Clicks54
uk.news

Олігархи в сказі: компанія з очорнення архієпископа Вігано

Італійські олігархічні ЗМІ розпочали компанію з очорнення архієпископа Карло Вігано, який став головним дисидентом за часів Папи Франциска.

Початок було покладено о. Філіппо ді Джакомо, який співпрацює з Repubblica.it. 24 листопада він звинуватив Вігано у "фінансових скандалах", "очорненні друзів" та "анонімному доносі", не наводячи жодних фактів.

Массімо Джанніні (LaStampa.it) назвав героїчного архієпископа "ошуканцем". LaStampa.it та Repubblica.it належать сім'ї Агнеллі (Fiat, Ferrari, Lancia, Alfa Romeo, Chrysler).

Голова інвестиційної компанії Exor, яка належить Агнеллі, Джон Елькан, написав вступне слово до промови про "Четверту промислову революцію" Клауса Шваба (у рамках Міжнародного економічного форуму) в якій йдеться про всі подробиці "великого перезавантаження".

Бруно Веспа, який має кілька судимостей, заявив, що "Господь вибачить Вігано" за його критику на адресу суперечливих "вакцин" від коронавірусу.

3 грудня Вігано розповів LaCrunaDellAgo.net, що його роблять "ворогом людства", бо ніхто не хоче слухати критики.

Дисидентів роблять посміховиськом, потім говорять про їхню "небезпеку", після чого здають у дурдом.

Вігано називає кампанію зі своїм очорненням шарадою, в якій священики готові рвати на собі одяг, щоб ніколи не визнати свою брехню.

#newsEdawvspbkj