Clicks342
adam123
1

Porywający komentarz....

...z sieci;
"Art Trucking Ostatmio swiat obigla fotografia wymytego przez morze smyka, malego uchodzcce. Fotografia chwyta za serce to prawda ale czy ta dziwczynka ze zdjecia nie zasluguje na medialne porno??

Zdjęcie tej malej wraz z opisem w którym to jej rodzice zostali porąbani maczetami na jej oczach a ona sama została zgwałcona , trafiło mnie i nie mogłem się pozbierać. Dlatego się wyżyłem na klawiaturze. Stalo się to w RPA Mam prosbe. .Jesli wsrod moich znajomych są ludzie głęboko wierzący ze marksistowsko-leninowski-szeneszynowski- polikotowski i lewacki trend , pomoże uratować świat zapraszając tych ludzi do Europy niech odlajkuja mój profil. Czy wy nie widzicie ze oczy tej malej sa wygaszone i juz nie zablysna??? Pytam sie was dzieci internetu , pokolenie Emo, Neo i diabli jeszcze wiedza czego ale napewno nie zdrowego rozsądku.
Duzo po Usa jeżdżę i nie che być posadzony o sympatyzowanie z terrorystami i aresztowany. Tu się do takich ''ludzi'' zwyczajnie strzela a nie nosi im koce i robi z nimi selfie na jakimś zapyziałym Dortmundzkim dworcu. Europa zdecydowała przyjąć pod swój dach kobiety z dziećmi robiącymi nieraz nieświadomie jako przykrywka do całej masy aktywnych i brutalnych morderców przybijając tym samym ostatni gwoźdź do trumny cywilizacji Judeo-chrzescijanskiej na swoim podwórku..

Tak to się dzieje dziś. Wczoraj. Jutro. A symbol upadku apartheidu dostał za to pokojowego nobla. Dostal Nobla za krzywdę tego dziecka. Tysięcy takich dzieci. Świat wtedy wiwatował -oto murzyńskie plemiona wydostały się spod okowów jarzma białego złego człowieka. Ale świat zapomniał ze oddanie marchewki odzianej w niezła infrastrukturę tym ludom przyniesie im śmierć głodową a nich samych ściągnie rewanż . Chyba tylko o tyle bardziej humanitarny ze działo się to szybko. Oni do kilku dni rozebrali instalacje wodne robione z miedzi i zanieśli na złom!!!! Juz następnego dnia zapierdalali piechota po wodę kilkanaście kilometrów.!! Jeśli to nie świadczy o jakiś pierwotnych instynktach typu; wole cale ciastko dziś niż po jego kawałku każdego następnego dnia to o czym?? Chyba nie o mądrości.
Za to co teraz powiem jeszcze wczoraj nazwalibyście mnie psychopata. Ciekaw jestem co powiecie dziś.? Te czarne ludy , ludy Arabskie po części tez, wedle badan nasza w sobie genotyp człowieka, W takim razie czemu do kurwy nędzy kurwy nędzy kończą u lwa na kolacji? Nie interesuje mnie IQ przeciętnego mieszkańca sawanny. Kurewnie jestem za to ciekaw mądrości Lwa. Olac to.

Teraz oni nam idą do Europy. Ci których tygrysy nie zjadły płyną dziurawymi łodziami, reszta od południowego wschodu maszeruje pieszo. Cos takiego jak pociąg widza na znienawidzonych przez EU Węgrzech dopiero. Tam dostają papu którym rzucają i opiekę której nie chcą. Mówiono ze Merkel to taka dobra mama Europy więc fama się rozeszła na bliski wschod i teraz kobieta żeby twarzy nie stracić daje wszystkim cyca do ssania wbrew woli dużej części społeczeństwa. Polaryzacja społeczeństwa niemieckiego jest dużo bardziej zaawansowana od tego zza Odry. Jesteśmy PIS bądź PO ale wszystkim nam niemal , daleko do mieszkania z Arabami i Murzynami pod jednym dachem. Inny świat po prostu. Widzi to Europa i się stroszy, coraz bardziej . Dziś Schulz ta opasła lewacka kurwa doszedł do wniosku ze jeśli nie po dobroci to silą zmusza grupę wyszehradzka do przyjęcia tych ludzi. Ciekawe co on myśli. Ale wiedzcie ze jeśli Niemiec na takim stanowisku myśli w tych kategoriach to jest niedobrze. Bardzo niedobrze.
Żyłem i PRACOWAŁEM w Niemczech 12 lat. Dwoje dzieci mi się tam wychowuje ( 6, 12) pod bacznym okiem niedocenionej nieraz prze zemnie cudownej matki. Dzieciaki płynnie gadają i piszą po ( mniejsza jeszcze nie pisze) Polsku i Niemiecku. To był fajny kraj. Jade teraz przez Ontaryjska tajgę i słucham tej szanty. Zycie ratuje mi linia gleboko zlobionego asfaltu co chwlia trzesac sleeperem. Mam gule w gardle i szklane oczy.www.youtube.com/watch

