, to je opravdu neuvěřitelné. Vidíte, oni už se ani nestydí jít takto otevřeně proti českému lidu a symbolům české státnosti pod záminkou viru, který má menší mortalitu než sezónní chřipka.
Slovenský premiér předložil návrh vládního usnesení, který doporučuje hlavnímu hygienikovi SR, aby na území Slovenska zavedl de facto Apartheid, rozdělení obyvatelstva na dvě kasty lidí
Jenže, na Slovensku dnes v tento významný den došlo k daleko hrozivější události, kterou slovenská alternativní média zatím nezaznamenala, ale naše redakce na událost byla okamžitě upozorněna, abychom věc medializovali a publikovali. Na Slovensku dnes zasedala vláda Igora Matoviče a přijala vládní usnesení č. 693/2020, ve kterém oznamuje [2] rozšíření opatření v rámci Nouzového stavu a v bodě C doporučuje hlavnímu hygienikovi SR následující:

vydať vyhlášku, ktorou uloží povinnosť relevantným subjektom (zamestnávateľom, prevádzkovateľom, atď.) vyžadovať potvrdenie o negatívnom výsledku RT-PCR testu alebo certifikát vydaný Ministerstvom zdravotníctva SR s negatívnym výsledkom antigénového testu certifikovaného na území Európskej únie na ochorenie COVID-19 vykonaný subjektom podieľajúcim sa na celoplošnom testovaní „Spoločná zodpovednosť“ pri vstupe do ich objektov.
Okamžitě po zavěšení usnesení na webový portál slovenské vlády se nám do redakce začaly sypat emaily s prosbami, abychom věc medializovali, že se jedná o překročení veškerých mezí a rovněž o naplnění biblického proroctví z Knihy Zjevení o tom, že kdo nebude mít znamení šelmy na své, resp. ve své ruce, tak nic nenakoupí a nic neprodá. Toto děsivé proroctví se dnešním dnem 28. 10. 2020 stalo na Slovensku skutečností. Pokud si totiž přečtete doporučení hlavnímu hygienikovi, tak vám to okamžitě doje. Relevantní subjekty jako jsou zaměstnavatelé a provozovatelé, tedy obecně firmy, prodejny a provozy služeb jako jsou hospody, restaurace, holičství, kadeřnictví, supermarkety, hypermarkety, večerky.
Právník to vystihl přesně tím slovem, které to vystihuje: Apartheid
Dále to jsou živnostníci s provozovnami svých služeb nebo své výroby, velké závody, velké podniky, organizace, banky, školy, úřady, kina, divadla, prostě a zkrátka všichni zaměstnavatelé a provozovatelé objektů a budov, do kterých vstupují zaměstnanci či zákazníci, budou muset pro vstup do budovy, prodejny, provozovny, objektu požadovat po zaměstnanci či po zákazníkovi platný doklad o negativním testu na Covid-19 a pokud osoba nebude mít test, anebo bude propadlý a příliš starý, osoba nebude vpuštěna na své pracoviště, pokud jde o zaměstnance, a nebude ji dovoleno nakoupit si v obchodě, v supermarketu, pokud jde o zákazníka.

