Petícia proti prijímaniu do rúk

Ružena
@Pavol Iring
Myslíš, že ovce môžu nesúhlasiť so svojim pastierom?
Peter(skala)
počet podpisov: 2414 😊
Peter(skala)
692 podpisov 🥳 len tak dalej 🤗
ľubica
este si aj slepý k tomu.... tych vyše 20 000 nevidiš?
Peter(skala)
a tých hore 697 to je čo?
ľubica
to je denný prírastok
Peter(skala)
prekoumané to máš:) ta paráda..vyše 20000 predbehli sme počet nakazených na Koronu 😂 len dufam, že nejaký Rytmaus neklika non-stop aby bol väčší počet 😎
Peter(skala)
ako tak pozeram a koumam, tak napokon predsa tých podpisov je "len" 701. TU www.m.reaguj.sk ked sa pozrieš, tak vidieť, že kolko podpisov má každá petícia a dohromady je tých 23171.
Karol Gazdík
Veru, tých 23 171 podpisov je všetkých dokopy, ktoré boli kedy na tej stránke reaguj.sk pridané a to aj v iných petíciách... Ale verím, že tú tisícku určite dosiahneme :) A ak Boh dá, tak aj viac.
Peter(skala)
a čo znamena "Je nás už 20733 (dole vlavo) ?
🤔
ľubica
františek, to je škarede takeho vyhrážky!!! My obranujeme Krista v Eucharisti! Pozor, lebo satanisti a ich priatelia tiež plánujú.....kostoly budú prešpikované udavačmi a kamerami!
z tohto sa pouč: Pavol Iring: Petícia je veľmi uctivá, vyjadruje lásku ku Kristovi. Tým, že veriaci napíšu petíciu, vyjadrujú svoj nesúhlasný názor k jednej z častí liturgického slávenia. Neznamená to ani ich neúctu, …More
františek, to je škarede takeho vyhrážky!!! My obranujeme Krista v Eucharisti! Pozor, lebo satanisti a ich priatelia tiež plánujú.....kostoly budú prešpikované udavačmi a kamerami!
z tohto sa pouč: Pavol Iring: Petícia je veľmi uctivá, vyjadruje lásku ku Kristovi. Tým, že veriaci napíšu petíciu, vyjadrujú svoj nesúhlasný názor k jednej z častí liturgického slávenia. Neznamená to ani ich neúctu, ani ich neposlušnosť. Právo vyjadriť názor snáď ešte nebol zrušený. Ak by išlo o nejaké nadávanie, ohováranie, s tým by sme nesúhlasili. Všetci sa pozerajú v prvom rade na seba - ja chcem prijímať tak, ja chcem Ježiša držať v ruke... Málokto chápe, že tu nejde o nás, ale Krista. Že On týmto trpí najviac, keď sme rozdelení, keď sa medzi sebou hádame. Komu ide o Krista, že pri prijímaní na ruku časti Jeho Tela padajú po zemi? Všetci pozerajú len na seba! Ja chcem, ja chcem.
Peter(skala)
Dobre vypracovana petícia, čo sa týka historie prijmania do ust, aj na kolenach. Chyba mi tam sučasna situacia (prijmanie do ruky) ale nevadí, bude v inej peticii:)
ľubica
truhlik sa mohol tiez na tom podielat, ale akosi zabudol vsak?
Peter(skala)
neboj, všetko má svoj čas, truhlica :)
ľubica
My veriaci Slovenska, ktorí sme vždy dosvedčovali vernosť Cirkvi, prosíme našich otcov biskupov, aby ostali verný prosbám zástupcu svätého Otca, kardinála Saraha. Chceme ako národ oddaný Panne Márii pristupovať k svätému prijímaniu tak, ako fatimské deti, keď im Anjel zjavil tajomstvo eucharistie. NEDOVOĽTE PRIJÍMANIE NA RUKU, OD KTORÉHO TRADÍCIA CIRKVI RÝCHLO UPUSTILA Z ÚCTY K EUCHAR…More
My veriaci Slovenska, ktorí sme vždy dosvedčovali vernosť Cirkvi, prosíme našich otcov biskupov, aby ostali verný prosbám zástupcu svätého Otca, kardinála Saraha. Chceme ako národ oddaný Panne Márii pristupovať k svätému prijímaniu tak, ako fatimské deti, keď im Anjel zjavil tajomstvo eucharistie. NEDOVOĽTE PRIJÍMANIE NA RUKU, OD KTORÉHO TRADÍCIA CIRKVI RÝCHLO UPUSTILA Z ÚCTY K EUCHARISTII. NECHCEME ÍSŤ CESTOU ZÁPADU V ÚPADKU VIERY V EUCHARISTIU.

TU: Podpísať petíciu: http://alianciazanedelu.sk/archiv/5957