Clicks151

ZBAWIENIE PRZYSZŁO I PRZYJDZIE PRZEZ KRZYŻ.

12.03.2021 r. piątek, godz.15:00
Opublikowano na 21 marca 2021 by mariusz2015

ZBAWIENIE PRZYSZŁO I PRZYJDZIE PRZEZ KRZYŻ.

MOJE UMIŁOWANE DZIECI! DZISIAJ PRAGNĘ WAS POCIESZYĆ ABYŚCIE NIE LĘKAŁY SIĘ TEGO CO MA NASTĄPIĆ. WSZYSTKO JUŻ MAMY PRZYGOTOWANE ABY POWITAĆ WAS W NIEBIESKIM JERUZALEM. OBSERWUJECIE ZNAKI CZASU,ŻE BARDZO PRZYŚPIESZYŁY PRZYGOTOWANIA DO POJAWIENIA SIĘ SYNA ZATRACENIA-ANTYCHRYSTA. ON JUŻ DZIAŁA ZA KURTYNĄ I ROZKAZUJE SWOIM POPLECZNIKOM ABY CORAZ WIĘCEJ SPADAŁO NA WAS JARZMO ,KTÓRE STAJE SIĘ DLA WAS CORAZ CIĘŻSZE.
NAWET NIEKTÓRZY Z WAS ZAUWAŻYLI JAK ROZDAJE PIENIĄDZE I TO JEST ZNAK,ŻE JEST TAKI HOJNY ABY ZA CHWILĘ JE WAM ODEBRAĆ JAKO WASZĄ WŁASNOŚĆ. ON GDY JE JUŻ ROZDA TO WTEDY BĘDZIE NIMI ZARZĄDZAŁ I KONTROLOWAŁ KTO I CO KUPUJE I ILE I NA CO WYDAJE. GDY SIĘ NIE PODPORZĄDKUJECIE JEGO ROZKAZOM TO WTEDY ZAMKNIE WAM WASZE KONTA I BĘDZIE CZEKAŁ AŻ ULEGNIECIE JEGO WYDANYM PRZEPISOM.
DZIECI GDY ULEGNIECIE CHOĆ JEDEN RAZ JUŻ NIGDY SIĘ Z TEGO NIE WYCOFACIE. TU TRZEBA MIEĆ TĄ MĄDROŚĆ NA KTÓRĄ WAS OD DŁUŻSZEGO CZASU PRZYGOTOWUJĘ.
TERAZ NASTĄPIĄ BARDZO SZYBKO SKUTKI DLA TYCH KTÓRZY PRZYJĘLI TE SZCZEPIENIA. POJAWIĄ SIĘ U NICH TEŻ WRZODY TAK BOLESNE ,ŻE NIE BĘDĄ MOGLI TEGO WYTRZYMAĆ Z BÓLU I BĘDĄ PROSILI O ŚMIERĆ,KTÓRA NIE BĘDZIE PRZYCHODZIĆ.
TO CO PRZECZYTAŁAŚ W APOKALIPSIE 9.1-12 ŚW JANA, PRZED NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM 4 MARCA
Apokalipsa Świętego Jana