Když jsme text vládního usnesení posunuli našemu právníkovi, tak nám k tomu napsal, že tohle už není legrace, protože tím se podle jeho názoru vytváří ve společnosti Apartheid. Pokud jste toto slovo nikdy neslyšeli, tak apartheid je společenský systém dvoj-třídní společnosti, který fungoval v Jihoafrické republice do roku 1994. Systém apartheidu dělil občany země na ty, kteří měli plná práva, a na ty, kteří měli práva omezená. V praxi to fungovalo na bázi rasového apartheidu, černoši jako občané II. třídy nesměli chodit nakupovat do obchodů bez potvrzení o výjimce, jednalo se o certifikát, který černochům umožňoval bez omezení nakupovat, vstupovat do budov, do objektů, do úřadů, do nákupních center.
V minulosti si společenský systém apartheidu v Jihoafrické republice vyžádal stovky tisíc mrtvých, zmizelých a dokonce občanskou válku. Kdo neměl papír, nemohl si v JAR nakoupit v běžném obchodě
Kdo neměl certifikát o tzv. bezpečnosti, zůstal bezprizorní, nikdo ho nesměl zaměstnat, nikdo ho nesměl pustit do obchodu si nakoupit, nikdo ho nesvezl městskou dopravou. Černoši byli v JAR úplně odříznuti od společenského systému a provozovali své vlastní a nelegální prodejny, podniky, nelegální trhy, stánkový prodej, který se neustále přesunoval, protože policie prováděla razie proti těmto tržištím. Vláda totiž vyžadovala, že všechny podniky a prodejny musí po svých zákaznících vyžadovat certifikát bezpečnosti. Vláda JAR totiž považovala Africký národní kongres (ANC) Nelsona Mandely za teroristickou organizaci a kvůli několika útokům došlo k zavedení zákona o bezpečnostních certifikátech pro černochy. Bez nich nebyli vpuštěni do bělošských obchodů.

Když se díváme v redakci na dnešní usnesení slovenské vlády v bodě C, tak vidíme v podstatě to samé, co bychom mohli nazvat jako pokusem o zavedení sociálního apartheidu na Slovensku současnou vládou Igora Matoviče, který je autorem tohoto vládního usnesení. A opravdu nejde o přehánění, je to holé konstatování faktu, protože odstavec C sice není nařízením, ale pouze doporučením hlavnímu hygienikovi, jenže pokud hlavní hygienik doporučení uposlechne a nařídí zaměstnavatelům a provozovatelům objektů a budov povinnost kontrolovat vstup zaměstnanců a zákazníků, jestli mají platné negativní testy na Covid-19, tak se tím okamžikem naplní skutková podstata rozdělení slovenské společnosti podle apartheidového vzorce a slovenské obyvatelstvo se rozdělí na 2 společenské kasty.
Kdo nebude mít znamení šelmy v ruce v podobě kusu papíru o testu na Covid-19, nic na Slovensku nenakoupí, ani neprodá!
První skupina se nechá pravidelně a každý měsíc testovat, pořád dokola, každý měsíc, až do chvíle, než bude vakcína. Poté budou zaměstnavatelé a provozovatelé kontrolovat i potvrzení o očkování. Lidé s očkováním se nebudou muset testovat každý měsíc, očkování jim vydrží 1 rok, pouze předloží při vstupu do prodejny nebo do práce potvrzení o očkování. Kdo nebude očkovaný, bude muset předkládat potvrzení o čerstvém testu, zřejmě ne starším než 1 měsíc. Druhá skupina nebude testovaná, nebude očkovaná, anebo půjde o pozitivně testované osoby. Tato skupina lidí se stane skupinou osob 2. kategorie, skupinou osob žijících v systému vyčlenění ze společnosti, což není nic jiného než definice Apartheidu.

