ona
41.7K
predex
bialczynski.pl/…/polaraxa-27-20-…

jak dzialaja satanisci swiatowi
predex
Ja myslicie ile b edzie kosztowała, i jeszcze wy za to zaplacicie, i bedą kolejki koronaswirusow do szczepionek , o ile te świrusy nie wprowadzą przymusu ,świrusy stać na wszystko.
Weronika-S.
Pracują nad tym, by nas zastraszyć i wszczepić przy okazji czip, który Apokalipsa nazywa znamieniem Bestii. Obecnie ,,bestią,, zaczynają niektórzy nazywać rządy krajów czy międzynarodowe struktury i często nie bez powodu.
ona
KOMENTARZ Z NETA : Widziałem screeeny amerykańskich fejserów (z tym że nie wiem czy autentyczne) które podobno pochodziły od starych informacji FEMA i to z 2019, kiedy jeszcze nie było żadnej epidemii. Zakładano w nich z góry że stan kwarantanny epidemiologicznej jest planowany na okres od końca lutego do połowy maja 2020. Samą epidemię można oczywiście rozgrywać w "falach". Już pierniczą że w …More
KOMENTARZ Z NETA : Widziałem screeeny amerykańskich fejserów (z tym że nie wiem czy autentyczne) które podobno pochodziły od starych informacji FEMA i to z 2019, kiedy jeszcze nie było żadnej epidemii. Zakładano w nich z góry że stan kwarantanny epidemiologicznej jest planowany na okres od końca lutego do połowy maja 2020. Samą epidemię można oczywiście rozgrywać w "falach". Już pierniczą że w Chinach jest druga fala. Na jesieni mogą wymyślić trzecią itd. Nie wiadomo co jest ich celem, oczywiście oprócz zawalenia gospodarki i przykrycia krachu oraz "obowiązkowych szczepień". Wygląda to jak próba generalna i złapanie nas za mordy przed jakimś grubszym wydarzeniem w stylu wojna albo wydarzenie kosmiczne. Podejrzewam że więcej informacji będziemy mieć właśnie w maju - konkretnie 13 maja. Słynny już raport NATO (z 2003r.) "w sprawie operacji wojskowych na terenach miejskich w 2020 roku" mówi, że operacje te będą powodowane zamieszkami i walkami wewnętrznymi... Także oni są przygotowani, choć jak to w hierarchii decyzyjnej jest - nie wszyscy wiedza na co... Mam różne hipotezy ale przy takim nawale dezinformacji ciężko to zweryfikować. W każdym razie znaki na Niebie i Ziemi są bardzo, bardzo niepomyślne.