03:31
SZPITALE MASOWO NIE ZGŁASZAJĄ NOPÓW ! - PIELĘGNIARKA ZEZNAJE PRZED IZBĄ REPREZENTANTÓW W LUIZJANIE. Pielęgniarka z USA na rozprawie: Więcej dzieci umiera z powodu szczepionek niż z powodu …More
SZPITALE MASOWO NIE ZGŁASZAJĄ NOPÓW ! - PIELĘGNIARKA ZEZNAJE PRZED IZBĄ REPREZENTANTÓW W LUIZJANIE. Pielęgniarka z USA na rozprawie: Więcej dzieci umiera z powodu szczepionek niż z powodu COVID. Pielęgniarka z Luizjany powiedziała w zeszłym miesiącu stanowym prawodawcom, że jej szpital odnotował „przerażające” reakcje na szczepionki przeciw COVID, ale nie zostały zgłoszone przez władze szpitalne.

Colette Martin, RN, która jest pielęgniarką od 17 lat, powiedziała, że jej szpital w Luizjanie odnotował skrzepy krwi, zawały serca, udary, encefalopatię i arytmie po szczepieniach przeciw COVID i że personel nie miał nic wspólnego z systemem zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAERS ).

Podczas przesłuchania przed komisją ds. zdrowia i opieki społecznej Izby Reprezentantów w Luizjanie Martin zeznała przed przedstawicielem Lawrence Bagley, że większość pracowników służby zdrowia w ich szpitalu nawet nie wie o istnieniu VAERS.

„Większość naszych pielęgniarek, opiekunów pielęgniarskich i niektórzy lekarze nawet nie wiedzą, czym jest VAERS” – powiedziała Martin. „Rozmawiałem z naszymi starszymi menedżerami medycznymi i innymi pielęgniarkami o tym, dlaczego nie zgłaszamy się do VAERS i najczęstszą odpowiedzią było: „Co to jest VAERS?”

Martin powiedziała, że zgłosiła obawy dotyczące skutków ubocznych szczepionek COVID i niezgłoszenia ich administracji szpitala, ale została „wielokrotnie odrzucana”.

Martin wyjaśniła posłom, że w czasie składania zeznań VAERS zgłaszało ponad 18 000 zgonów spowodowanych szczepieniami COVID i że wierzy, że tylko ułamek zgonów jest zgłaszany, ponieważ jej szpital i inne szpitale w okolicy „nie zgłaszają” .

Martin powiedziała również posłom, że jest zaniepokojona wprowadzeniem szczepień przeciwko COVID dla dzieci.

Ona mówi:

Nie tylko obserwujemy ostre [krótkotrwałe] reakcje po tej szczepionce, ale także nie mamy pojęcia, jakie mogą wystąpić reakcje długoterminowe. Nowotwory, choroby autoimmunologiczne, niepłodność. Po prostu nie wiemy.

Możemy poświęcać nasze dzieci ze strachu przed śmiercią, zachorowaniem na wirusa, wirusa o 99% przeżywalności.


Martin powiedziała w swoim szpitalu, że „więcej dzieci zmarło z powodu szczepionki przeciw COVID niż z samego COVID”.

,,To denerwujące i nie rozumiem, dlaczego więcej ludzi tego nie widzi. Myślę, że to widzą, ale boją się mówić i, co gorsza, zostają zwolnieni ”- powiedziała Martin.

.More Kids Dying From Vaccines Than From COVID, Nurse Tells Louisiana Lawmakers