Clicks10
NewsLetters

Архиєретик Бергольйо вносить прокляття на Церкву і народи. Бог хоче зняти прокляття.

Наприкінці жовтня Бергольйо дає нунціям накази для єпископів. Маніпуляційним способом він наказує їм схвалювати і пропихати закони про гомосексуальні союзи. По суті, цим суперечить вченню Церкви! Це практичний результат пропаганди гомосексуалізму в документальному фільмі «Франческо». У ньому Бергольйо схвалив протиприродні та грішні закони про т.зв. реєстровані партнерства гомосексуалістів, а прецедентно і злочин усиновлення дітей гомосексуалістами та педофілами.

Це лише наступний прояв зради із серії єретичних безумств, якими Бергольйо ліквідує інститут папства і саму Церкву.

Раніше католик мав певність, що папа є скелею правовірного вчення, яке забезпечує спасіння. Але хто сьогодні є в єдності з т.зв. папою Франциском, той виявляє, що зрадив Христа і Його вчення та йде дорогою до вічної погибелі.

Якщо єпископи та священики не виступлять проти цього єретика, то будуть співвинними у ліквідації інституту папства! Щоб інститут папства, як гарант спасіння, був збережений, єпископи та священики повинні відділитися від Бергольйо. Але це не буде схизма! Навпаки, Бергольйо здійснив схизму, а не той, хто вірно перебуває у католицькому вченні.

Підсумок єретичного вчення і дій Бергольйо, зокрема в області моралі:

1) У 2013 році, після свого обрання, Бергольйо у літаку з Ріо-де-Жанейро зробив шокуючу заяву, якою з позиції верховного авторитету схвалив содомію. За це Бергольйо є Богом виключений з Церкви, на нього впала анатема згідно з Гал. 1,8.

2) У документі «Amoris Laetitia» Бергольйо заперечив Божі Заповіді та існування об’єктивно діючих моральних норм. Цим він також виключив себе з Церкви.

3) У Великий четвер 2015 року Бергольйо цілував ноги транссексуалісту. Це жест схвалення злочинної аморальності та звірства операцій зміни статі. За це на нього також впала Божа анатема – виключення.

4) По дорозі з Панами Бергольйо схвалив деморалізуюче сексуальне виховання у школах. Сюди відноситься засуд Ісуса за спокушання найменших і важче покарання, ніж прив’язування жорнового каменя на шию та вкинення у море. На нього впала анатема.

5) В Ірландії у 2018 році Бергольйо застерігав батьків, щоб дітям, зманіпульованим сексуальним вихованням до гомосексуалізму, не намагалися спростувати цю маніпуляцію. За цей злочин на Бергольйо також впала анатема.

6) Архиєпископ Вігано звинуватив Бергольйо у прикриванні гомосексуальної мережі на найвищих посадах, зокрема у прикриванні злочинів кард. МакКаріка. Бергольйо відкинув покаяння та проігнорував оскарження. Також і за це зловживання найвищою владою для прикривання моральних злочинів на нього впала анатема ‒ виключення з Церкви.

7) Американська громадськість після викриття МакКаріка вимагала відкритого вирішення гомосексуальних скандалів у Церкві та очищення найвищих церковних урядів. Бергольйо маніпулятивно зупинив цей процес, нібито слід було зачекати на т.зв. комплексне вирішення у Римі в лютому 2019 року. Метою цього відкладання було уникнення спасенного покаяння. За цей злочин на Бергольйо також падає найважча кара ‒ анатема.

8) Восени 2018 року під час Синоду про молодь він підступним способом схвалив гріх протиприродної сексуальності, коли вперше дозволив ввести у церковні документи термін ЛГБТ. Так він непрямо легалізував сексуальні збочення. Цим також накликав анатему на себе і на всіх, які перебувають у єдності з ним.

9) На Синоді єпископів у лютому 2019 року не відбулося жодного засудження сексуального зловживання, як це обіцяв Бергольйо, ані покарання винуватців. Навпаки, згодом він видав церковні інструкції про т.зв. супровід гомосексуальних осіб і заявив, що зловживання ‒ це явище, яке буде тривати і надалі. Цим він відкинув покаяння і замість нього схвалив процес морального розкладу в Церкві. За це на Бергольйо також падає найважче покарання ‒ виключення з Церкви ‒ анатема.

10) За синкретичні єресі, пов’язані з документом з Абу-Дабі, на Бергольйо також впала Божа анатема.