(1) I piąty anioł zatrąbił: i ujrzałem gwiazdę, która z nieba spadła na ziemię, i dano jej klucz od studni Czeluści. (2) I otworzyła studnię Czeluści, a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca, i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze.(PRAWDOPODOBNIE CHODZI O WYBUCH KILKU WULKANÓW I TO SPOWODUJE LUB COŚ SPADNIE Z NIEBA) (3) A z dymu wyszła szarańcza na ziemię, i dano jej moc, jaką mają ziemskie skorpiony. (4) I powiedziano jej, by nie czyniła szkody trawie na ziemi ani żadnej zieleni, ani żadnemu drzewu, lecz tylko ludziom, którzy nie mają pieczęci Boga na czołach. (5) I dano jej nakaz, by ich nie zabijała, lecz aby pięć miesięcy cierpieli katusze. A katusze przez nią zadane są jak zadane przez skorpiona, kiedy ugodzi człowieka. (6) I w owe dni ludzie szukać będą śmierci, ale jej nie znajdą, i będą chcieli umrzeć, ale śmierć od nich ucieknie. (7) A wygląd szarańczy: podobne do koni uszykowanych do boju, na głowach ich jakby wieńce podobne do złota (ZŁOTY ŚRODEK PRZECIWKO PANDEMII -SZCZEPIONKI?), oblicza ich jakby oblicza ludzi, (8) i miały włosy jakby włosy kobiet( WŁOSY TO NICI RNA), a zęby ich były jakby zęby lwów, (9) i przody tułowi miały jakby pancerze żelazne, a łoskot ich skrzydeł jak łoskot wielokonnych wozów, pędzących do boju. (10) I mają ogony podobne do skorpionowych oraz żądła; a w ich ogonach jest ich moc szkodzenia ludziom przez pięć miesięcy. (11) Mają nad sobą króla – anioła Czeluści; imię jego po hebrajsku: Abaddon, a w greckim języku ma imię Apollyon. (12) Minęło pierwsze „biada”: oto jeszcze dwa „biada” potem nadchodzi

CO CI WSKAZAŁEM TO TE ŻĄDŁA KUJĄCE TO SĄ WŁAŚNIE SZCZEPIENIA PORÓWNYWALNE DO UGRYZIENIA SKORPIONA.JEDNAK DZIAŁANIE NIEPOŻĄDANE WYSTĘPUJE W ZDROWYM LUB MŁODYM ORGANIŹMIE PO DŁUŻSZYM CZASIE OD PRZYJĘCIA SZCZEPIENIA. POCZEKAJCIE A ZOBACZYCIE JAKI KRZYŻ SPOTKA TYCH W PRZECIĄGU 5 MIESIĘCY O KTÓRYCH MÓWI ŚW JAN.

