Clicks1.1K
mysowa
1
FOTKA na Miesiecznice 10 kwietnia 2016 von Stefan Kosiewski FO ZECh Prolegomena do Odzydzania po Mysli Prof. Feliksa Konecznego L. dz. 313 ZR CANTO DCCIV. PDF: www.scribd.com/…/Informacja-dla-… More
FOTKA na Miesiecznice 10 kwietnia 2016 von Stefan Kosiewski FO ZECh Prolegomena do Odzydzania po Mysli Prof. Feliksa Konecznego L. dz. 313 ZR CANTO DCCIV.

PDF: www.scribd.com/…/Informacja-dla-… Informacja dla Policjantow PDO313 ligon.wordpress.com/…/lista-ziobro-af… Lista Ziobro Afera PANAMA-PAMPERS-POLAND Ktora musi zajac sie SEJM RP! sowa.blog.quicksnake.pl/Jan-Czekajewski/Dlaczego-Sejm-S… Kaczynska czeka na postawienie suwerennej Polski pod pregierzem PE ligon.wordpress.com/2017/10/ 20171020 ME SOWA www.pinterest.de/pin/452752568782173860/

Amoris Laetitia Bergoglio w Roku Miłosierdzia dla żydów i pedałów
z pogwałceniem Kościoła św. i Rodziny: „Oczywiście – pisze Franciszek – w Kościele konieczna jest jedność doktryny i działania, ale to nie przeszkadza, by istniały różne sposoby interpretowania pewnych aspektów nauczania”.

FOTKA na Miesięcznicę 10 kwietnia 2016

von Stefan Kosiewski Fascynacja Obłędem Zarys Estetyki Chazarów Prolegomena do Odżydzania po Myśli Prof. Feliksa Konecznego L. dz. 313 Zniweczona Rzeczywistość HERODY Herodenspiel Gierody

Na fotografii od lewej, na żydoskim Majdanie w Kijowie: Mroczna Zmiana
Kurski, Jacek brat Jarosława z gazety wyborczej Michnika z KOR-u, TVP
państwowa, opanowana przez fałszystowską sektę Kaczyńskiego PiS (d. PC)
który po to oddał całą władzę Prokuratora i Sądowniczą w ręce Zb. Ziobro

żeby sam nie został aresztowany tymczasowo na trzy miesiące, nie odpowiadał
za zabójstwo 96 osób ze zamiarem ewentualnym, a nie bezpośrednim (w obu
przypadkach grozi Kaczyńskiemu ta sama kara - nawet dożywocie). I właśnie
taki zarzut postawi mu się jeszcze, na koniec. Za Kaczyńskim stoi żydoski

prowokator Tiahnybok i robi za fałszystowskiego nacjonalistę ukraińskiego
ur. 1968 r. , już po tzw. rozruchach marcowych w Polsce, z udziałem Michnika
Morawieckiego i Smolara, Borusewicza, Korwina-Mikke itd., itp. fałszystów
spod znaku Dziadów Holoubka, bo przecież nie Mickiewicza kryptosyjonistów.

W dniu przyznania przez urzędującego na Ukrainie prezydenta Poroszenko, po
116 zabitych na Majdanie, ze zamiarem ewentualnym objęcia władzy, że miał
na czekoladki dla gości, żydów i pedałów nie tylko z Polski, na opłacenie
przejazdu, pobytu i wyżywienia Zamachu Stanu z konta lewej firmy w Panamie.

Z Panem Bogiem, Git Szabes
Z Frankfurtu nad Menem w piątek 8 kwietnia 2016 r. czytał Stefan Kosiewski

Przypisy:

1. Ołeh Jarosławowycz Tiahnybok, ukr. Олег Ярославович Тягнибок
"...Odgrywał istotną rolę podczas Euromajdanu na przełomie 2013/2014.
W 2012 roku amerykańskie Centrum Szymona Wiesenthala ulokowało partię „Swoboda” wraz z imiennie wymienionym jej liderem Tiahnybokiem na piątym miejscu rankingu organizacji lub osób używających retoryki antysemickiejpl.wikipedia.org/wiki/Ołeh_Tiahnybok - wikipedia

