Ideologia gender największym zagrożeniem ludzkości!

Aktualnie najpoważniejszym zagrożeniem ludzkości nie są choroby zakaźne ani głód, ani nawet katastrofy ekologiczne, ale właśnie ideologia gender, która jest nową odmianą marksizmu, szczególnie filoz…
V.R.S.
Największym zagrożeniem ludzkości jest neobolszewizm także ten który do niedawna udawał pobożność.
Weronika....S
Tematem nr jeden jest hodowla zwierząt w takim czy innym celu, (a zwierzęta futerkowe to piękne zwierzęta, jest na co patrzeć) i ,,humanitaryzm,, współczesnych władz odnośnie tej gałęzi gospodarki, ale mordowanie dzieci nienarodzonych jest dla nich zupełnie bezproblemowe.
przeciwherezjom
Ej "Medalik" to nieprawda. Gender, a nawet lgbt to tematy zastępcze - sam gender bardziej niż homoseksualiści - licząc w procentach, a raczej w milionowych ułamkach procenta jak z gender - oczywiście jest to wielkie zło, ale.... . W oczach Bożych Grzech sodomski jest straszny, jednak mordowanie niewinnych dzieci i to w torturach jest zbrodnią nie mającą sobie równych. Zwróć uwagę, że polskie …More
Ej "Medalik" to nieprawda. Gender, a nawet lgbt to tematy zastępcze - sam gender bardziej niż homoseksualiści - licząc w procentach, a raczej w milionowych ułamkach procenta jak z gender - oczywiście jest to wielkie zło, ale.... . W oczach Bożych Grzech sodomski jest straszny, jednak mordowanie niewinnych dzieci i to w torturach jest zbrodnią nie mającą sobie równych. Zwróć uwagę, że polskie nawet Rydzykowe media cały czas walczą z gejami. W obronie dzieci - cisza. Zboczenia to temat zastępczy, żeby odciągnąć ludzi od istoty walki - Bożej walki.
Stara zasada moralna pracy nad sobą głosi, że zaczynamy usuwanie brudu od najcięższych rzeczy. Najcięższą zbrodnią-grzechem jest aborcja! I za nią będziemy już niedługo otrzymywać najcięższe baty.
I jeszcze o procentach. Ilu w Polsce mamy gejów i lesbijek (procentowo) Jest z 1%? 2 czy 3??? Chyba trzech nie ma na pewno. A ile matek polskich jest nie tylko matkami ale i morderczyniami swoich dzieci? No procentowo? 50???? Obawiam się, że coś koło tego!!! Nie zapominajmy o aborcjach tzw wycieczkowo-zagranicznych, o nielegalnych i o super wygodnych morderczych tabletkach.
Wiem, że się ze mną w tym zgadzasz, ale mój komentarz dotyczy wypowiedzi bp Deca traktowanej jako dobra. Nie, nie jest dobra. To jest przebiegłe zdobywanie poparcia wśród katolików korzystając z tematów zastępczych. Tak samo robi abp Jędraszewski - bohater potyczek z gejami, a w chwilę potem nawołuje do wylewania wody święconej, nie chodzenia w niedzielę do kościoła - czyli strasznego grzeszenia. Aktualnie takie zdobywanie poklasku i popularności u niektórych biskupów jest złym znakiem - jesteśmy w przededniu kolejnego natarcia ze strony masonerii kościelnej!!
Jarujestem
Obawiam się, że medalik ma rację. Żeby zauważyć marksizm kulturowy trzeba poznać najprostszą definicję i jak on się objawia. Wtedy można wszystko wytłumaczyć tak, aby było jasne i klarowne.
Marksizm to konflikt nie rozwiązywalny, do tego potrzeba grupę, która jest uciskana tzn ploretariat, który wyzwolą marksiści. Marksizm potrzebuje też grupy, która uciska tzn reakcji. Dodam jeszcze, że jest …More
Obawiam się, że medalik ma rację. Żeby zauważyć marksizm kulturowy trzeba poznać najprostszą definicję i jak on się objawia. Wtedy można wszystko wytłumaczyć tak, aby było jasne i klarowne.
Marksizm to konflikt nie rozwiązywalny, do tego potrzeba grupę, która jest uciskana tzn ploretariat, który wyzwolą marksiści. Marksizm potrzebuje też grupy, która uciska tzn reakcji. Dodam jeszcze, że jest ideologią podboju, która jest bardzo skuteczna. Tematy robotnicze wyczerpały się i marksiści zostali odrzuceni. Dlatego przedefiniowali masę pojęć i zmienili ploretariat. Teraz ploretariatem jest LGBT, zwierzęta, feministki, murzyni, muzułmanie.
Jak to wygląda ze zwierzątkami. Wciska się ludziom kłamstwa, że zwierzęta cierpią, że są źle traktowane. Wykorzystuje się ludzką empatię, która jest jak cios poniżej pasa. Ludzie to łykają i żądają praw dla futrzaków. Nie zastanawiając się, że zostanie zniszczona hodowla krajowa, a oni będą zależni od mięsa GMO z Brazylii. Norki to tylko pretekst, celem jest, żeby w Europie nie było żadnej hodowli. Jak mamy ploretariat to i musi być reakcją. Do reakcji należą rolnicy i świadomi konsumenci, którzy są potępiani, demonizowani i mieszani z błotem.
Moje pytanie jest proste, kiedy ludzie obudzą się i zrozumieją, że marksiści nabili ich w butelkę?? Odpowiedź jest kiedy głód zajrzy w oczy.
Rozejrzyj się w koło siebie i uzupełnij wiedzę społeczną i historyczną, żeby nie dać się zrobić w konia.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Przeciwherezjom, zgadza się w tej ideologi mieści się też mordowanie dzieci nie narodzonych. Jest to straszna zbrodnia,która jest niestety akceptowana przez ok. 50% ,,katolików''! Wiem o tym bo sama zbierałam podpisy, żeby zatrzymać tę rzeź. Ludzie nie wiedzą, że jest całe podziemie aborcyjne i dzieci mordowane są już chyba w miliardach! Katolik naprawdę wierzący powinien wziąć w adopcję te …More
Przeciwherezjom, zgadza się w tej ideologi mieści się też mordowanie dzieci nie narodzonych. Jest to straszna zbrodnia,która jest niestety akceptowana przez ok. 50% ,,katolików''! Wiem o tym bo sama zbierałam podpisy, żeby zatrzymać tę rzeź. Ludzie nie wiedzą, że jest całe podziemie aborcyjne i dzieci mordowane są już chyba w miliardach! Katolik naprawdę wierzący powinien wziąć w adopcję te dzieci, którym grozi ta masakra i błagać Boga o miłosierdzie dla tych matek, ojców, lekarzy, a także niestety babć, dziadków, ,,kapłanów'' i rządzących.
Ale tak naprawdę największym grzechem jest przyjmowanie Pana Jezusa na rękę. Matka Teresa z Kalkuty powiedziała, że jest to gorszy grzech niż aborcja, bo jest to mordowanie Samego Boga! Oj jaka straszna kara będzie za te zbrodnie dokonywane przez ,,wierzących Katolików''!