Pokud Slováci nebudou chtít chodit na testy, pokud si nebudou chtít nechat strkat špejle do nosu každý měsíc, pokud nebudou chtít se nechat očkovat, potom se jejich život začne podobat černochům v dobách Apartheidu v JAR před rokem 1994. Bez potvrzení o čerstvém testu na Covid-19 prostě nenakoupíš v supermarketu, nepustí tě tam. Bez potvrzení tě nepustí do hospody. Nepustí tě na úřad, ani do kina, ani k holiči, pokud jsi student, nepustí tě do školy, nepustí tě na univerzitu.
Pokud nemáš potvrzení o testu, nepustí tě do MHD, nepustí tě do autobusové či vlakové čekárny. Pokud nemáš potvrzení, nepustí tě do autoservisu na výměnu oleje, na přezutí pneumatik, nepustí tě na STK. Pokud hlavní hygienik SR splní to, co mu doporučuje v dnešním vládním usnesení Matovičova vláda, na Slovensku tím okamžikem dojde k ustanovení Apartheidu, k rozdělení společnosti na dvě skupiny obyvatelstva s diametrálně odlišnými občanskými a lidskými právy. Už na jaře jsem varoval a předpovídal ve svých článcích, že přesně toto se stane, bez testu a vakcíny vás nepustí do obchodu, do školy, do práce. A vidíte, je to tady! Jenom jsem nečekal, že první zemí, která to zavede, bude Slovensko.
dyk
Toto mi poslala jedna pani. Dobre si to prečítajte a uvidite, že to nie je len tak sa dať otestovať. Musí to byť odborník a nie niekto s desať minút kurzom na výter z rektálu!!!
...
Ja som taky vyter zazila...ale robil mi ho krcny lekar a lupami na ociach a velmi pomaly a opatrne. Potvrdila mi to aj kamaratka, ktora ma tetu krciarku, ze su vnose otvori...a treba vediet kam to dat...inak moze …More
Toto mi poslala jedna pani. Dobre si to prečítajte a uvidite, že to nie je len tak sa dať otestovať. Musí to byť odborník a nie niekto s desať minút kurzom na výter z rektálu!!!
...
Ja som taky vyter zazila...ale robil mi ho krcny lekar a lupami na ociach a velmi pomaly a opatrne. Potvrdila mi to aj kamaratka, ktora ma tetu krciarku, ze su vnose otvori...a treba vediet kam to dat...inak moze nieco aj poskodit...a este ak niekto ma krivy nos a pod...
...
"Krčný lekár s lupami na očiach"...!!!
...
Chápete?
...
A ešte ktovie akú chémiu nám tam do testov dali!!!
...
apredsasatoci
Robia vám test na koronavírus, vy ste negatívny..ale test je pozitívny.
inenoviny.sk/?p=723
agnesino
Už sme zatlačení z každej strany okrem výzvy zamestnávateľa podrobiť sa testovaniu prišli podmienky aj zo školy, to iste všetci všade žiadajú ako jedna banda proti nám. Dostali nad nami riadnu moc, ale duše nám nevezmú! Jediný boj je modlitba nech nás vedie sám najvyšší
dyk
Pozrite si diskusiu!!!

hlavnespravy.sk/…hli-co-najskor-obnovit/2332060

Biskupi, podporili ste selmu - diabla a ocakavate od diabla aby vam otvoril kostoly?

Vidíte ten nápis „IPSOS MORI“ – to je názov firmy / spoločnosti na

testovanie. Je to spoločnosť „verejného blaha a zdravia“. Viete však čo

znamená z latinčiny do slovenčiny tento nápis „IPSOS MORI“?- ONI UMRÚ !

Príde vám to pritiahnuté …More
Pozrite si diskusiu!!!

hlavnespravy.sk/…hli-co-najskor-obnovit/2332060

Biskupi, podporili ste selmu - diabla a ocakavate od diabla aby vam otvoril kostoly?

Vidíte ten nápis „IPSOS MORI“ – to je názov firmy / spoločnosti na

testovanie. Je to spoločnosť „verejného blaha a zdravia“. Viete však čo

znamená z latinčiny do slovenčiny tento nápis „IPSOS MORI“?- ONI UMRÚ !

Príde vám to pritiahnuté za vlasy ? Tak sa ideme ešte pozrieť na

ďalšie skladačku diabolského testovanie. Všetci ste asi videli auto s

testovacími súpravami covid. V jeho znaku je akýsi obrazec zvieraťa /

šelmy

Skrýt — disq.us
Náhled

Tak som si to dal dokopy, prečo by teda mali spájať testy so smrťou. ?

A hneď mi to došlo. Plánujú totiž po tejto „pandémiu“ vypustiť skutočný

vírus, ktorý bude mať mnohonásobne vyššia úmrtnosť a bude vysoko

nákazlivý. Toto nie je výmysel. Môžete si pokojne pustiť Billa Gatesa,. Bill Gates - druhý virus zaujme jejich pozornost — disq.us
Hovorí tam o ďalšie pandémii, ktorá tentoraz upúta pozornosť všetkých

ľudí. Znamená to teda , že majú pripravený skutočný vírus, ktorý bude

zabíjať a tak sa tiež väčšina ľudí ochotne vzdá svojej slobody a sadne

na lep dlho pripravovanému NWO a čipovaniu / vakcíny / , ako znamenie šelmy.