2. warszawa.onet.pl/…/2bwn79 w intencji ofiar katastrofy w kościele seminaryjnym pw. Wniebowzięcia NMP i św. Józefa Oblubieńca przy Krakowskim Przedmieściu 52/54 w Warszawie. Z kolei o godz. 8.41 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się Apel Pamięci.
W tym samym czasie uroczystości przy Pomniku Ofiar Katastrofy Lotniczej Pod Smoleńskiem na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach organizują władze Warszawy. Wezmą w nich udział m.in. rodziny ofiar oraz przedstawiciele władz państwowych i samorządowych. O godz. 8.10 nastąpi tam wprowadzenie wojskowej asysty honorowej i wystawienie posterunku honorowego. Uroczystości rozpoczną się 10 minut później. Odczytane zostaną nazwiska ofiar katastrofy, potem nastąpi wspólna modlitwa, składanie wieńców, a o godz. 8.41 odegrany zostanie utwór „Cisza”.
Od godz. 10, przez cały dzień, przed Pałacem Prezydenckim będą się odbywały projekcje filmów i koncerty. Poza tym na godz. 12 zaplanowano tam Anioł Pański, a na godz. 15 – Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
O godz. 14 sprzed pomnika Witosa na placu Trzech Krzyży ruszy V Marsz z Portretami, organizowany przez stowarzyszenie Solidarni2010. Jego uczestnicy przejdą trasą: pl. Trzech Krzyży – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście przed Pałac Prezydencki, gdzie wezmą udział w dalszych uroczystościach. O godz. 16.50 odbędzie się tam wystąpienie Andrzeja Dudy, prezydenta RP oraz odsłonięcie na ścianie Pałacu Prezydenckiego tablicy poświęconej śp. Prezydentowi RP Lechowi Kaczyńskiemu.
O godz. 18.30 rozpocznie się koncert Chóru Archikatedry Warszawskiej w bazylice archikatedralnej pw. św. Jana Chrzciciela. Pół godziny później odbędzie się tam msza w intencji ofiar katastrofy. Natomiast o godz. 21 przed Pałacem Prezydenckim zaplanowano Apel Pamięci oraz wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego, prezesa Prawa i Sprawiedliwości.
Warto dodać, że dzień wcześniej, w sobotę, w godz. 17.30-22, ma się odbyć zgromadzenie publiczne przed Ambasadą Federacji Rosyjskiej przy ul. Belwederskiej 49a. Potem uczestnicy zgromadzenia przemaszerują Belwederską, Al. Ujazdowskimi, Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem. - To będzie protest, w którym będziemy domagali się zwrotu wraku Tu-154M i czarnych skrzynek – informuje Ryszard Kapuściński, prezes Klubów Gazety Polskiej, na ich oficjalnej stronie.
Poza tym w niedzielę odsłonięta zostanie jeszcze jedna tablica upamiętniająca Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego – w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim. W uroczystości wezmą udział m.in. Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych i administracji oraz Zdzisław Sipiera, wojewoda mazowiecki. Rozpocznie się ona o godz. 13 apelem pamięci na dziedzińcu urzędu przy pl. Bankowym 3/5. Odsłonięcie tablicy nastąpi o godz. 13.45. warszawa.onet.pl/…/2bwn79

3. Amoris Laetitia Bergoglio w Roku Miłosierdzia dla żydów i pedałów z pogwałceniem Kościoła św. i Rodziny:
„Oczywiście – pisze Franciszek – w Kościele konieczna jest jedność doktryny i działania, ale to nie przeszkadza, by istniały różne sposoby interpretowania pewnych aspektów nauczania”. „Poza tym – dodaje Papież – w każdym kraju lub regionie można szukać rozwiązań bardziej związanych z inkulturacją, wrażliwych na tradycje i na wyzwania lokalne”.
Jak mataczy obsadzony za zgodą MSW na stanowisku kościelnym poza granicami kraju "... o. Wojciech Giertych OP, teolog papieski, dokument ten na pierwszy rzut oka wydaje się zbyt obszerny...."

„Amoris laetitia jest przede wszystkim znakiem towarzyszenia ludziom, którzy doświadczają zagubienia w swym życiu rodzinnym. I dlatego właśnie ta adhortacja jest tak długa, bo to są takie życzliwe, duszpasterskie pogaduszki, wykazujące życzliwość, serdeczność i bliskość wobec człowieka, i zapraszające do takiej postawy duszpasterzy. Nie ma tutaj negacji doktryny, ale zaproszenie do serdecznej bliskości wobec wszystkich ludzi, również tych, których życie nie jest właściwe pl.radiovaticana.va/…/1221334
sowa.typepad.com/…/fotka-na-miesie…