NIE WIERZCIE TEŻ TYM,KTÓRZY WPROWADZAJĄ WAS W BŁĄD MÓWIĄC,ŻE SŁOWA KONSEKRACJI GDY ULEGNĄ ZMIANIE Z „WIELU” NA „WSZYSTKICH” NIE BEDĄ MIAŁY ZNACZENIA DLA KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO I MOJEJ OBECNOŚCI W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE.
OTÓŻ NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ GDYŻ W TEN SPOSÓB DO KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO ZOSTANĄ WPROWADZENI CZŁONKOWIE INNYCH WYZNAŃ NAWET TYCH KTÓRZY MNIE NIE UZNAJĄ ZA SWOJEGO MESJASZA.
JA UMARŁEM ZA WSZYSTKICH LECZ NIE WSZYSCY MNIE PRZYJĘLI I UWIERZYLI WE MNIE.
GDYBY TE SŁOWA NIE MIAŁY ZNACZENIA TAK ISTOTNEGO W EUCHARYSTII TO POWIEDZIAŁBYM,ŻE NIE MAJĄ WIĘKSZEGO ZNACZENIA.
WYOBRAŹCIE SOBIE DUSZE JUŻ WCZEŚNIEJ POTĘPIONE ,KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ W PIEKLE DLA KTÓRYCH ODWROTU JUŻ NIE MA. ONE NAWET UMIERAJĄC MNIE PRZEKLINAŁY I NIE CHCIAŁY PODĄŻYĆ DO ŚWIATŁOŚCI. DLATEGO DLA NICH NIE MA JUŻ MIEJSCA W NIEBIE.
DLA „WSZYSTKICH” TO JEST KŁAMSTWEM BO JA W TEN SPOSÓB POWIEDZIAŁBYM,ŻE PIEKŁO NIE ISTNIEJE. A ONO DROGIE DZIEC JEST I JA UBOLEWAM NAD TYM,ŻE TAK DUŻO DZIECI TAM TRAFIŁO. SĄ WŚRÓD NICH MOI KAPŁANI,KTÓRZY WAS OSZUKIWALI I CZĘSTO ZE ZŁYM ZAMIAREM PRZYJĘLI ŚWIĘCENIA KAPŁAŃSKIE.
ROZKŁAD KOŚCIOŁA NASTĘPUJE JUŻ OD PRZESZŁO 100 LAT DLATEGO NIE DZIWCIE SIĘ,ŻE W TEJ CHWILI W MOIM KOŚCIELE SĄ TEŻ SŁUDZY NIEUŻYTECZNI.
GDY CHOCIAŻ JEDNA JOTA ZOSTANIE ZMIENIONA W SŁOWACH KONSEKRACJI TO MNIE JUŻ NIE BĘDZIE W BIAŁEJ,ŚNIEŻNEJ HOSTII.
SĄ TACY FAŁSZYWI PROROCY I INNI CO CHCĄ WAS OSZUKAĆ,ŻE TO NIC SIĘ NIE STANIE A JA DZISIAJ MÓWIĘ WAM INACZEJ.
NIE MOGĄ BYĆ WSZYSCY ZABAWIENI CHOCIAŻBY BACZĄC NA DUSZE ,KTÓRE JUŻ ZOSTAŁY WCZEŚNIEJ POTĘPIONE CHOĆ MIŁOSIERDZIE MOJE CHCIAŁO BY WAS WSZYSTKICH PRZYGARNĄĆ. KIEDYŚ WCZEŚNIEJ MÓWIŁEM WAM O PRAWDZIWYM I FAŁSZYWYM MIŁOSIERDZIU.
WY STARAJCIE SIĘ NIE DOWIERZAĆ TYM CO FAŁSZYWIE MÓWIĄ MYŚLĄC ,ŻE OHYDA SPUSTOSZENIA BEDZIE TAK NAMACALNIE WIDOCZNA. JEDNAK WIELE RZECZY DUCHOWYCH DZIEJE SIĘ NA OŁTARZU PODCZAS PRZEISTOCZENIA I JEST TAJEMNICĄ ALE WY JAKO DZIECI BOŻE MACIE TO ROZPOZNAĆ.

TERAZ PRAGNĘ WAM POWIEDZIEĆ JESZCZE RAZ DLACZEGO OD WIELU LAT POKAZUJĘ WAM MOJĄ KREW W CUDACH EUCHARYSTYCZNYCH. POKAZUJĘ JE ABYŚCIE ZROZUMIELI ,ŻE W HOSTII ŚW JESTEM CAŁY UBÓSTWIONY W SWOIM CIELE I KRWI I NIE SZUKAJCIE TEGO CO DO WAS NIE NALEŻY. KREW NA OŁTARZU NALEŻY DO KAPŁANA („a potem po wieczerzy wziął Kielich-„PO WIECZERZY” .W Wielki Czwartek Pan Jezus pokazał to jako przykład dla apostołów przyszłych kapłanów bo ustanowił Sakrament Eucharystii i Kapłaństwa a gdy spotkał w drodze do Emuas uczniów nie było wtedy wina tylko chleb i to był przykład dla wiernych Podobnie w Fatimie żadne dziecko nie dostało Komunii Św pod dwoma postaciami Łucja otrzymała Hostię a dzieci które miały wkrótce umrzeć Krew Pańską jako wiatyk),KTÓRĄ ZANOSI DO NIEBA PRZED TRON BARANKA ABY JĄ ZWRÓCIĆ PODCZAS OFIARY. CHCĄC RATOWAĆ WASZ KOŚCIÓŁ W POLSCE DOKONAŁEM W OSTATNIM CZASIE TYCH CUDÓW. DOKONAŁBYM JESZCZE WIĘCEJ ALE WASI (większość) PROBOSZCZOWIE NIE STOSUJĄ PRZEPISÓW LITURGICZNYCH CO DO HOSTII ŚWIĘTEJ KONSEKROWANEJ,KTÓRA NIECHCĄCY IM UPADA.
WG NICH TO JEST NIECHCĄCY ALE JEST TO ZAMIAREM PANA BOGA ABY IM POKAZAĆ ,ŻE JESTEM ŻYWY I PRAWDZIWY I NIE MA POTRZEBY ZANURZANIA HOSTII ŚW W KIELICHU ABY PODAWAĆ POTEM WIERNYM.
NA RÓŻNE SPOSOBY CHCE SIĘ ZNISZCZYĆ WIARĘ W KOŚCIELE ŚW POPRZEZ RÓŻNE SPOSOBY MNIE OBRAŻANIA( oto jeden z nich).
JESZCZE RAZ WAM POWTARZAM, BO KIEDYŚ WAM JUŻ MÓWIŁEM DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST WIATYK.

