darek104
Tu ten przebieraniec w silikonowej masce zrobionej przez CIA i noszonej przez aktora.
Michael Baxter -23 września 2021
Arthur Roberts, 83-letni aktor z listy C, który gra Josepha Bidena w telewizji i osobiście, ujawnił swoją przykrywkę podczas telewizyjnej konferencji prasowej z premierem Wielkiej Brytanii Borisem Johnsonem na początku tego tygodnia. W oszałamiającej scenie widzianej przez wielu …More
Tu ten przebieraniec w silikonowej masce zrobionej przez CIA i noszonej przez aktora.
Michael Baxter -23 września 2021

Arthur Roberts, 83-letni aktor z listy C, który gra Josepha Bidena w telewizji i osobiście, ujawnił swoją przykrywkę podczas telewizyjnej konferencji prasowej z premierem Wielkiej Brytanii Borisem Johnsonem na początku tego tygodnia. W oszałamiającej scenie widzianej przez wielu, Bidena (RRN używa terminu „Biden” w odniesieniu do Bidena lub jego sobowtórów) nagle i pozornie bez powodu wyprowadzili grupę prasową z sali informacyjnej Białego Domu, podczas gdy Johnson próbował odpowiedzieć na pytania z Obecni brytyjscy dziennikarze.

Oszołomiony zespół prasowy zaprotestował, gdy ochrona siłą wyrzuciła ich, nie mając pojęcia, dlaczego im, sojusznikom administracji MSM, niegrzecznie kazano odejść.

W środę Jen Psaki, która jest obecnie przedmiotem śledztwa wojskowego, powiedziała, że pokój został oczyszczony, ponieważ pytania Johnsona nie zostały wstępnie zatwierdzone, ale demaskator w biurze komunikacji fałszywej administracji ujawnił RRN, co faktycznie wydarzyło się podczas surrealistycznej odprawy.

Jak informowaliśmy wcześniej, RRN twierdzi, że prawdziwy Joseph R. Biden nie był widziany publicznie od krótko po wyborach prezydenckich w 2020 roku. Powodem jest to, że na początku lutego doznał rozległego udaru mózgu, który spowodował śmierć mózgu i trafił do szpitala w Narodowym Wojskowym Centrum Medycznym im. Waltera Reeda, gdzie od tego czasu leży w śpiączce. Opiekunowie Głębokiego Stanu Bidena pokładali duże nadzieje w Kamali Harris i planowali, że zostanie jego następczynią, ale wkrótce okazało się, że brakuje jej hartu ducha i bystrości umysłu potrzebnej do połączenia liberalnej bazy. Ku jej rozgoryczeniu, została zepchnięta na bok, podczas gdy Deep State szukało podwójnych zastępców ciała, którzy mogliby zagrać przekonującego Joe Bidena.

Jednym z takich znalezisk był Arthur Roberts, mało znany aktor z lat 80., którego najważniejszym osiągnięciem filmowym była gra złego ninja, Bradena, w filmie o sztukach walki Zemsta ninja z 1984 roku . Potem odszedł w niepamięć, odtąd zdobywając tylko drobne role w produkcjach filmowych i telewizyjnych, dopóki Deep State nie złapało go jako potencjalnego zastępcy Bidena na początku marca.

Roberts, sam nie ma wiosennego kurczaka i jest starszy od prawdziwego Bidena, najwyraźniej ma dotyk demencji, co spowodowało, że zboczył ze scenariusza i wzbudził podejrzenia w oczach Borisa Johnsona.

W chwili, gdy nie został złapany za mikrofon i nie powiedział wystarczająco cicho, by dziennikarze nie usłyszeli, Roberts zaczął lamentować przed Johnsonem o jego nieudanej karierze filmowej i zapytał premiera Wielkiej Brytanii, czy widział filmy Little Miss Magic i Up in Smoke , w którym miał drobne role.

Nasz informator powiedział, że teatralnie zamaskowany Boris Johnson dyskretnie wyciszył mikrofon i przemówił cicho w kierunku Robertsa, pytając: „Nie jesteś Joe Bidenem. Kim do cholery jesteś?

„Mimo że wyciszył swój mikrofon, Jen Psaki i dyrektor ds. komunikacji Białego Domu Kate Bedingfield byli w innym biurze i mogli podsłuchać cały dyskurs przez ukryte paraboliczne mikrofony w sali odpraw. Oni, jak mam to ująć, przestraszyli się. Zaczęli krzyczeć do ukrytej słuchawki Robertsa, żeby wrócić do scenariusza lub czytać tylko z telepromptera. Wtedy Roberts uciszył swój mikrofon i powiedział Borisowi, że tylko żartuje. Ale Psaki obawiała się, że sytuacja ulegnie pogorszeniu i natychmiast nakazała oczyszczenie pokoju” – powiedział nasz informator.

Dodał, że zdezorientowany Johnson zapytał później Psaki „co do diabła się właśnie stało” i powiedziano mu, aby zapomniał o całym incydencie, chyba że Wielka Brytania chce stracić całe wsparcie USA.