11) У жовтні 2019 року відбувся Синод про Амазонію, який пропагував поганство на шкоду християнству, і завершився інтронізацією демона Пачамами у Ватикані. Також за цей жест апостазії і за весь апостатичний процес на Бергольйо і його співпрацівників падає анатема.

12) Навесні 2020 року Бергольйо першим розпочав штучний карантин, закривши храми, і тим самим «паралізував» усіх єпископів та священиків. Богослужіння вже не можна було здійснювати нормальним способом. Бергольйо дав наказ, який призвів до грубої зневаги Євхаристії. За зневагу Євхаристії існує церковна екскомуніка ‒ анатема!

13) Бергольйо, не враховуючи думки справжніх медичних експертів, знову зловживає авторитетом Церкви для просування геноциду людства разом з Б. Гейтсом. Він видав ватиканські документи, в яких уже вимагає вакцинації для всіх! Вакцинація фактично має бути використана для чіпування. Це найбільший злочин проти людяності! Він хоче перетворити людей на біороботів, ведених до масового геноциду, а потім до вогненного озера. Це найважчий злочин проти людства і проти Бога, і ним Бергольйо накликає на себе анатему, прокляття.

Це факти, які доводять відступництво найбільшого єретика усіх часів. На Бергольйо лежить багатократна анатема ‒ багатократне прокляття ‒ і папський уряд він окупує незаконно.

Обов’язок папського уряду в теперішній час хаосу ‒ перестерігати від найактуальніших небезпек, які ведуть до рабства гріха і до смерті, дочасної та вічної.

Які практичні наслідки має зловживання папським авторитетом з боку Бергольйо? Якби в папському авторитеті було сказано, що гомосексуалізм ‒ це гріх і гидота, як навчає Святе Письмо і Традиція, усім би відкрилися очі. Християнські політики отримали б силу боротися проти глобального тиску, спрямованого на просування гомосексуальних законів. До того ж, діаметрально змінилася б громадська думка.

Якби в папському авторитеті було сказано, що пандемія є штучною, а вакцинація є засобом редукції людства на 6 мільярдів, то усім би відкрилися очі. Ніколи не вдався би план чіпованої вакцинації людства. Тому через зловживання папським авторитетом на Бергольйо лягає провина за найважчі злочини, здійснювані сьогодні проти Бога і проти людства.

Правда, пов’язана з покаянням, усім відкрила б очі, і Бог зняв би прокляття з Церкви та людства. Прокляття проявляється тим, що люди втратили розум і відкидають правду, яка би їх спасла.

Приклад прокляття у Словаччині: Єпископська конференція видала рекомендацію, щоб усі люди пройшли тестуванням, від якого, однак, виразно застерігають авторитетні медичні експерти! Церковні керівники зрадили, політики послалися на їхній авторитет і люди капітулювали. За два дні половина народу дозволила себе затаврувати. Це видимі плоди прокляття Католицької Церкви лише у 5-мільйонній Словаччині. Вже немає необхідності наводити серію наступних прикладів з інших країн.

Папський авторитет зрадив і виступив проти Бога, Церкви та людства. Тому Бог через пророчий голос Візантійського Вселенського Патріархату зобов’язуюче проголошує для всіх християн:

1) Гомосексуалізм ‒ це гріх та гидота, і кожен гомосексуаліст, який хоче бути спасенним, повинен каятися, інакше його чекає кара вічного вогню. Біблія перестерігає: «Содом і Гомора віддались були розпусті й кинулися за іншим тілом, і лежать як приклад, скарані вічним вогнем» (Юди 1,7).

2) Нинішня т.зв. пандемія є штучною. Вакцинація ‒ це засіб геноциду людства, включаючи духовний геноцид, погибель душ у вогняному озері через чіпування. Хто прийме чіп, приймає знак звіра ‒ так, як Бог відкрив це апостолу Івану в Апокаліпсисі.

3) Ставлення поганських культів на один рівень з християнством ‒ це гріх проти Першої Заповіді. Цей гріх був закріплений у документах II Ватиканського Собору і завершений Бергольєвою інтронізацією демона Пачамами в головному храмі Церкви. Це злочин апостазії ‒ відступництво від живого Бога. Поганам треба проповідувати Євангеліє і покаяння на відпущення гріхів.

4) Єресі неомодернізму, що ставлять під сумнів Христове Божество, Його відкупительну жертву на хресті та божественне натхнення Святого Письма, накликають анатему ‒ прокляття ‒ на Церкву. Необхідно каятися і прийняти вчення, закорінене у Біблії та Апостольській традиції. Це веде до спасіння!

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

9.11.2020

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.