Clicks8.2K
pl.news
18

Do domu! Ambasador pośmiewiska dla parlamentu pośmiewiska

Niemiecki zawodowy homoseksualista, 28-letni Riccardo Simonetti, został w tym roku mianowany "homoseksualnym ambasadorem" dekadenckiego Parlamentu Europejskiego.

Niedawno wraz z osławionym "tolerancyjnym" i "pełnym szacunku" frontem propagandy homoseksualnej, znęcał się nad świętami Bożego Narodzenia ze swoim notorycznym wyczuciem smaku i bezsensownymi obelgami, przedstawiając się jako brodata "Matka Boska".

Od 2 grudnia opinia publiczna wzywa do rezygnacji tego pośmiewiska pod #RespectAdvent.

#newsHlaqphvkgm
wacula25wp.pl
My ścierpimy cyrki tych degeneratów i zboczeńców. Ale czy oni ścierpią Bożą sprawiedliwość? na swym sądzie --Wątpię. Moja RADA A Spróbujcie tego z Mahometem!
Dziecko
Hanba ,tacy to ,,toleransi"
Francio53
Unia jewropejska to Sodoma i Gomora. Nadszedł czas, gdzie niewielu zostało pod krzyżem (jak wtedy, gdy umierał Pan Jezus Chrystus). Nawet wśród "wybranych" trudno dziś znaleźć wiarę.
BeatkaS
Panie Jezu przepraszam Cię za te zniewagi i poniżenia jakich teraz doznajesz 😭 Panie Jezu przyjdź!
CUDOWNY MEDALIK
I Matka Boża, też doznaje strasznych zniewag, bo to ten brodaty sodomita przebrał się za Maryję! Co za straszne bluźnierstwo!!! 😡 😭Mateńka Najdroższa przepraszam Cię, za tych opętanych sodomitów, którzy nie wiedzą co robią!
annaaurelia
diabeł istnieje, jak widać
Anieobecny
Prawda zwycięży...
Nam modlić się jeno...
A może i wszystko...
V.R.S.
Jaki jest sens wstawiania zdjęć tej obrzydliwej prowokacji bezbożnych na ten portal?
jansprawiedliwy
BOŻE to nas rani,pomóż
Anieobecny
Nas...?
Jakże to Boga rani...
jansprawiedliwy
mnie i innych,bardzo
MementoMori+++
Lepiej byłoby umrzeć niż oglądać tą bezkarność, niewysłowioną pogardę, przewrotność i niewdzięczność względem Boga i Przenajświętszej Matki której tyle zawdzięczamy i która tyle wycierpiała... Gdyby politycy nie żyli ideologią pacyfizmu to powinno się ich na tortury dać albo spalić , może by ognia piekielnego uniknęli. A tak to szczycą się że do piekła zmierzają bo Boga żadne zło nie sięga
CÓRKA MARYI
wacula25wp.pl
Tedy jeźliby wam kto rzekł: Oto tu jest Chrystus, albo ondzie, nie wierzcie. [8 Albowiem powstaną fałszywi Chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak iżby w błąd zawiedzieni byli, (jeźli może być) i wybrani.
Posoborowe absurdy
Za to bluźnierstwo powinien się podnieść KRZYK wszystkich katolików.
Andreios
Katolików i innych Chrześcijan NIKT nie słucha.Posłuch mają tylko muzułmanie i żydzi !!!
Brygada Świętokrzyska NSZ
Masońska synagoga szatana już nie zna barier bezczelności i obrazy Boga Wszechmogącego !!!