Krzyczę ustawiony na wschód; WHAT THE FUCK!!?? WHATS WRONG WITH YOU PEOPLE???
I dont now....
Bo to wszystko co było tam w Europie fajne , jest dziś huja warte. Czuje straszna niemoc i bezradność. Musze ich tu koniecznie ściągnąć. Jeśli się nie da wracam do z nimi do Polski, kupuje na czarnym rynku 20 kg żelastwa i chowam to głęboko bo może być tak ze któregoś dnia moje dziecko skończy jak to na fotografii. Nigdy do tego nie dopuszczę. Jak nie dam rady ich już bronic, zostawię na koniec cztery sztuki. Po każdej do każdego. Będę katem i wybawca, Samego siebie tez.
To jest cena niewyobrażalnie wielka za lata propagowania przez progresywna lewice wartości lewackich. Kiedy się toczyła debata czy dać w imię prawa homoseksualista dzieci do zabawy, ja krzyczałem --nie róbcie tego, Kiedy religia nasza chrześcijańska była chłostana przez media za pedofilie w kościele, krzyczałem-- ok do wiezienia z pedofilem ale zostawcie resztę bo to nasze tradycje są. Teraz nie będzie ani jednego ani drugiego. W tym nas normalnych ludzi chodzących do pracy i starających się wychować dzieci w tym popierdolonym do granic absurdu świecie.

Kiedy to się działo , te debaty posłanki Senyszyn , szkoda ze ta baba z przyczyn naturalnych tego nie dożyje co zrobiła ,rozjebali Dyktatury w północnej Afryce i na bliskim wschodzie. Wszystkie te plemiona rzuciły się sobie do gardeł wtedy. A teraz wraz z prawdziwymi ofiarami tych decyzji idą do nas ostrzy jak brzytwa terroryści i nie będą się bawić w żadne pertraktacje. Zimna stal tylko ich powstrzyma.
Czy mamy jaja zęby się temu oprzeć? Czy dzisiejsza mlodziesz Niemiecka oraz pokolenia 80 tych lat zachodniej Europy pokażą jak wielkie maja jaja żeby przetrwać?? Niemcy maja swojego Hitlera i boja się nawet powiedzieć nawet ze się '' boja '' tych obcych żeby o nazizm nie być posadzonym, Skandynawia ma swojego Brvika więc podobnie. Europa to dyzy chlopak na boisku ale czy ma JAJA? Z tego co pokazała na Eurowizji w 2014 to raczej dynda jej tam Conchita Kielbasa. I śmierdzi z daleka. Jedyny uzbrojony po zęby kraj to Szwajcaria. Tam każdy ma w domu kałacha. Ich będą napierdalać z rakiet. Nam poderzną gardła.
My mieliśmy kiedyś Sobieskiego Jana więc kurwa weźmy z niego przykład bo jak ta cholota się rozprzestrzeni w następnych 10, 20 latach to czeka nas średniowiecze o jakim z PIS moglibyście tylko pomarzyć. Spłoniemy na stosach jak suche siano.. Plot betonowy na Odrze i traktujmy te budowę tym razem serio żeby mocna była, bo to będzie nasze Rio Grande. Żadna logika już nie działa, teraz trza się zwyczajnie brać do roboty. A może wtedy spotkamy się gdzieś na fajnej imprezie i posłuchamy tego...
www.youtube.com/watch"

adam123
Udostępniajcie to...