Clicks4

BВП: Єзуїти Бергольйо та Мартін ‒ агенти содомії

У листі до єзуїта Мартіна Бергольйо реагує на конференцію про т.зв. службу ЛГБТК-католикам. Мартін відомий як безсоромний і грубий пропагатор содомії. Бергольйо його оспівує і подає усім єпископам і священикам як приклад ревності і т.зв. святості. Це злочин проти Христа і відкинення Євангелії спасіння. Бергольйо як архиєретик не є дійсним папою. Католицька Церква сьогодні не має папи, існує стан sede vacante.

Цитата Бергольйо: «Наш Небесний Отець з любов’ю приходить до кожного зі своїх дітей, до всіх і до кожного з них зокрема».

Відповідь: Наш Небесний Отець з любов’ю приходить до кожного, але не кожен приймає Його любов. Вершиною Його любові стало те, що Він віддав за нас на смерть на ганебному хресті Свого Сина, який взяв на Себе наші гріхи, щоб через покаяння спасти нас від пекла. Але Бог кожному дав вільну волю: одні приймають Божу любов і будуть спасенні, а інші вперто відкидають Божу любов і будуть навіки засуджені. Бергольйо та Мартін ігнорують цю правду і пропихають антиєвангелію, яка веде до вічної погибелі. Двозначні поняття і найчутливіші релігійні формулювання вони використовують як духовну отруту.

Цитата Бергольйо: «Боже серце відкрите для всіх і для кожного з них. Це є Отець».

Відповідь: Так, це є Отець. Однак людина, яка затверділо встановлює за норму гріх і відкидає Божі заповіді, має за батька диявола (Ів. 8,44). Єзуїтів Бергольйо, Мартіна та їм подібних церковних спокусників стосуються Ісусові слова: «Ви хочете Мене вбити» (Ів. 8,40). Легалізуючи гріх, вони цинічно вбивають Христа у зведених душах. Дійсно, їхнім батьком є диявол, як свідчить про них Ісус.

Цитата Бергольйо: «Божий стиль має три риси: близькість, співчуття та ніжність. Так (Бог) ставиться до кожного з нас».

Відповідь: Бог ставиться до кожного з нас так, що бажає, щоб ми дійшли до пізнання правди і були спасенні. А в Божому Царстві близькість, співчуття та ніжність є у найвищій мірі для тих, які через покаяння прийняли Божого Сина як свого Спасителя. Використовувати близькість, співчуття та ніжність як засоби для пропаганди та поширення содомії ‒ це насмішка над Божою дорогою правди і любові. Крім того, цей гріх пов’язаний з поневоленням нечистими демонами, з викраданням дітей та їхньою тиранією, зі сексуальним зловживанням ними, з такими захворюваннями як СНІД, з психічними розладами, зі злочинністю... Цим на практиці є та Бергольєва ніжність, співчуття та близькість, які він оспівує.

Цитата Бергольйо: «Ти є священиком для всіх ‒ так, як і Бог є Отцем усіх».

Відповідь: Тут Бергольйо не лише канонізує злочинного содомського спокусника Мартіна, але й прямо обожнює. Це риса сатаністів ‒ ставити себе на рівні Бога, але одночасно перебувати в бунті проти Нього і проти Його заповідей.

Цитата Бергольйо: «Я молюся за тебе, щоб ти міг так продовжувати, бути поруч, проявляти співчуття та багато ніжності».

Відповідь: Радити публічному пропагатору содомії Мартіну бути поруч содомітів та проявляти до них багато ніжності ‒ це прямо спонука Бергольйо до активного гріха содомії! Водночас це диявольська жорстокість, яка має на меті вічне пекло, має на меті легалізувати гріх і не дозволяти та прямо забороняти содомітам чинити правдиве покаяння! Бергольйо заявляє, що молиться. До кого? Однозначно не до Бога. Він молиться до того, кому служить ‒ до сатани. Такою є і молитва єзуїта Мартіна.

Висновок:

Для цього духа єресі, брехні та смерті, який маскується позитивними та двозначними поняттями, відкрив двері ІІ Ватиканський Собор через т.зв. аджорнаменто з духом світу. Його плоди ми сьогодні пожинаємо в особі Бергольйо та у ватиканському гомолобі. Ці люди вперто відкидають правдиве покаяння, за ними є дух диявольської гордості, брехні та смерті. У цьому дусі Бергольйо інтронізував демона Пачамаму у Ватикані, а також у цьому дусі проголосив геноцидну вакцинацію для всіх. Зведені душі він затягує до вічної погибелі під барвистими фразами про ніжність, співчуття та близькість.

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (BВП)
5.07.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП
mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8