Jan Zbigniew wojan
Pobierane są fragmenty jak i całe organy tylko z organizmu żywego, inne nie nadają się do wykorzystania ! Robią to mordercy w białych kitlach za nasze pieniądze !
jac505
Kapłani, którzy przyjęli te "szczepionki" niech biją się w serce, leżą krzyżem, zamiast pięknych szat zakładają wory pokutne, niech posypią głowę popiołem i publicznie przepraszają Boga, Jezusa i innych, pokutują, że do ratowania własnego zdrowia i życia lekkomyślnie przyjęli substancje z diabelskiego laboratorium, wykonane z okrutnie zabijanych nie narodzonych dzieci. Te dzieci to eksperymentów …More
Kapłani, którzy przyjęli te "szczepionki" niech biją się w serce, leżą krzyżem, zamiast pięknych szat zakładają wory pokutne, niech posypią głowę popiołem i publicznie przepraszają Boga, Jezusa i innych, pokutują, że do ratowania własnego zdrowia i życia lekkomyślnie przyjęli substancje z diabelskiego laboratorium, wykonane z okrutnie zabijanych nie narodzonych dzieci. Te dzieci to eksperymentów zostały wyjęte z macicy bez znieczulenia i bez znieczulenia, na żywca zostało to dziecko rozcięte i temu dziecku wycięto narządy wewnętrzne. To nie jest żadna Boża medycyna !!!