Mała Iskra shares this
1849
Data: 24 maja 2021
Źródło: kanał "WPosłudze"
Strona: Procesje.pl
Mała Iskra
Fragmenty z orędzi polskich proroków na temat tych procesji:

30 maja 2021 - Ważne są procesje, zwłaszcza ta, Bożego Ciała, bo procesje te wynagradzają za zło i sprawiają, że Bóg nie może was karać.

2 czerwca 2021 - Co do sprawy lata i przelania krwi. To zostaw Mnie, iż Polacy się nie nawrócą jeśli nie będzie teraz przelania krwi. Ty masz wziąć udział w procesji, którą współorganizujesz. …More
Fragmenty z orędzi polskich proroków na temat tych procesji:

30 maja 2021 - Ważne są procesje, zwłaszcza ta, Bożego Ciała, bo procesje te wynagradzają za zło i sprawiają, że Bóg nie może was karać.

2 czerwca 2021 - Co do sprawy lata i przelania krwi. To zostaw Mnie, iż Polacy się nie nawrócą jeśli nie będzie teraz przelania krwi. Ty masz wziąć udział w procesji, którą współorganizujesz. Chcesz jeszcze wziąć udział w drugiej – w Wyszkowie i w Krakowie jeśli będzie, bo tu nie będziesz organizował. [...]

3 czerwca 2021 - Moje drogie wierne dusze, dziękuję wam za wszystkie procesje, które odbywają się, by uczcić Mnie jako Króla waszego narodu. Procesje te wynagradzają za zło i ważne jest, by odbyło się ich jak najwięcej. Miłość Moja jest blisko każdej wiernej Mi duszy i niech was żadne zło nie przeraża. Wszystko to musi się wydarzyć, gdyż wiele dusz musi być oczyszczonych. Świętości nie osiąga się przez zasługi, lecz przez cierpienie, które jest łaską oczyszczenia i uświęcenia dla duszy.

14 czerwca 2021 - Procesje, które teraz odbyły się tak licznie, sprawiają, że wiele kar nie dopuszczę. Jednak nie ustawajcie, módlcie się i ofiarowujcie swój czas, by Moje Królestwo zagościło w wielu sercach. By Naród Mój wierny, oczyszczony niczym jaspis, był godny i gotowy, by zamieszkać w Nowym Jeruzalem.
[...] Dziękuję wam, Moje drogie dzieci, za wszystkie ofiary, posty, modlitwy i procesje. Niech Chwała Boża zawsze wam towarzyszy w waszych działaniach, a pokój i miłość wypełni wszystkie serca, co Bogu zaufały i Mu swe życie ofiarowały.