Mimochodom –

-nepripomína vám to znak z toho čipovacieho auta ?
Libor Halik
....názov firmy / spoločnosti na testovanie. Je to spoločnosť „verejného blaha a zdravia“. Viete však čo znamená z latinčiny do slovenčiny tento nápis „IPSOS MORI“?- ONI UMRÚ !
Libor Halik
Prezident Tanzánie má vysokoškolské vzdělání v chemii. V laboratorní práci se vyzná. Proto POVOLIL evangelizačním pracovníkům po zesnulém R. Bonnkem, aby tu NYNÍ konali evangelizační shromáždění pro statisíce lidí. Ví, že Covid 2019 se šíří HLAVNĚ testováním tyčinkami do nosu z r.2017.
agnesino
agnesino
agnesino
johanika
Toto je aká prostitúcia? Má dať - dal? Je toto normálny stav?
Biskupi vláde: Aj napriek kritickým hlasom sme verejne podporili a odporučili účasť na plošnom testovaní. Vráťte nám omše!
hlavnespravy.sk/…hli-co-najskor-obnovit/2332060
Libor Halik
Jindřich Neskusilpřed 4 hodinami
I. Matovic a funkcionári UVZ SR mali byt podla cirkevného práva exkomunikovaní z katolíckej cirkvi v momente, ked nariadili dotýkat sa premenenej hostie rukavicami.
(Pokial boli clenmi RKC.)
jnliptakpřed 5 hodinami
V čase pandémie,prečo neslúžia omše v prírode? Slovenská dolina,zosilňovače zvuku tak,aby každý počul božie slovo a veriaci môže stať alebo …More
Jindřich Neskusilpřed 4 hodinami
I. Matovic a funkcionári UVZ SR mali byt podla cirkevného práva exkomunikovaní z katolíckej cirkvi v momente, ked nariadili dotýkat sa premenenej hostie rukavicami.
(Pokial boli clenmi RKC.)
jnliptakpřed 5 hodinami
V čase pandémie,prečo neslúžia omše v prírode? Slovenská dolina,zosilňovače zvuku tak,aby každý počul božie slovo a veriaci môže stať alebo sedieť od seba na vzdialenosť,ktorú schváli vláda a modliť sa tiež dá,v čom je problém? Oltár,jeden stôl a kňaz nech omšu slúži.Kostolnik so zvončekom vyzbiera drobné a veriaci budú na čerstvom vzduchu bližšie k Bohu.Amen!
Libor Halik
smihulkapřed 5 hodinami
S diablom sa nevyjednáva, ale ignoruje. Treba poslúchať Boha a služiť mu bez strachu. Kdo je ako Boh? Keď je Boh s nami kdo je proti nám? Uskokom satana a debatou s ním dopadneme ako Eva v raji a vtiahneme cele Slovensko pod nadvládu satana ak to robia boží vyvolení. Tu treba razantne jednať zakiaľ je čas a Boha treba odprosovať na kolenách aby sa ľutoval že sme …More
smihulkapřed 5 hodinami
S diablom sa nevyjednáva, ale ignoruje. Treba poslúchať Boha a služiť mu bez strachu. Kdo je ako Boh? Keď je Boh s nami kdo je proti nám? Uskokom satana a debatou s ním dopadneme ako Eva v raji a vtiahneme cele Slovensko pod nadvládu satana ak to robia boží vyvolení. Tu treba razantne jednať zakiaľ je čas a Boha treba odprosovať na kolenách aby sa ľutoval že sme koketovali s bezbožníkmi.
MichaLdepřed 5 hodinami
páni biskupi vý poslúchate satana..., zobrali ste z kostolov svätenú vodu..., eucharistiu podávate do rúk ako kúpeľné oblátký..., dovolili ste satanovi abý nám zobral veľkonočné sviatký, teraz sú to dušičký a necháte nám zobrať aj vianoce..., čo ste to za pastierov..., hanbite sa....,