Christmas Campaign: Financial Insights
pielgrzym55
Arcybiskup nie rozumie, że to bardzo pobożny wirus.
Jeszcze tak pobożnego wirusa nie było.
Krąży głównie w kościołach.
Najaktywniejszy był w okresie świąt wielkanocnych.
Teraz zapewne będzie najaktywniejszy w czasie świąt Bożego Narodzenia.
wlowoj
muszę Ci powiedzieć, pielgrzymie, że wirus lubi też sport. krąży po trybunach stadionów, siłowniach i basenach. od sklepów trzyma się z dala.
V.R.S.
@wlowoj
Izolatoria powinni zrobić w "biedronkach" bo tam najbezpieczniej.
Posoborowe absurdy
(powyżej) W obronie Tradycji Kościoła
Odgrzewany stary kotlet. Bractwo Piusa X i jego wierni "olewają cię". Doskonale wiedzą, że NIGDY NIE MÓWIŁ TAK ŚWIĘTY PIUS X. Nie ma takiej informacji w Katechizmie Piusa X. Kapłanie i wierni Bractwa modlą się nawrócenie wiarołomnych Żydów oraz Pogan i Muzułmanów - Modlitwa za muzułmanów: JEZU KRÓLEM BĄDŹ TYM TYCH WSZYSTKICH, KTÓRZY JESZCZE BŁĄKAJĄ …More
(powyżej) W obronie Tradycji Kościoła
Odgrzewany stary kotlet. Bractwo Piusa X i jego wierni "olewają cię". Doskonale wiedzą, że NIGDY NIE MÓWIŁ TAK ŚWIĘTY PIUS X. Nie ma takiej informacji w Katechizmie Piusa X. Kapłanie i wierni Bractwa modlą się nawrócenie wiarołomnych Żydów oraz Pogan i Muzułmanów - Modlitwa za muzułmanów: JEZU KRÓLEM BĄDŹ TYM TYCH WSZYSTKICH, KTÓRZY JESZCZE BŁĄKAJĄ SIĘ W CIEMNOŚCIACH POGAŃSTWA ALBO ISLAMIZMU I RACZ ICH PRZYWIEŚĆ DO ŚWIATŁA I KRÓLESTWA BOŻEGO - muzułmanie są zrównani z poganami. Więc gdzie pisze, że Islam wierzy w tego samego Boża. Bluźnisz wobec Boga i św. Piusowi X.