W WIELU WASZYCH POLSKICH KOŚCIOŁACH PODCZAS ODMAWIANIA RÓŻAŃCA ŚW – STOICIE A JA WAS PROSZĘ ABYŚCIE ODDAWALI HOŁD MOJEJ MATCE BOLESNEJ A SZCZEGÓLNIE W SANKTUARIACH MARYJNYCH NIGDY JEJ W TEN SPOSÓB NIE OBRAŻALI.
W OŁTARZU POLSKIEGO KOŚCIOŁA W CZĘSTOCHOWIE PRZED MARYJĄ KRÓLOWĄ POLSKI NALEŻY POKŁONIĆ SIĘ NA KOLANACH BŁAGAĆ MOJĄ MATKĘ O POMOC DLA WASZEGO NARODU.
DZIECI! WASZA KRÓLOWA POLSKI JEST OBRAŻANA NA JASNEJ GÓRZE GDY ZAKONNICY NIE ODDAJĄ JEJ POKŁONU I NIE UCZĄ SWOICH OWIEC W JAKI SPOSÓB NALEŻY ROZMAWIAĆ W MODLITWIE Z MARYJĄ-MATKĄ BOGA.
TO POLSKA WYBRANA NA PRZEWODNICZKĘ POUCZEŃ INNYCH NARODÓW NIE POTRAFI SWOIM SIOSTROM I BRACIOM UKAZAĆ PRAWDZIWEJ WIELKOŚCI MOJEJ MATKI A WASZEJ KRÓLOWEJ?
WY PRZYNAJMNIEJ MOJE KOCHANE DZIECI DAWAJCIE PRZYKŁAD SWOIM ZANURZENIEM W MODLITWIE RÓŻAŃCOWEJ,BO WASZE CIAŁO POKAZUJE CO ODCZUWA WASZE SERCE.

BŁOGOSŁAWIĘ WAM KOCHANE DZIECI I PROSZĘ PAMIĘTAJCIE O TYM CO DZISIAJ DO WAS POWIEDZIAŁEM. GDYBYŚCIE PRZYJĘLI TO W ZMIANIE KONSEKRACJI TO TAK MAŁYMI AKCEPTUJĄCYMI KROKAMI MOŻECIE PROSTO DOJŚĆ DO PIEKŁA.
JA JEZUS CHRYSTUS-WASZ MESJASZ PRAWDZIWY DBAM O SWOJE OWCE I W CHWILI TEGO ZAMĘTU CHCĘ WAS OCALIĆ.

JEZUS-WASZ W PRZYSZŁOŚCI OGŁOSZONY KRÓL POLSKI Z MARYJĄ KRÓLOWĄ POLSKI.

Uwaga: zachęca się do rozpowszechniania powyższych Przesłań łącznie z tą uwagą oraz źródłem pochodzenia, jednak z zastrzeżeniem do dokonywania samowolnych, jakichkolwiek zmian w treści oraz usuwania fragmentów treści Przesłania. Niech Trójca Święta błogosławi, a Matka Boża strzeże każdej osoby, która z wiarą tego dokona.
mariusz2015.wordpress.com/…12-03-2021-r-piatek-godz-1500/